background preloader

Fun comics

Facebook Twitter

Pani Halinka. Notatnik śmierci. Oryginalny japoński tytuł to DEATH NOTE, chociaż spotyka się tam również pisownię デスノート.

Notatnik śmierci

Pierwszej formy używa się w oficjalnych materiałach, takich jak okładki czy plakaty; w mandze, anime i filmach bohaterowie posługują się formą desu nōto zamiast death note – w skryptach oraz na kartach mangi pojawia się zapis デスノート. Fabuła[edytuj | edytuj kod] Death Note opowiada historię genialnego licealisty imieniem Light Yagami, który znajduje tajemniczy notes upuszczony przez shinigamiego Ryūka. Notes ten posiada niesamowite właściwości: jego użytkownik, wpisując do niego imię oraz nazwisko osoby, której twarz zna, powoduje śmierć tej osoby w określonych okolicznościach w ciągu 40 sekund. Jeśli w ciągu tych 40 sekund od zapisania imienia ofiary nie zostanie wpisana przyczyna śmierci, osoba umrze na zawał serca.

Aku aku blog. SHAPES. Śledziu (komiks itp.) Kreskotok. Jesz pieroga, a może on ma rodzinę. Głosy w mojej głowie - komiks internetowy. Komiks online webkomiks.