background preloader

חינוך

Facebook Twitter

מי אני - שלומית הברון. שלומית הברון, ילידת 1976, גרה במרכז/שרון ואימא לשני בנים.

מי אני - שלומית הברון

בתחילת הקריירה: מורה ומנחת סדנאות, אחר כך עבדה מעל עשור בחברות אינטרנט והיי-טק וניהלה צוותים שעסקו בניהול תוכן, בממשק משתמש ובעיצוב גרפי. לומדת באגודה הישראלית לתכנון המשפחה, קורס חינוך למיניות בריאה בדגש על בני ובנות נוער וכן הנחיית קבוצות. ובמסגרת זו גם מתנדבת ב"דלת פתוחה" תל אביב, מרכז ייעוץ לבני ובנות נוער נושאי מין ומיניות ופוגשת מתייעצים בשיחות פנים אל פנים, עונה לשאלות באינטרנט וכן לשאלות טלפוניות. בנוסף להכשרה המקצועית הזו בעלת B.A ותעודת הוראה מאוניברסיטת תל אביב. שיטות מעקב אחר ציפורים - אתר הצפרות הישראלי. אי שם בשטחים הפראיים של ישראל פרויקט צילום האונליין הוא שיתוף פעולה בין החברה להגנת הטבע, קרן הדוכיפת, צה"ל (צבא הגנה לסביבה), רשות הטבע והגנים, בית ספר שדה כפר עציון והחוקר גלעד פרידמן (אוניברסיטת תל אביב) העורך מחקר על שני המינים בהנחיית פרופ' יוסי לשם ופרופ' עדו יצחקי.

שיטות מעקב אחר ציפורים - אתר הצפרות הישראלי

צפו בשידור במסך מלא! שידור חי הישר מעולמם המרתק של טורפי-העל החיים במרחבים הפראיים של ישראל אנחנו נרגשים להציג בפני הקהל הרחב פרויקט ייחודי ומרתק החושף את עולמו החבוי של דורס-יום גדול וביישן המקנן בישראל: העקב העיטי (Buteo rufinus) ובשמו באנגלית - Long-legged buzzard. סמכות הורית. הקלטת ההדרכה – איך להתמודד בדרך מקרבת עם התנהגות מאתגרת של הילד/ה – הבית להורות מקרבת. כך אני מובילה נערים להצטיינות. חינוך בעד האדם « האקדמיה הדיאלוגית.

האקדמיה הדיאלוגית. Abacus Lesson 1 // Introduction, Proper Technique, & History of the Abacus // Tutorial. Kids Are Natural Scientists - Unschooling Science. There seems to be an overpopulation of snails this year in my neighborhood.

Kids Are Natural Scientists - Unschooling Science

I’ve accidently crunched dozens on my daily walks. One morning, I encountered a small boy who was being taken to school by his mother. He was excited by the slow moving shells on the sidewalk and was asking one question after another. Mom, in an attempt to get to their destination on time, told him he was a snail and yanked on his arm to get him to move along. Chances are, “Science” was on the schedule that day at school. Wendy Priesnitz, author, editor, social entrepreneur. מדעים בחינוך חופשי: למידה איטית, טבע והחיים - חינוך פשוט. Alice Domurat Dreger. John Holt (educator) John Caldwell Holt (April 14, 1923 – September 14, 1985) was an American author and educator, a proponent of homeschooling or unschooling, and a pioneer in youth rights theory.

John Holt (educator)

The Educating Parent, Beverley Paine (formerly Homeschool Australia and Unschool Australia) Alfie Kohn - Unconditional Parenting. The Writings of John Holt - Homeschooling Articles - Home Education Magazine HEM Family Life Resources. January-February 2010 Selected Content.

The Writings of John Holt - Homeschooling Articles - Home Education Magazine HEM Family Life Resources

Alfie Kohn - Unconditional Parenting. Talks from inspiring teachers. Facebook. הסכנה בחזרה לבית הספר. משברי בריאות נפשית אצל ילדים צונחים בחודשי הקיץ ועולים בחודשי הלימודים דמיינו מקום עבודה בו הבוס שלכם מנהל אתכם בכל פרט ופרט.

