background preloader

Halynazp

Facebook Twitter

Галина Корицька

Доцент, Запорізький ОІППО

Хмарний кабінет Галини Корицької. Камертон філолога. Ukrzp. Maysternya. Калинове слово. Електронні версії підручників 5 клас Видавництво "Генеза" пропонує електронні версії деяких підручників для 5 класу 12 червня 2015 Спитай себе, дитино, хто ти є, І в серці обізветься рідна мова; І в голосі яснім ім'я твоє.

Калинове слово

Вчителю-філологу. Дивасик - 5. Вивчаємо українську мову та літературу. -ukrainian-lessons. Мовний водограй. Таїна пізнання. Рідне слово: Повторення вивченого в початкових класах. Ukrayinska-mova. Movnuj-duvograj. Філологічна хмаринка. Світ філолога. Мова солов'їна: ЦЕ - Я! Я, Головіна Світлана Валентинівна, учитель української мови та літератури вищої категорії, «старший учитель».

Мова солов'їна: ЦЕ - Я!

Розпочала педагогічну діяльність у 1995 році в Мелітопольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8. До цього навчального закладу я прийшла ще в 1982 році, як учениця першого класу. В 1992 році у стінах рідної школи отримала атестат про середню освіту. Українська на щодень. $Авторська творча майстерня дистанційного навчання$ - Головна сторінка.