background preloader

Heblexco

Facebook Twitter

azaran pishro sanat

قطعات موتوری

آذران پیشرو صنعت تبریز. نمایندگی سیم و کابل صائب تبریز. سیم و کابل صائب تبریز سیم و کابل صائب تبریز یکی ازمرغوبترین برندهای سیم و کابل کشور می باشد، این شرکت در سال 1373 در شهرک صنعتی سلیمی تبریز در زمینی به مساحت حدود 10000 متر مربع تاسیس گردیده است.

نمایندگی سیم و کابل صائب تبریز

این کارخانه با بهره مندی از کادری مجرب و نیز خطوط تولید مدرن و آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز دارای پتانسیل بالایی برای تولید انواع سیم و کابل بر اساس استاندارد ملی ایران (ISIRI) و یا استانداردهای بین المللی IEC , VDE , BS می باشد . تامین انواع لامپ روشنایی. انواع لامپ روشنایی تامین روشنایی ساختمان از جمله موضوعاتی است که همواره در بحث ساختمان سازی مطرح می شود.

تامین انواع لامپ روشنایی

امروزه سیستم های روشنایی برای تامین نور لازم با حدالقل مصرف انرژی متناسب با فضا مورد استفاده قرار می گیرند. یک ساختمان زمانی از کارایی لازم برخوردار است که نورپردازی آن به شیوه ای مناسب و کاربردی صورت گیرد. نورپردازی نه تنها فضا را دگرگون کرده و به آن ماهیت می بخشد بلکه نور کافی برای انجام فعالیت های مختلف را نیز فراهم می نماید. توزیع سیم و کابل تبریز هادی. سیم و کابل تبریز هادی ســیم و کابــل تبریــز هــادی توســط بــرادران صــراف (کاظــم ومحمــود) بــا هــدف مقــدس تولیــد و خدمــت بــه جامعــه بشــری در ۲۲ کیلومتــری شــهر تاریخــی صنعتــی تبریز هجــری شمســی در ســال ۱۳۷۴ و در منطقــه بســیار بــا صفــای ســعیدآباد در زمینــی بــه وســعت ۱۰۰۰۰ متــر مربــع واقــع گردیــده اســت تاســیس شــد بــا همــت همــکاران خــود توانســت در اولیــن ســال ماشــین آلات را نصــب و بــه بهــره بــرداری برســاند و بــه علــت توجــه مدیریت به کیفیــت کالا از ابتــدا همــه محصــولات خــود را مطابق اســتانداردهای ملــی و جهانی تولیــد و عرضــه نمــوده کــه در ایــن راســتا بــا پیــاده ســازی سیســتمهای مدیریــت موفــق بــه اخــذ گواهینامــه هــای کیفیــت و ایمنــی از کشــور آلمــان گردیــد ISO بطوریکــه در کمتریــن زمــان توانســت بیشــتر مشــتریان خــودرا از متخصصیــن و کارشناســان ایــن صنعــت داشــته باشــد.

توزیع سیم و کابل تبریز هادی

مراحل تولید و توسعه ســیم و کابــل تبریــز هــادی را به سه بخش می توان تقسیم نمود: ا-مرحله شروع تولیدات عادی و مصارف عمومی سیم افشان تبریــز هــادی. توزیع سیم و کابل تبریز هادی. نمایندگی سیم و کابل صائب تبریز. فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان. سیم و کابل افشارنژاد خراسان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید سیم و کابل در کشور، شرکت صنعتی الکتریک خراسان می باشد که محصولات خود را با نام تجاری سیم و کابل افشارنژاد خراسان به مشتریان عرضه کرده است.

فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان

شرکت سیم و کابل افشارنژاد خراسان، در سال ۱۳۴۵ در شهر مقدس مشهد تاسیس شد و در سال ۱۳۴۶ به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران به بهره‌برداری رسید. پیشینه ساخت سیم و کابل در جهان به سال ۱۸۸۰ میلادی مربوط است، یعنی بیش از ۱۳۰ سال قدمت دارد. تاریخچه سیم و کابل ایران به سال‌های بعد از ۱۲۸۳ بر می‌گردد، که اولین کارخانه‌ی برق در تهران راه اندازی شد و در سال‌های نخست تمامی سیم و کابل مورد نیاز از خارج وارد می‌شده و بعدا سیم‌های قیر اندود و نوار پارچه‌ای و باکالیت در ایران تولید شد.

