background preloader

Globalinks

Facebook Twitter

גלובלינקס התחדשות עירונית יוזמת ובונה פרויקטים בגוש דן והשרון, הכוללים תכנון ובנייה של מאות דירות.התפיסה שלנו לגבי יזמות בתחום ההתחדשות העירונית מובילה אותנו לבסס את היסודות האיתנים של החברה באופן מתמיד:

הפרת חוזה של יזם בפרויקט תמ"א. בשנים האחרונות יש יותר ויותר פרוייקטים של תמ”א ברחבי ישראל משתי סיבות.

הפרת חוזה של יזם בפרויקט תמ"א

הסיבה הראשונה היא הרצון של הדיירים בחיזוק של המבנה שלהם. מדינת ישראל כידוע “יושבת” באזור מסוכן מבחינה גיאולוגית, וזו כבר לא שאלה של האם תהיה רעידת אדמה חזקה אלא על פי כל המומחים, מתי תהיה רעידת אדמה חזקה. מי שבנה בתקן 413 שזה אומר אחרי שנת 1980 יכול להיות רגוע. הבניינים שנבנו אחרי ינואר בשנה הזו הם בניינים מחוזקים, בניינים שאמורים לעמוד ברעידת אדמה גם אם היא חזקה. אך מי שגר בבניין ישן יותר, כדאי שיאמץ את האפשרות של התמ”א כך שהוא לא יצטרך לשלם על חיזוק המבנה. הסיבה השנייה שרבים מהדיירים של הבניינים הישנים הללו רוצים להיכנס לפרויקט כזה הוא הרווח הכלכלי שלהם.

אותם דיירים צריכים למצוא יזם שיסכים לקחת את הפרויקט על עצמו, יזם תמ”א שממן את הפרויקט ואמור להישאר בתוכו עד הסוף. הסיבות להפרת חוזה הפרת חוזה מצד היזם היא לא דבר של מה בכך. בעיה כלכלית –פרויקט תמ”א 38 הוא פרויקט שיכול להיות יקר מאוד. מה עושים? סביר להניח שדיירים שנכנסים לפרויקט כזה עושים את זה בליווי של עורך דין. איך מוצאים יזם אחר? פרויקטים חדשים בהוד השרון: שלוות הכפר במרחק נגיעה מהעיר הגדולה.

האם יש דרך להנות מכל העולמות – לחיות באווירה כפרית, טובעת בירוק, שקטה ואינטימית, אך יחד עם זאת, להנות גם מנגישות לערים גדולות ותוססות, מקרבה למקומות בילוי ותעסוקה שיהיה חינוך ברמה גבוהה עבור הילדים, ואם אפשר – לא לפשוט את הרגל בעקבות רכישת הדירה?

פרויקטים חדשים בהוד השרון: שלוות הכפר במרחק נגיעה מהעיר הגדולה

התשובה טמונה בפרויקטים חדשים של דירות למכירה בהוד השרון כולנו רוצים “להיות עם – להרגיש בלי”, ליהנות ממגורים בסביבה פסטורלית ושקטה, באווירה אינטימית המקנה תחושת פרטיות, בבית מרווח, אם אפשר אז בסביבת גינות ציבוריות ופארקים מטופחים, מערכות חינוך ברמה גבוהה, אוכלוסיה איכותית וקהילה מגובשת ומשפחתית. לצד זה, רובנו היינו שמחים שלא להתרחק מדי ממרכז העניינים – ליהנות מנגישות למרכזי פנאי, בילויים וקניות, מסעדות, ברים, תחבורה ציבורית נגישה ועוד.האם ניתן לשלב בין כל העולמות?

פרויקטים בגבעתיים:- העיר שמצליחה להיות חיה ותוססת, ובו זמנית שקטה וירוקה. גבעתיים נמנית בין הערים היחידות המצליחות להיות חיות, תוססות וקרובות מאוד לתל אביב, ובו זמנית להתאפיין בשקט ובמרחבים ירוקים שמזכירים חיי כפר.

פרויקטים בגבעתיים:- העיר שמצליחה להיות חיה ותוססת, ובו זמנית שקטה וירוקה

לא בכדי, הביקוש לקניית דירה בעיר הוותיקה הזו רק עולה ועולה. דירות למכירה ברעננה: כל הסיבות לעבור לגור בפנינת השרון. מערכת חינוך ברמה גבוהה ביותר, חיי קהילה ופנאי תוססים, מתחם הייטק מהגדולים והמובילים בארץ, תחבורה ציבורית נגישה, פארק ענק שמהווה אי ירוק של טבע וגישה קלה ומהירה לתל אביב ולכל יעד במחוז גוש דן – הפכו את העיר רעננה לאחת המבוקשות בארץ, במיוחד בקרב צעירים ומשפחות, אך גם עבור בני הגיל השלישי.

