background preloader

NLP

Facebook Twitter

תכנות עצבי לשוני - NLP - מאגר השיטות. תמצית NLP (ראשי תיבות של: Neuro Linguistic Programming) או בעברית "תכנות עצבי לשוני" היא שיטה, המתמקדת בשינוי התוכנית האוטומטית המופעלת על ידי המערכת העצבית (תחת ניהול המוח ובעיקר הלא מודע), כאשר השינוי (התכנות מחדש) מבוצע באמצעים לשוניים בעיקר.

תכנות עצבי לשוני - NLP - מאגר השיטות

ריצ'רד וויין בנדלר ייסד יחד עם ג'ון גרינדר את שיטת ה- NLP בשנות ה-70 ואליהם הצטרפו שותפים נוספים, שסייעו בפיתוח השיטה וענפיה השונים במהלך העשורים הבאים. 7 מנגנוני הגנה של פרויד שחובה להכיר – מלא בדוגמאות מחיי היום יום. 7 מנגנוני הגנה של פרויד שחובה להכיר – מלא בדוגמאות מחיי היום יום. מהו ה-"מטה מודל" ה-"מטה מודל" הנו מודל שפותח על ידי מייסדי תורת ה- NLP ,בנדלר וגריינדר, ומטרתו לאפשר למשתמשים בו להבין ולהתמודד עם הדרך שבה אנו מסננם ומעבדים את האינפורמציה הנקלטת .

מהו ה-"מטה מודל"

לפי ה- "מטה מודל" האינפורמציה המתקבלת יכולה לעבור במקביל או בנפרד 3 סוגי תהליכים אשר הנם: הכללה, מחיקה ועיוות. הכללה: הכללה מתייחסת למצבים שבהם כדי לבסס עמדה אנו יוצרים הכללות : כך, למשל, אדם שאומר " אני מרגיש תמיד עייף " יוצר הכללה. האם הוא באמת תמיד עייף. לשבור את תקרת הזכוכית: שינוי ופריצה בקריירה - מכללת רטר. נכתב על ידי: טלי בן יעקב בעולם שבו אחת לחמש שנים מתחלפות טכנולוגיות ואשר דור צעיר נושף כל הזמן בעורפנו, יותר ויותר אנשים מפנימים ורוצים לייצר שינוי בחייהם המקצועיים ולפרוץ גבולות חדשים.

לשבור את תקרת הזכוכית: שינוי ופריצה בקריירה - מכללת רטר

זו לדעתי גם הסיבה לריבוי הכלים אשר התפתחו בעשרים השנים האחרונות, כלים כגון: אימון, NLP ושיטות נוספות הלקוחות מתחום הייעוץ הארגוני/ עסקי ואשר מהוות אלטרנטיבה ראויה לתהליכים המסורתיים של הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה. הגישה הפרגמאטית של מחפשי השינוי המודרני מכתיבה עבודה עם כלים קצרי מועד הממוקדים במטרה ומאפשרים שינויים עמוקים הן ברמה הרגשית והן במישור הפרקטי של השגת המטרה. במשך שנים רבות עסקתי בניהול, יעוץ והובלת תהליכי שינוי בארגונים. תכנות עצבי לשוני - NLP - מאגר השיטות. הספר קולו של מילטון אריקסון - מכללת NLP לשם שינוי. 5 עקרונות ההצלחה של ה NLP * עקרונות שנדגמו מאנשים מצליחים במיוחד, בקורס ה NLP נלמד אותם, נבחן את האפקטיביות שלהם, ננסה אותם על עצמנו ונטמיע אותם כחלק מהחיים שלנו ומעבודתנו עם אחרים. 21 הנחות היסוד של ה NLP * נכיר את הנחות היסוד של ה NLP אשר יאפשרו לכם לפתוח אפשרויות התנהגות חדשות, פיתוח אינטליגנציה רגשית גבוהה ודרכי חשיבה חדשות.

הספר קולו של מילטון אריקסון - מכללת NLP לשם שינוי

מודל התקשורת האנושית * תלמדו ותבינו כיצד עובדת התפיסה, כיצד אנו יוצרים לעצמנו את המציאות, כיצד המחשבות שלנו משפיעות על הרגשות, ההתנהגויות והפסיכולוגיה מאחורי המשפט: “מחשבה יוצרת מציאות” מבוא ללמידה מואצת * הכרה של תהליך הלמידה של המוח, אשר מאפשר לנו ליצור למידה והטמעה מהירות יותר. ד"ר מילטון אריקסון - (נלפ) NLP ודמיון מודרך בירושלים. מה היעוד שלנו בחיים? בעוד 9 שאלות ו-10 דקות נגלה את התשובה - בית הספר הישראלי ל-NLP. היי, בפעם הקודמת, הבאתי 2 טריקים העוזרים להכפיל את יכולת הריכוז ואת הזיכרון שלנו.