فروش سیم و کابل تبریز ( سیمکات ) سیم و کابل تبریز ( سیمکات ) شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات در سال 1353 در 15 کیلومتری جاده تبریز – تهران در زمینی به مساحت بیش از 54000 متر مربع تاسیس و متعاقباً در سال 1357، نصب و راه اندازی ماشین آلات آن آغاز گردید.

فروش سیم و کابل تبریز ( سیمکات )

در آغاز فعالیت این کارخانه، محصولات آن شامل سیمهای عایق دار، هادیهای هوایی مسی و کابلهای سبک بود. در سال 1365، سالن تولید گرانول PVC شرکت راه اندازی گردید. لوله خرطومی و فلکسی. لوله خرطومی و فلکسی برق کشی یکی از امور ضروری در ساختمان سازی است که اجرای آن باید بر اساس استاندارهای لازم ایمنی صورت گیرد.

لوله خرطومی و فلکسی

عدم توجه به اجرای اصولی و نکات ایمنی ممکن است منجر به بروز حادثه و پیامدهای ناگوار شود. نمایندگی ساید شیفتر لیفتراک. ساید شیفت لیفتراک شرکت آذران پیشرو صنعت نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش الحاقیه لیفتراک اقدام به فروش انواع الحاقی از برندهایی معتبر جهانی نموده است.

نمایندگی ساید شیفتر لیفتراک

در این راستا الحاقیه ساید شیفت لیفتراک را برای سهولت انجام کارهای به شرکت ها و کارخانجات پیشنهاد می کند. فروش لاستیک لیفتراک بادی. نمایندگی سينی كابل. فروش سينی كابل سينی كابل Cable tray به منظور حفاظت از كابلها عبوري و نيز جهت مرتب كردن كابل و جلوگيري از تماس كابل های برق با يكديگر استفاده ميشود.

نمایندگی سينی كابل

سينی كابل با دو نوع گالوانيزه سرد و گالوانيزه گرم آبكاری شده توليد مي گردد. این سینی ها به عنوان یک جایگزین مناسب برای سیم کشی روکار استفاده می شود این ابزار در جهت زیبایی و مرتب بودن کابل کشی‌ها و هچنین جهت نصب انواع مهتابی در زیر آن‌ها در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. آریا صنعت ایرانیان. لوازم چاه ارت امروزه در ساختمان سازی وجود قوانین و مقررات و لزوم استفاده از تجهیزات و وسایل خاص سبب می شود ایمنی یک ساختمان برقرار گردد به همین دلیل توجه به رعایت اصول و قواعد حفاظتی در ساختمان سازی واحد های صنعتی و خانگی امری ضروری است و باید به آن توجه شود در همین راستا یکی از المان های حفاظتی در ساختمان سازی وجود چاه ارت یا سیستم ارتینگ است که در برخی ساختمان ها که امکان حفاری وجود دارد برای ایمنی بیشتر برقی چاه ارت حفر می شود که این نوع چاه ها در ساختمان از حساسیت بالایی برخوردار هستند و باید لوازم و تجهیزات مربوط به آن با دقت انتخاب و خریداری شود.

آریا صنعت ایرانیان

امروزه سیستم ارتینگ یا زمین جز موارد مورد نیاز در تمامی واحد های مسکونی و صنعتی می باشد، همچنین سیستم های صاعقه گیر و زمین از اهمیت بالایی در نظام مهندسی برخوردار است. روش اجرای صحیح ارتینگ بهره گیری از چاه ارت می باشد و با استفاده از ملزوماتی نظیر صفحات مسی، سیم مسی، مواد کاهنده مقاومت، میله مسی، کلمپ سیم ارت قابل انجام خواهد بود. از مهمترین مزایای استفاده از چاه ارت می توان به موارد زیر اشاره نمود : نمایندگی کنتاکتور. کنتاکتور (به انگلیسی: Contactor) یک کلید کنترل شونده (الکترو مغناطیسی) به صورت الکتریکی است که برای کلیدزنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمایندگی کنتاکتور