דירות למכירה ברעננה: כל הסיבות לעבור לגור בפנינת השרון

אם גם אתם מחפשים דירות למכירה ברעננה – כדאי להכיר את האופציה של רכישה מפרויקט תמ”א 38 כשזוג צעיר או משפחה צעירה מדמיינים את המקום האידיאלי להתגורר בו, הם ודאי חושבים על שקט, פארקים וטבע מטופח, מערכת חינוך ברמה גבוהה, אוכלוסיה איכותית – אנשים שהם “כמוהם”, מסעדות, קניונים ועוד איזור בילוי, אפשרויות תעסוקה במרחק שישחרר אותם מעמידה ממושכת בפקקים בכל בוקר וערב, אם אפשר מרכז הייטק ליד הבית אז מה טוב, ומרחק נסיעה קצר מתל אביב וממרכז העניינים. אפשר להפסיק לדמיין – נמצאה העיר המושלמת עבור צעירים, משפחות וגם עבור מבוגרים. רכישת דירה חדשה האם עדיף לפני או אחרי תמ"א בבניין? אם אתם חושבים לקנות דירה מתמ”א 38, הגעתם אל המקום הנכון.

רכישת דירה חדשה האם עדיף לפני או אחרי תמ"א בבניין?

אצלנו ב”גלובלינקס” תוכלו לקבל ייעוץ וליווי מקצועיים כמו גם לבחון דירות בפרויקטים שונים. כל מה שאתם צריכים זה ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם! אם אתם עומדים בפני רכישת דירה חדשה אתם צריכים כמובן להחליט איפה תהיה הדירה הזו. היא יכולה להיות דירה חדשה בפרויקט שזה עתה בבנייה והיא יכולה להיות דירה בבניין שעבר תמ”א. האופציה השנייה היא אופציה שקיימת בשנים האחרונות, מאז שהחלה התוכנית להיות פופולארית והיא מעין ייצור כלאיים זול יותר מאשר דירה חדשה בפרויקט חדש. הסיבה פשוטה. מה היתרונות בביצוע תמ"א 38 בבניין שלי עכשיו? האם שווה לחכות? אם אתם שוקלים ללכת על תמ”א 38 בבניין שלכם ואתם מחפשים ייעוץ וביצוע מקצועיים הגעתם אל המקום הנכון.

מה היתרונות בביצוע תמ"א 38 בבניין שלי עכשיו? האם שווה לחכות?

אנחנו ב”גלובלינקס” נשמח לסייע לכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר! אם הבניין שלכם נבנה לפני שנת 1980, סביר להניח שהוא נבנה לפני שהתקן הישראלי הנוכחי הפך למחייב, התקן שמדבר על עמידות מבנים מפני רעידות אדמה. מדינת ישראל היא מדינה שסובלת מלא מעט בעיות, בעיות ביטחוניות, בעיות כלכליות לעיתים, בתקופת הקורונה כמו כל העולם – מבעיות בריאותיות, אך מעבר לכל אלו היא גם סובלת מבעיה אחת נוספת והיא הסיכון מפני פגיעה רצינית ברעידת אדמה משמעותית.

כל המומחים תמימי דעים – היום בו תתרחש רעידת אדמה קטלנית הולך ומתקרב. דירות למכירה במרכז: זו הדרך לקנות דירה במיקום אטרקטיבי. משפחות רבות וזוגות צעירים חולמים על רכישת דירה במרכז, לצורך מגורים או השקעה.