הסכנה בחזרה לבית הספר

נאמר לכם בדיוק מה לעשות, איך לעשות את זה ומתי לעשות את זה. מחייבים אתכם להישאר בכיסא שלכם עד שהמנהל שלכם נותן לכם רשות לקום. העלויות של הדגשת הישגים - חינוך פשוט. העלויות של הדגשת הישגים:

העלויות של הדגשת הישגים - חינוך פשוט

Freedom to Learn. Journey through the universe beyond the speed of light. תחשוב טעים, יהיה טעים. 1 קודם כל, *שימו* קצת מוזיקה, ורק אז המשיכו לקרוא. 2 יופי, עכשיו יותר טוב.

תחשוב טעים, יהיה טעים.

נתחיל. הניתוח של יובל דרור על מערכת ההשכלה הגבוהה ועל הדור הנוכחי של הסטודנטים גרם לי לחשוב. דיברתי על זה קצת עם אהובתי באוטו בדרך חזרה מהצפון, ומשום מה בסופו של דבר קו המחשבה שלי הוביל אותי לטיול ש*עשינו* בפסח עם החברים שלנו. הנה לכם דרך פלאית ללמוד את כפולות 6 , 7 , 8. מאת: שמרית כץ וינברג אתם הולכים להודות לי על זה.

הנה לכם דרך פלאית ללמוד את כפולות 6 , 7 , 8

מבטיחה לכם. אני עד שנתקלתי בזה מעולם לא הצלחתי לזכור את לוח הכפל, וכשאומרים לא יודעים את לוח הכפל בדרך כלל מתכוונים לכפולות של 6 , 7 , 8 ... גם הבן שלי לא הצליח לזכור בעל פה את לוח הכפל. טלוויזיה תינוקות וילדים. הטלוויזיה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו.

טלוויזיה תינוקות וילדים

גיל הצפייה בה הולך ויורד עם השנים, כאשר הורים רבים מאפשרים לילדיהם לצפות בטלוויזיה כבר מגיל צעיר מאוד, ממש החל מהחודשים הראשונים לחייו. חלק מההורים סבור, בטעות, שתוכניות הטלוויזיה מסייעות להתפתחות הילדים, מעשירות ומלמדות אותם, בעוד שבפועל - ההפך הוא הנכון. 17 ציטוטים של ג'ון הולט. "אנחנו מבקשים מילדים לעשות במשך רוב היום מה שמעט מאיתנו המבוגרים מסוגלים לעשות אפילו לשעה. כמה מאיתנו, שנמצאים בהרצאה שלא מעניינת אותנו, יכולים לשמור שמחשבותינו לא יתפזרו? כמעט אף אחד. " - מתוך כיצד נכשלים ילדיםג'ון הולט עונה לשאלה הבאה: שאלה: "האם יהיה להם את ההזדמנות להתגבר על או לעשות דברים שהם חושבים שהם לא רוצים לעשות? " תשובה: אני לא בטוח מה הכוונה בשאלה הזאת. אם הכוונה, האם ילדים בחינוך חופשי יתנסו בדברים קשים ותובעניים כדי להשיג מטרות שהם קבעו בעצמם, הייתי אומר שכן, החיים מלאים בדרישות כאלה.

אם העולם היה כפר קטן של 100 אנשים. חמש סיבות להפסיק להגיד כל הכבוד! [פורסם ב Young Children בספטמבר 2001] אם תלכו לגן שעשועים, תבקרו בבית ספר, או תגיעו ליומולדת של ילד, יש משפט אחד שאתם יכולים להיות בטוחים שתשמעו בלי סוף: "כל הכבוד! ". אפילו פעוטות קטנטנים משבחים על זה שהם מצליחים להכות שתי ידיים ביחד ("כל הכבוד על המחיאות כפיים! "). הרבה מאיתנו משרבבים את ההערכות האלה כלפי הילדים שלנו עד שזה כמעט נהפך לטיק מילולי.