کنتاکتورها از لحاظ ساختمان فیزیکی و عملکردی کاملاً مشابه رله عمل می‌کنند. تفاوت عمده رله و کنتاکتور در این است که رله در مدار فرمان استفاده می‌شود و کنتاکتور در مدار قدرت یا به‌عبارت‌دیگر رله برای تقویت جریان خروجی تجهیزات کنترلی مانند PLC و … استفاده می‌شود ولی کنتاکتور برای تقویت سیگنال خروجی رله در کنترل تجهیزات قدرت اعم از الکتروموتورها، بانک‌های خازنی، مدارات روشنایی، گرم‌کن‌های الکتریکی و … استفاده می‌شود، ازاین‌رو می‌توان رله را یک قطعه واسط نیز نامید. کنتاکتورها در گستره و اندازه‌های مختلفی موجودند. از کنتاکتورهای کوچک با ولتاژتغذیه ۲۴V DC یا AC که به سادگی در یک دست جا می‌گیرند و توانایی قطع تنها ۱ آمپر را دارند، گرفته تا کنتاکتورهای با پهنا (یا درازای) ۱ متر (یارد) با ولتاژهای چند کیلوولت و آمپراژ چند هزار آمپر.

ساختمان کنتاکتور. جدول سرويس دوره ای ليفتراک. لیفتراک زوم لاین ZOOMLION. مجموعه زوم لایون با بیش از ۵۰ سال تجربه در زمینه طراحی مهندسی و ساخت ماشین آلات عمرانی ، در سال ۱۹۹۲ ( با تغییر نام به صنایع ماشین آلات سنگین زوم لایون ) در لیست مرجع بورس شرکت های بزرگ چینی قرار گرفت و در سال ۲۰۰۰ نیز وارد لیست بازار جهانی بورس هنگ کنگ گردید .

مجموعه فوق الذکر با سرمایه اولیه ۸/۱ میلیارد دلار ، متشکل از ۹ پارک صنعتی و با کارخانه ای با وسعت ۳ میلیون متر مربع ، از بزرگترین مجموعه های پیشرو در زمینه تولید تخصصی ماشین آلات مهندسی انرژی، محیط زیست و حمل و نقل جهت پروژه های عمرانی می باشد . همچنین این شرکت در سال ۲۰۰۸ با خرید شرکت ایتالیایی CIFA تحول عظیمی در خصوص تولید پمپ های بتن بوجود آورد و به عنوان برترین تولید کننده پمپ بتن در چین شناخته شد . مجموعه زوم لایون هر ساله با اختصاص %۵ از بودجه سالیانه خود برای تحقیق و توسعه ، موفق به جلب رضایت مشتریان از طریق تولید محصولات و ارائه خدمات پس از فروش مناسب در ۳۰ کشور دنیا گردیده است . ریچ تراک برقی تویوتا.

ریچتراک ها به طور معمول در دو نوع ریچتراک با کابین راننده ایستاده و ریچتراک با کابین راننده نشسته، تولید می شوند که از ویژگیهای این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره نمود : سیستم بالابری ریچتراک برقی، به صورت هیدرولیکی و الکتریکی می باشد. فرمان ریچتراک، برقی است و مانند فرمان های هیدرولیکی، به راحتی حول محور خود می چرخد. دکل ریچتراک علاوه بر بالا و پایین بردن شاخک ها و زاویه دادن به سمت جلو و عقب، می تواند شاخک ها را به اندازه 50 سانتی متر در جهت افقی به سمت جلو حرکت کند. این امر موجب سهولت در بارگیری و تخلیه کالا در انبار می شود. موتور دیزلی لیفتراک. موتور دیزلی انواع موتورهای احتراق داخلی این موتورها را به دو دسته کلی موتور چهارزمانه و موتورهای دوزمانه می‌توان تقسیم کرد. اصول کاری این موتورها مشابه است. فروش لیفتراک دوگانه سوز ماکسیمال. لیفتراک ماکسیمال لیفتراک ماکسیمال از سری تولیدات کمپانی Zhejiang Maximal Forklift Co می باشد.