דירות למכירה במרכז: זו הדרך לקנות דירה במיקום אטרקטיבי

במיוחד במדינה קטנה כמו ישראל, המיקום משמעותי במיוחד והימצאות במרכז הארץ מאפשרת גישה נוחה ומהירה לכל נקודה אחרת – מצפון ועד דרום, לצד רמת חיים גבוהה, מערכות חינוך מעולות, אופציות תעסוקה מגוונות ואיכותיות וקרבה למוקדי בילוי פנאי. במקרה שרכישת דירה במרכז אינה עומדת במסגרת התקציב שלכם, האופציה של קניית דירה מפרויקט תמ”א 38 יכולה להיות הזדמנות אמיתית להגשמת החלוםכאשר מחליטים לרכוש דירה, למגורים או לצורך השקעה, המגמה הברורה והצורך הגבוה הוא לרכוש דירה במרכז הארץ. כל מי שקצת חקר את הנושא, מבין היטב מדוע האזורים שבמרכז הם האטרקטיביים ביותר. להימצא במרכז העניינים, קרוב לתל אביב או ממש בתוך תל אביב, מאפשר גישה נוחה לאזורי תעסוקה, לרבות הייטק, מערכות חינוך ברמה גבוהה יותר, וקרבה לכל מוקדי הבילוי והפנאי. במדינה קטנה כמו ישראל, מגורים במרכז מאפשרים גם גישה מהירה ונוחה לכל נקודה אחרת בארץ, בין שמדובר בביקור בצפון הירוק והפסטורלי או טיול במדבר הדרומי. דירות מיוחדות למכירה בהרצליה - מדוע חשוב לדעת מיהו היזם שעומד מאחורי הפרויקט? אם אתם חושבים על רכישת דירה בהרצליה, בין שמדובר בדירה להשקעה או למגורים, כדאי להכיר את האופציה של קניית דירה בבניין שעובר פרויקט תמ”א 38.

דירות מיוחדות למכירה בהרצליה - מדוע חשוב לדעת מיהו היזם שעומד מאחורי הפרויקט?

בעיר מבוקשת ויקרה כמו הרצליה, זו אולי ההזדמנות שלכם ליהנות מדירה ברמה הגבוהה ביותר, במחיר נגיש יותר. חברה לביצוע תמ"א 38 בבניין שלי - כיצד לבחור את היזם הטוב ביותר? עד לשנות ה-80, הבניינים שנבנו במדינת ישראל לא הותאמו לעמידות ברעידות אדמה, כך שרוב המבנים אינם בטיחותיים מספיק עבור הדיירים.

חברה לביצוע תמ"א 38 בבניין שלי - כיצד לבחור את היזם הטוב ביותר?

פרויקט תמ”א 38 נועד קודם כל לשפץ את הבניין כך שיהיה חסין יותר לרעידות אדמה, אבל על הדרך הדיירים מרוויחים גם עלייה משמעותית מאוד ברמת החיים ובערך הדירה. מה חשוב לדעת כשניגשים לבחור חברה לביצוע תמ”א 38 בבניין שלכם? כמה עצות חשובות אמנם במדינת ישראל, עד כה, לא היו נפוצות רעידות אדמה דרמטיות, אבל בכל זאת זוהי סיטואציה שיש להיערך לה, במיוחד מאחר ומיקומנו קרוב לשבר הסורי-אפריקאי, ואף פעם אי אפשר לדעת מתי תתרחש ומה תהיה עוצמתה. במידה והבניינים אינם ערוכים למצב של רעידת אדמה, המצב הזה מהווה סכנה אמיתית, הן לרכוש והן לנפש. כאן נכנסת לתמונה תמ”א 33. דירות יוקרה למכירה - מדוע כדאי לרכוש דירה בבניין שעבר תמ"א 38. כולנו מפנטזים על החיים בדירת יוקרה.

דירות יוקרה למכירה - מדוע כדאי לרכוש דירה בבניין שעבר תמ"א 38

לחיות בתנאים ובסטנדרטים הכי גבוהים שיש, עם כל המתקנים והפינוקים, כמו בריכה, ג’קוזי ועוד. אם אתם מחפשים דירה לרכישה, לצורך מגורים או השקעה, שגם נמצאת במיקום אטרקטיבי, וגם בנויה בסטנדרט גבוה, מומלץ בחום לשקול את האפשרות של רכישת דירה מתמ”א 38. כיצד במסגרת עסקה כזו – כל הצדדים מרוויחים? אם גם לכם צמד המילים “דירות יוקרה” מעורר צמרמורת נעימה בכל הגוף, אתם צודקים. זה בדיוק סוג הדירות שכולם שואפים לרכוש אותן וכמובן להתגורר בהן, ולא בכדי. דירות שכאלה לרוב יכילו את המתקנים המפנקים ביותר – בריכה, ג’קוזי, ואולי אפילו חדר קולנוע פרטי… מעצבי הפנים המטפלים בדירות יוקרה, מקפידים על עיצוב ברמה הכי גבוהה, תוך ניצול מקסימלי של החלל, ואולי גם על פריטי אומנות מרשימים.כל אלו, יבדילו באופן משמעותי בין דירה “רגילה” לדירת יוקרה.

