background preloader

Fologagi

Facebook Twitter

Kaila Sher

In case of any contradiction between the 2 records the likelihood of your application being rejected are even higher than before.

Wiza Turystyczna do Pakistanu | e-Wizy dla Polaków Online. Pakistan to duży kraj w Azji Południowej, którego początki sięgają czasów, kiedy w regionie zamieszkali pierwsi osadnicy. Na początku chcieliśmy dać Ci znać, że rządy wielu państw odradzają podróżowanie do Pakistanu. Niemniej dopóki będziesz trzymać się z daleka miejsc pogrążonych w konflikcie i okazywać szacunek miejscowej ludności, Twoja wycieczka powinna przebiegać w spokojny sposób. Jednocześnie pamiętaj, aby przed wyjazdem do Pakistanu bardzo dobrze się przygotować pod względem teoretycznym.

Odpowiednia wiedza pomoże Ci wycisnąć ze swoich wakacji jak najwięcej. Poniżej znajdziesz informacje, które warto znać, przed rozpoczęciem planowania podróży do Pakistanu. Zacznijmy może od wymagań dotyczących wjechania na teren tego kraju. Elektroniczna wiza do Pakistanu to dokument jednokrotnego wjazdu, który umożliwia jego posiadaczowi przebywanie na terenie kraju przez nie więcej niż 30 dni.

Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne, naszym zdaniem Pakistan jest mocno niedocenianym krajem.