این شرکت کار خود را از سال ۲۰۰۶ در منطقه صنعتی Lushan در کشور چین آغاز نمود. لیفتراک سهند دست دوم. از جمله قطعات لیفتراک سهند که این شرکت در زمینه تامین آنها فعالیت دارد به شرح زیر می باشد : فشنگی حرارت لیفتراک سهند فیلتر هواکش لیفتراک سهند فیلتر هواکش درونی لیفتراک سهند فیلتر هواکش بیرونی لیفتراک سهند. موتور یانمار Yanmar لیفتراک. نمایندگی باطری لیفتراک. انواع لاستیک لیفتراک. تعمیر انواع لیفتراک. بهترین زمان تعویض لیفتراک. لیفتراک دوگانه سوز سام.

تعمیر لیفتراک کوماتسو. خدمات پس از فروش لیفتراک سهند. لیفتراک سپاهان دوگانه سوز. شرکت لیفتراک سازی Zowell. شرکت لیفتراک سازی Zowell. فروش لیفتراک اشتیل. لیفتراک آریا دوگانه سوز. لیفتراک گودسنس GOODSENSE. فروش لیفتراک هلی Heli. فروش لاستیک لیفتراک. نمایندگی لیفتراک شانتویی. 10 قانون ایمنی در لیفتراک. تعویض لاستیک لیفتراک. نگهداری صحیح لیفتراک در فصل زمستان. جک پالت دستی وارداتی. تامین اجزاء لیفتراک. سیستم ترمز لیفتراک برقی. تعمیر انواع دکل لیفتراک. قطعات موتور لیفتراک. تعمیر اکسل لیفتراک. موتور کامینز Cummins. لیفتراک کایون بائولی KION BAOLI. قطعات لیفتراک تی سی ام TCM. تعمیر گیربکس لیفتراک. تعمیر سیستم هیدرولیک لیفتراک. فروش باطری لیفتراک. قطعات لیفتراک هیوندای. واردات فیلتر لیفتراک. تفاوت انواع لیفتراک. واردات لاستیک بابکت. لیفتراک نیسان دوگانه سوز. تامین لاستیک تراکتور. آذران پیشرو صنعت. شرکت آذران پیشرو صنعت. لیفتراک کوماتسو. نمایندگی سينی كابل. لیفتراک دوسان دوگانه سوز.

لیفتراک دوسان دوگانه سوز. نمایندگی پالت تراک برقی. جک پالت دستی استاندارد. واردات استاکر برقی. واردات استاکر برقی. واردات استاکر برقی. ریچ تراک برقی تویوتا. نمایندگی لیفتراک دیزل. نمایندگی لیفتراک دیزل. لیفتراک برقی تویوتا. لیفتراک کوماتسو. لیفتراک کوماتسو. لاستیک لیفتراک سومیتومو 10-6.50. نمایندگی انواع کابل برق. محافظ و چندراهی برق. نمایندگی سينی كابل. نمایندگی فیوز مینیاتوری. فروش محصولات اشنایدر الکتریک. نمایندگی سیستم های اعلام حریق. لوله پی وی سی گالوانیزه. کابل نسوز کویسل cavicel ایتالیا. کابل نسوز کویسل cavicel ایتالیا. نمایندگی لامپ ال ای دی LED. نمایندگی لامپ ال ای دی LED. کلید و پریز دلند مدل سیلور. اعلام حریق زیتکس. الحاقی لیفتراک بایگانی. تامین لاستیک تراکتور. تامین لاستیک تراکتور. واردات لاستیک بابکت. باطری لیفتراک اگزاید. فروش لیفتراک دوگانه سوز ماکسیمال. فروش لیفتراک سهند. لیفتراک کوماتسو دوگانه. لیفتراک دوسان دوگانه سوز.

نمایندگی پالت تراک برقی.