כל מה שרציתם לדעת: התחדשות עירונית - שאלות ותשובות. בעיות של יוקר מחייה ומחסור בשטחים פנויים וזמינים לבנייה חדשה, נפוצות בערים בישראל. תהליך של התחדשות עירונית מספק מענה לכל אלו. מי יוזם את התהליך, האם נצטרך בהכרח לעזוב את הדירה במהלכו ואיך כדאי לבחור יזם שיבצע אותו? דירות למכירה בקרית אונו - כיצד הפכה העיירה לאחת הערים המבוקשות באיזור המרכז. ההחלטה לקנות דירת מגורים עבור משפחתכם היא הרת גורל. חשוב לקחת בחשבון פרמטרים של איכות חיים, חינוך טוב ומיקום מרכזי, שיאפשר לכם להגיע במהירות לבית הספר, לקניון, לסופר או לפארק. פרויקטי בנייה בקריית אונו מציעים רמת חיים גבוהה בעיר שהולכת וצומחת מכל הבחינות ההחלטה לקנות דירה, היא ללא ספק הרת גורל. בהחלטה הזו טמון למעשה תכנון העתיד שלכם ושל ילדיכם, וישנם פרמטרים רבים לקחת בחשבון, כשהדגש הוא על כל מה שיוצר ומאפיין את איכות החיים שלכם.

מצד אחד, כולנו רוצים לחיות במקום שקט ושליו, מצד שני – נשמח להרגיש ש”יש חיים” מסביבנו, מה שמתבטא בתרבות ומקומות בילוי במרחק קצר. אם כל אלו חשובים גם לכם, ואתם שוקלים קניית דירה במרכז, כדאי להתחיל להתעניין בדירות למכירה בקריית אונו. מדובר באחת הערים הבולטות במרכז, שבשנים האחרונות חלה קפיצה משמעותית מאוד ברמת החיים בה, והיא אפילו קיבלה אישור רשמי לכך כשנבחרה לאחת הערים המובילות בישראל, במדד הכלכלי חברתי של הלמ”ס. ובנוגע לחברה, תרבות וחינוך, חשוב שתדעו שקריית אונו מזוהה עם אוכלוסיה איכותית ומערכת חינוך מעולה. שני פרויקטים בקריית אונו שכדאי להכיר. זוג צעיר המעוניין לקנות דירה – מדוע הכי כדאי לכם לקנות ישירות מיזם? הגעתם לשלב בו אתם מתחילים להתעניין ברכישת דירה.

בין אם הכוונה לדירה לצורך מגורים ובין שאתם מתכננים לרכוש דירה אותה תשכירו, כדאי לדעת שלקנייה מיזם יש יתרונות מובהקים – גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט של רמת החיים בדירה, והיא מתאימה במיוחד לזוגות צעירים. כל הפרטים בכתבה. הדבר הטוב הבא: תהליך התחדשות עירונית בבניין שלכם. מה כולל בתוכו תהליך של התחדשות עירונית בבניין, כיצד הוא מטיב גם עם דיירי הבניין הנוכחיים וגם עם רוכשי דירות עתידיות שיתווספו לפרויקט המגורים? ממה צריך להיזהר כאשר יוצאים לתהליך מורכב שכזה ואילו עקרונות יש לבחון כאשר בוחרים את היזם שיוציא אותו לפועל?

ערים, באופן כללי, הן מרחבים דינמיים המשתנים ללא הרף, בהתאם לתהליכים חברתיים, פוליטיים וכלכליים. התחדשות עירונית היא למעשה התערבות יזומה שמטרתה לשדרג ולשפר את מערך התשתיות ואת איכות המגורים, ולחזק את הכלכלה המקומית. ההתחדשות העירונית הפכה במשך השנים לכלי יעיל, באמצעותו ניתן לפתור בעיות של יוקר מחיה ומחסור בשטחים פנויים וזמינים לבנייה חדשה בערים בישראל. במקום לבנות בשטח חדש אך מרוחק ממרכז העיר, בונים מחדש במתחמים קיימים – בנייני דירות גבוהים יותר, חדישים יותר, העומדים בתקנים העדכניים להתמודדות עם מצבים ביטחוניים ורעידות אדמה.מתוך כך, תהליכים אלו מביאים להעלאת הערך של הבניין על דירותיו, שכן הם כוללים לרוב גם תוספות בנייה ושימושי קרקע. שדרוג הקיים או פינוי בינוי: כל הדרכים מובילות להתחדשות עירונית.