מה היעוד שלנו בחיים? בעוד 9 שאלות ו-10 דקות נגלה את התשובה - בית הספר הישראלי ל-NLP

הפעם, רציתי לחזור למסע שלנו בעקבות הכריזמה האישית שלנו ולהיזכר בעובדה אחת חשובה: הסיבה שאנשים מתמגנטים לאנשים כריזמטיים היא כי הם יודעים בדיוק לאן הם רוצים להגיע. וזה לא מפתיע. המון אנשים מחפשים את עצמם. 7 נזקים של הדחקה רגשית – זה מה שקורה למי שלא לומד להתמודד עם כאב. סביר להניח שהמאמר הזה הוא לא הפעם הראשונה שאתם שומעים על הרעיון שלא כדאי לדכא או להדחיק רגשות.

7 נזקים של הדחקה רגשית – זה מה שקורה למי שלא לומד להתמודד עם כאב

אך באותה מידה סביר שמעולם לא קיבלתם הסבר מעמיק למה זה חשוב, או מה ההשלכות של הדברים. כתוצאה מכך לרוב האנשים זה קיים בראש רק בגדר רעיון נחמד שלא באמת משנה את ההתנהלות היום יומית, אבל אחרי שתקראו את המאמר הזה לא רק שיהיה לכם הרבה יותר ברור מה המשמעות של הדחקה ותבינו איך זה רלוונטי באופן אישי לחיים שלכם, זה גם ייתן לכם את המוטיבציה הדרושה כדי לקחת צעד נוסף קדימה לטכניקות מתקדמות יותר שעוזרות להתמודד עם רגשות לא נעימים, לעבד אותם בצורה יותר טובה ולחיות חיים שלמים וטובים יותר. המאמר הזה לא ייתן לכם את כל הפתרון, אבל בלעדיו כל פתרון שתלמדו יהיה הרבה פחות אפקטיבי ורוב הסיכויים שבכלל לא תנסו להשתמש בו, כי לא תבינו את החשיבות הרבה שיש לו באופן אישי אליכם.

שיפור הערכה עצמית בעזרת 10 הכללים - מדריך מקיף ופרקטי במיוחד. 3 סיבות לתחושת ריקנות פנימית וחוסר משמעות בחיים ואיך למלא ריקנות.

דימיון מודרך

NLP Creative School - Accueil. תרגום האירוע של דילטס וגיליגאן להתמודדות עם הקורונה - NLP-ISRAEL. לפניך תרגום הכנס של רוברט דילטס וסטפן גיליגאן להתמודדות יצירתית עם המשבר העולמי (וירוס הקורונה) בימים מאתגרים אלה שמתי לעצמי מטרה להמשיך ולתמוך בקהילה של NLP-ISRAEL.

תרגום האירוע של דילטס וגיליגאן להתמודדות עם הקורונה - NLP-ISRAEL

Yossy Kedmy NLP - השתתפתי בזום. 2020 שיעורי זום NLP. מטרות המרכז המוביל לימודי NLP. בלוג יוזמות השראה - קבוצת יוזמות, בלוג.

פתיחת פרופיל עסקי בפייסבוק

בית - MNLP - בית ספר ללימודי NLP מבוסס מיינדפולנס. הרצאה – איך ליצור רושם ראשוני שפותח דלתות להצלחה. 10 טיפים להצלחה של רובין שארמה. הנזיר שמכר את הפרארי שלו כמו מורים רוחניים רבים בעידן המודרני, רובין שארמה עבר מסלול חיים ייחודי עד שזכה לתואר הזה.

10 טיפים להצלחה של רובין שארמה

כיליד קנדה להורים הודיים, רובין רצה להצליח בסביבתו ועשה שני תארים במשפטים, שבעקבותיהם הפך לעורך דין. עם הזמן, עבודתו של רובין לא סיפקה לו את צרכיו הרוחניים, והוא החליט לשנות את מסלול חייו והחל לעסוק בכתיבה שהניבה את אחד מהספרים הרוחניים המצליחים ביותר בשנים האחרונות – "הנזיר שמכר את הפרארי שלו". בספר רובין מתאר את חייו של עורך דין שחווה התקף לב בבית המשפט, משבר שמביא אותו לחפש אחר משמעות בחיים וגילוי סודות שרבים מאיתנו לעולם לא מגיעים אליהם. הצלחתו של הספר לא איחרה לבוא, וזאת הודות לעובדה שרובין שילב בהצלחה אלמנטים רוחניים מהמזרח עם עקרונות הצלחה מערביים ומודרניים - שילוב שאנשים רבים התחברו אליו. 10 חוקי ההצלחה של רובין שארמה 1. עולמנו מלא באנשים שיש להם מגוון רעיונות וידע רב שהם רכשו במהלך השנים, אך כאן לרוב נגמרת ההצלחה שלהם. 2. 3. רובין שארמה ממליץ לרשום את התכניות והמטרה שלכם להצלחה על עמוד אחד ולהסתכל עליו מדי בוקר כדי לתת לעצמכם מעין זריקת מוטיבציה חזותית. 4. 5. 6. 7. טיפים להצלחה ממאמנים לחיים. 1.

