background preloader

Articles Fashion

Facebook Twitter

Cyklistické rukavice. Ako začínajúci biker som dlho nechápal na čo môžu byť dobré cyklistické rukavice a prečo ich všetci jazdci používajú.

Cyklistické rukavice

Po tom ako som prešiel z bežného vozenia sa po ulici v rodnej dedine na lepší a kvalitnejší bike a začal som jazdiť v okolitých lesoch, začal som ich zmysel viac chápať. Najskôr som si myslel, že stačia lacnejšie cyklistické rukavice z výpredaju kúpené bez skúšania a všetko bude fajn. Ballerinas - comfortable and practical shoes. Konečne letné topánky. Moja nová internetová predajňa. Milujem Topanky. Čierne lodičky s bielou mašľou na špici. Ballerinas shoes – good or bad?

 I bought these - Outdoor-Fashion. Balerínky – pohodlná a praktická obuv. If you love shoes, Správny výber detských topánok. Instinct Reed čižmy 13. Pri výbere tých najlepších MX čižiem je, tak ako pri nákupe všetkého vybavenia na motorku, potrebné brať do úvahy viacero dôležitých aspektov.

Instinct Reed čižmy 13

Základný aspekt je čo od čižiem očakávam a aký typ jazdca som. Či preferujem krátke intenzívne jazdenie na dráhe alebo využijem čižmy aj pri celodenných enduro výjazdoch. Vzhľadom na moje obľúbené jazdenie na dráhe som si zvolil moto čižmy od firmy Fox. Motocyklista Ivan Jakeš sa pripravuje na ďalši Dakar. Úspešný slovenský motocyklista Ivan Jakeš je už v plnej príprave na najbližší ročník Rely Dakar.

Motocyklista Ivan Jakeš sa pripravuje na ďalši Dakar

Tento rok bude historicky najlepšiemu slovenskému jazdcovi na tomto púštnom dobrodružstve robiť zo Slovákov medzi jazdcami iba jeden ďalší a to Štefan Svitko. Ivan sa po operácii ramena, ktoré si zranil na minulo ročnom Dakare, už dal kondične a zdravotne úplne do poriadku a všetok svoj čas a energiu aktuálne venuje príprave na nasledujúci Dakar. Čo sa techniky a vybavenia na Dakar týka, Ivan sa bude spoliehať opäť na stroj KTM. Hoci s tohtoročnou motorkou KTM 450 si vyjazdil 4. miesto. Ako som hľadal vianočný darček pre priateľku. Cyklo oblečenie. Cyklistika ako šport zažíva vďaka úspechom slovenských cyklistov ako Peter Sagan alebo Peter Velits na Slovenku veľký boom.

Cyklo oblečenie

Hoci cyklistika ako šport má na Slovensku a v bývalom Československu dlhoročnú tradíciu, Slováci ako by začali znovu objavovať tento šport a čoraz viac sa mu začínajú venovať na rekreačnej úrovni. Cyklistika začína patriť medzi veľmi obľúbené športy a presúva svoju funkciu zo spôsobu dopravy na obľúbený rekreačný šport veľkého počtu Slovákov. Výber správnej moto bundy. Každý jazdec a motorkár vie, že hlavná funkcia moto bundy nie je iba ochrana proti vplyvom počasia, ale zároveň je aj veľmi dôležitým prvkom bezpečnosti a ochrany jazdca.

Výber správnej moto bundy

Všetky kvalitné moto bundy musia obsahovať takzvané vnútorné ochranné protektory. Tieto protektory sa rozdeľujú na mäkké a tvrdé protektory. Tvrdé protektory sa nachádzajú na miestach, ktoré sú v prípade pádu vystavené najväčšiemu namáhaniu, ako napríklad lakte. Mäkké protektory chránia väčšie plochy, kde je sila pri náraze rozložená na väčšiu plochu ako napríklad chrbát alebo plecia. Moto obuv, základ výbavy každého motocyklistu. Každý správny motorkár vie, že moto obuv je jednou z najdôležitejších častí výstroja.

Moto obuv, základ výbavy každého motocyklistu

Hoci na rozdiel od prilby, ktorá je na Slovensku povinná pre všetkých motocyklistov, podľa zákona moto obuv závisí na každom jazdcovi. Zároveň pre každý druh motorky si jazdec vyberá aj iný druh čižiem. Rovnako aj tu platí ako pri ostatných častiach výstroja, že nemôže jazdca obmedzovať a musí ju považovať za samozrejmú súčasť. Pretekárske moto čižmy. Vak na vodu – dôležitá časť cyklo oblečenia. Často podceňovanou súčasťou výbavy cyklistov je vak na vodu.

Vak na vodu – dôležitá časť cyklo oblečenia

Každý biker rád investuje určitú sumu do cyklo oblečenia. Nemá problém minúť peniaze za helmu, shortky, dres alebo rukavice. Pritom, keď príde reč na možnosť kúpy vaku na vodu, tak sa začne zdráhať. Ja som bol kedysi úplne rovnaký. Človek sa učí na vlastných chybách. Púštne dobrodružstvo Dakar 2014. Po presťahovaní legendárnych púštnych pretekov Dakar do Južnej Ameriky sa veľa jazdcov a fanúšikov sťažovalo, že Dakar už nie je to čo býval.

Púštne dobrodružstvo Dakar 2014

Aj toto bol jeden z dôvodov, prečo sa organizátori rozhodli vrátiť Dakaru starú tvár. Dakar 2014 bude opäť najnáročnejším púštnym pretekom na svete, ktorý dokonale preverí nie len techniku ale aj odhodlanie a vytrvalosť pretekárov a všetkých zúčastnených. Po presťahovaní legendárnych púštnych pretekov Dakar do Južnej Ameriky sa veľa jazdcov a fanúšikov sťažovalo, že Dakar už nie je to čo býval. Aj toto bol jeden z dôvodov, prečo sa organizátori rozhodli vrátiť Dakaru starú tvár. Cyklistické rukavice Reflex Short 12 - Party-Time. Rukavice na bicykel sú dôležitou časťou vybavenia každého cyklistu.