רכישת דירה בתל אביב? כל הסיבות לקנות מפרויקט התחדשות עירונית - גלובלינקס התחדשות עירונית. החלטתם על רכישת דירה בעיר הטובה בארץ, ואולי בעולם? ברכות! אינספור סיבות יתמכו בהחלטתכם לקנות דירה, לצורך מגורים או השקעה – בתל אביב. אבל יש כאן קושי שתצטרכו לקחת בחשבון – דירות רבות בעיר ללא ההפסקה, טומנות בחובן גם בעיות ללא הפסקה. הבניינים ישנים, התשתיות רעועות והבטיחות לוקה בחסר. הדבר הטוב הבא: תהליך התחדשות עירונית בבניין שלכם - גלובלינקס התחדשות עירונית. מה היתרונות בביצוע תמ"א 38 בבניין שלי עכשיו? האם שווה לחכות? - גלובלינקס התחדשות עירונית. אם אתם שוקלים ללכת על תמ”א 38 בבניין שלכם ואתם מחפשים ייעוץ וביצוע מקצועיים הגעתם אל המקום הנכון. טיפים לרכישת דירה בפרוייקט חדש מהיזם - גלובלינקס התחדשות עירונית. דירת גן בהרצליה – מדוע פרויקט תמ"א 38 בבניין שלי הוא הדרך הקלה להגיע לכך? - גלובלינקס התחדשות עירונית.

באיזו עיר כדאי לרכוש דירה מפרויקט תמ"א 38? - גלובלינקס התחדשות עירונית. פנטהאוז למכירה ברעננה – השקעה כספית טובה לצד איכות חיים - גלובלינקס התחדשות עירונית. רעננה היא עיר מדהימה שמציעה לא מעט נדל”ן איכותי למגורים או להשקעה. אם אתם רוצים למצוא נכס בעיר, אנחנו ב”גלובלינקס” נשמח לעזור לכם. צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף! מה הדרך הזולה לרכישת דירת יוקרה ישר מהקבלן? איך מוצאים דירות במחירי פריסייל? - גלובלינקס התחדשות עירונית. רכישת דירת יוקרה ישירות מהקבלן יכולה להיות החלטה נבונה עבורכם. לקנות דופלקס ברעננה – דירה ענקית במחיר יחסית קטן - גלובלינקס התחדשות עירונית. רכישת דופלקס ברעננה יכולה להיות החלטה נבונה הן למטרת מגורים והן להשקעה. הערך הכלכלי בביצוע תמ"א 38 בבניין בו אני גר ומדוע עכשיו זה הזמן הכי טוב לעשות זאת? - גלובלינקס התחדשות עירונית. דירה להשקעה בהרצליה – מה הופך את העיר הזו להשקעה כספית כה טובה? - גלובלינקס התחדשות עירונית. רכישת דירה בבניין לאחר התחדשות עירונית - מה היתרונות? - גלובלינקס התחדשות עירונית.

פרויקטים של התחדשות עירונית בהרצליה - גלובלינקס התחדשות עירונית. פרויקטים של התחדשות עירונית בגבעתיים - גלובלינקס התחדשות עירונית. דירות יוקרה למכירה בהרצליה ורעננה - מה הופך את הערים הללו לכל כך אטרקטיביות? - גלובלינקס התחדשות עירונית. דירה להשקעה בתל אביב - האם עכשיו הזמן לאור משבר הקורונה? - גלובלינקס התחדשות עירונית. תמ"א 38, שינוי החוק ב-2022 – כל מה שצריך לדעת - גלובלינקס התחדשות עירונית. פנטהאוזים דירות גן ודופלקסים – המדריך המלא לרכישת דירת יוקרה - גלובלינקס התחדשות עירונית. פנטהאוז למכירה באזור הרצליה – רעננה. מה היתרונות ברכישה של דירה כזו בפרוייקט של התחדשות עירונית? - גלובלינקס התחדשות עירונית.

מה צריך לבדוק (בחברה החדשה) כאשר מחליפים יזם בפרוייקט של תמ"א 38? - גלובלינקס התחדשות עירונית. כיצד ניתן למצוא דירות למכירה בשלב מוקדם של פרוייקט תמ"א 38 - גלובלינקס התחדשות עירונית. דירות למכירה מתמ"א 38 – כל מה שצריך לבדוק - גלובלינקס התחדשות עירונית. דירות יוקרה למכירה ברעננה - המדריך המלא - גלובלינקס התחדשות עירונית. מתי יש להחליף יזם בפרויקט תמ"א 38? - גלובלינקס התחדשות עירונית. לא מרוצים מהתנהלות פרוייקט תמ"א? יש מה לעשות - גלובלינקס התחדשות עירונית. כל המידע לגבי פרוייקט תמ"א שנתקע באמצע - גלובלינקס התחדשות עירונית. הפרת חוזה של יזם בפרויקט תמ"א - גלובלינקס התחדשות עירונית. היזם הפסיק בנייה בפרויקט– מה עושים? - גלובלינקס התחדשות עירונית. איך מחליפים יזם בפרוייקט תמ"א? - גלובלינקס התחדשות עירונית.