טיפים להצלחה ממאמנים לחיים

היו סקרנים ולא ביקורתיים אנשים רבים חושבים שהדרך להצלחה עוברת דרך ביקורת עצמית נוקשה, ואם הם רק יתקנו כל טעות אפשרית, המטרה שלהם תתגשם בדרך הטובה ביותר. למרבה הצער, ביקורת עצמית תמידית לא תתרום לכם, והיא אף תזיק לכם בטווח הארוך. אם תחפשו כל הזמן לגלות מה עשיתם בצורה שגויה, לא יישאר לכם די זמן להתמקד בפעולות שלכם, ואתם עלולים ליפול לבאר של חשיבה שלילית שתגרום לכם לחשוב שאולי אתם לא צריכים לנסות בכלל להשיג את המטרה שלכם. לכן, במקום להיות ביקורתיים כלפיי עצמכם כל הזמן, החליפו את הקולות השליליים בסקרנות, וחשבו כל הזמן מה צריך להיות הצעד הבא שלכם בדרך להצלחה. 2.

אתם מוכנים לפעולה, עושים מה שצריך ומשתדלים לחתור לעבר המטרה שלכם, אך האם זה עובד? 3. איינשטיין אמר פעם, וצדק, שאי אפשר לפתור בעיות עם אותו מוח שיצר אותן, ולכן אחד הדברים הגרועים ביותר שאתם יכולים לעשות בביצוע של משימה הוא לנסות להמשיך אותה בכל מחיר כשאתם מרגישים תקועים. 4.

שפת גוף

NLP BLUGS. השמטות, עיוותים והכללות (שפה אריקסוניאנית 2) - ושאלות מטה מודל. שפה אריקסוניאנית - שפת ההשפעה. Sensation of body. לימודי סוגסטיה ו-NLP. The Work of Byron Katie. מה היא העבודה?

The Work of Byron Katie

העבודה היא תהליך חקירה פשוט אך עוצמתי המלמד כיצד לזהות ולחקור מחשבות הגורמות לכל הסבל בעולם. זוהי דרך להבין מה מכאיב לך, ואיך לגשת לבעיות באופן בהיר. אנשים העושים את העבודה באופן קבוע מדווחים על תוצאות ששינו את חייהם: הקלה ב מצב של דיכאון: מציאת פתרון, אפילו אושר, במצבים שקודם לכן היו בלתי נסבלים. הפחתה במתח: תלמדו איך לחיות עם פחות מועקה ופחד. ראש העמוד ↑ איך לעשות את העבודה להלן הדרך הפשוטה ביותר לעשות את העבודה: שפוט את רעך במשך אלפי שנים נאמר לנו לא לשפוט , ועדיין אנו עושים זאת כל הזמן — איך חברים שלנו צריכים להתנהג, על מי צריך שלילדים שלנו יהיה איכפת ממנו, מה ההורים שלנו אמורים להרגיש, לעשות או לומר. מלאו את דף העבודה "ושפטת את רעך". ארבע השאלות חקור כל אחת מהמחשבות מדף העבודה "שפוט את רעך" באמצעות ארבע השאלות וההיפוכים של מטה.

בבסיסה העבודה מושתת על ארבע שאלות והיפוכים. האם זאת האמת? האם אתם יכולים לדעת בוודאות שזאת האמת? איך אתם מגיבים , מה קורה, כשאתם מאמינים ל מחשבה הזאת? מי תהיו ללא המחשבה? הפוך את המחשבה לדוגמה, "פול לא מבין אותי" יכול להפוך ל: "פול כן מ בין אותי". Richard Bandler, co-developer of NLP (Neuro-Linguistic Programming) The Tony Robbins Blog. בית הספר הישראלי ל-NLP. Five Core NLP Techniques For Self-improvement - Life Coach Hub. NLP provides a practical toolset for self improvement. Neuro Linguistic Programming, or NLP for short, is a unique approach to personal development, communication skills and psychotherapy developed in the 1970s.

Free Online Course Programs. How To Read Someone’s Mind: 5 Hypnotic Mind Reading Techniques. If You Want People to Listen, Stop Talking. Why You Need to Take Care of the People Who Take Care of You. How To Get People To Like You: 7 Ways From An FBI Behavior Expert.

How To Make People Like You: 6 Science-Based Conversation Hacks. How to Validate Someone - Tina Gilbertson. Dale Carnegie’s Top 10 Tips for Improving Your Social Skills. 13 psychological tricks that help in communicating with anyone. הבלוג של דוב רויטמן.