Cyklistické rukavice Reflex Short 12 - Party-Time

Ja som sa pri výbere značky oblečenia a výstroja rozhodol zladiť všetko v značke Fox. Po dlhšom vyberaní som sa rozhodol pre cyklistické rukavice model Reflex Short. Po jednej sezóne jazdenia sa s vami môžem podeliť o skúsenosti s týmito rukavicami. Moto oblečenie. Ako vybrať správny vak na vodu pre cyklistu. Vak na vodu je pre súčasných bikerov a cyklistov, ktorí sa zameriavajú hlavne na dlhšie výjazdy, už základnou súčasťou cyklistickej výbavy alebo priamo cyklo oblečenia.

Ako vybrať správny vak na vodu pre cyklistu

Na trhu sa nachádza veľké množstvo vakov na vodu v rôznych cenách, veľkostiach a prevedeniach. Pri výbere toho správneho je treba si uvedomiť niekoľko základných vlastností, na ktoré si treba dať pozor. Výhod vaku na vodu oproti klasickej fľaši na kostre bicykla je viacero. Základnou je, že pri pití nemusíte zastavovať alebo brzdiť ako pri pití z fľaše a teda je tu aj menšie riziko pádu. Moto oblečenie. Motocykloví jazdci neustále hľadajú najvhodnejšie oblečenie na motorku už od vzniku motocyklov. Prvoradá bola vždy ochrana proti vetru, dažďu a počasiu všeobecne.

Ako sa zvyšoval výkon motocyklov, začali stúpať nároky jazdcov aj vzhľadom na moto oblečenie. Správne motorkárske oblečenie. Ako vybrať správnu cyklo tašku? Každý cyklista to iste pozná. Rozhodne sa ísť na dlhší výlet, nielen v najbližšom okolí, a hneď nastáva problém kam si odložiť potrebné veci. Hoci sa jedná o výjazd v časovom horizonte iba niekoľko hodín, aj tu je potrebné určité vybavenie. Môže sa jednať o súpravu na lepenie defektov, základné náradie alebo aj kľúče od domu či telefón.

S narastajúcou dĺžkou trasy narastá aj množstvo potrebných vecí, ale aj napríklad cyklo oblečenia. Hoci si veľa ľudí myslí, že cyklo tašky nie sú potrebné, opak je pravdou, dalo by sa dokonca povedať, že už patria do výbavy každého cyklistu ako súčasť cyklo oblečenia. New shoes are for every woman one of the. Na topánkach nešetríme. Prišlo zimné obdobie, viacerí sa púšťajú do vianočných nákupov a snáď sa čosi to zvýši aj pre nás samých.

Pri mojom osobnom prieskume som zistila, že Slováci sú schopní šetriť na všeličom, dokonca aj na potravinách, no najmenej šetríme na obuvi. Obuv je pre nás natoľko dôležitá, že na jeden pár kvalitných topánok sme ochotní minúť aj polovicu našej výplaty. Sú tie topánky naozaj natoľko kvalitné alebo si platíme len za značku? 15 cm bližšie k nebu – Milujem Topánky. Lodičky – vždy tu boli, sú a budú. Hoci sa z času na čas mení typ špičky a podpätku, v podstate je to nestarnúci typ obuvi vhodný na akúkoľvek príležitosť. Stále sú to najpopulárnejšie dámske topánky. Vo svojej najzákladnejšej podobe majú lodičky uzatvorenú špičku i pätu, zhora sú vykrojené okolo priehlavku, a majú vysoký, väčšinou úzky podpätok. Jednoducho LODIČKY Klasické lodičky sú bezšvové, bez šnúrok, bez akýchkoľvek ozdôb ako sú pracky, pásy, popruhy.

Každá topánka hovorí príbeh. Od prvých detských topánočiek až po ortopedické sandále, väčšinu nášho života trávime v topánkach a všetky hovoria nejaký príbeh. Môžeme sa z nich dozvedieť niečo o kultúre, histórii a o nás. Hovorí sa, že naše srdcia sú v našich chodidlách. Topánky najlepšie odrážajú aj pocity ľudí – hovorí to anglická historička topánok June Swan.

Pri jej rozprávaní budete počuť vzdialené hrmenie vojny, merať sociálne zmeny podľa hrúbky podošvy či mapovať vzostup a pád prosperity podľa výšky podpätku. Ani výber kabelky nie je vždy jednoduchý - Tak Si Prečitaj. Lodičky a ich história. Balerínky a ich história - Party-Time. Neutrálne farby dámskej obuvi - Tak Si Prečitaj. Milujem topánky. Ženy a topánky: príbeh lásky. Nosiť dámske čižmy so šatami? (časť prvá) Nosiť dámske čižmy so šatami? (časť druhá) Dámske topánky – nákupná horúčka. Večná dilema – balerínky. Topánky boli, sú a vždy budú mojou súčasťou. Najvhodnejsie topanky na leto. Topánky online. Topánky - Party time. Dejiny obuvníctva a dámske topánky. Kupujeme zimné čižmy - Party-time. Shoes from a magazine. Slippers are shoes too. Article about shoes. Summer is in. Products-reviews. Článok o topánkach. Products-reviews.

The most beautiful women's shoes. Aj papuče sú topánky. Topánky z magazínu. Výber obuvi už od mladého veku. Outdoor-fashion - Blog.