background preloader

Bydlení

Facebook Twitter

O nás - GET INSPIRED.

Nábytek

A dřez BASIC 170 780x465 - DELIKA s.r.o. Svítidlo nad zrcadlo Naturel Esther 28 cm, 6 W, IP44, montáž na zrcadlo a galerku. Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6547FXK černá. Sklokeramická varná deska ECT6SY2B - Gorenje. Sklokeramická varná deska ECT640SC - Gorenje. Odsavač par Philco PEW 613. Expert elektro - expert.cz.

Kritéria výběru úsporných spotřebičů - Úsporné spotřebiče. Porovnání - Gorenje. GORENJE ECT640AC - GAS-TM s.r.o. EHI6540FHK Hobs. Účinky elektromagnetického pole na lidský organismus - TZB-info. Elektromagnetické záření — Svět zázraků. Elektromagnetické záření Číhá všude.

Elektromagnetické záření — Svět zázraků

Finalni verze. Mohou mít telefonní vysílače nad naším bytem vliv na naše zdraví? Vážené dámy a pánové, bydlíme v novém bytě, který se nachází dosti vysoko a který je mezonetový.

Mohou mít telefonní vysílače nad naším bytem vliv na naše zdraví?

Poslední patro tohoto bytu je pod střechou, kde je několik antén pro telefonní příjem, vypadajících jako satelitní antény. Je jich min. 10 kusů a k tomu mezi nimi stojí na střeše takovej hnus, vypadající jako garáž na auto, což k tomuto příjmu pro telefony také patří. Minimálně rok jsme měli problém, že se začali jednoho dne slétat létající mravenci (jak já to nazývám, ale nevím, co to přesně biologicky je), kteří tvořili roje od terasy až k anténám, což je minimálně výška 9 m. Dovedete si představit, jak je "baječné" mít zavřená okna ve vedru 37 C a nemoci si je kvůli mravencům otevřít. Myslíme si, že je problém v těch anténách, že je tam nějaký signál, co hmyz přitahuje, neboť na druhém domě hned vedle se nic podobného neděje. Vestavný teleskopický odsavač BHP623E12BG - Gorenje. Vestavná trouba BO647A20XG - Gorenje. CataClean Povrch, na kterém se neudrží žádný tuk Katalytické čištění představuje velkou pomoc při údržbě trouby.

Vestavná trouba BO647A20XG - Gorenje

Když trouba po dobu pečení dosáhne teploty 85 °C a více, katalytické panely automaticky absorbují tuky a nečistoty. Malování pokoje - Dulux. Ochrana osobních dat Tyto webové stránky (dále jen tyto/naše stránky) jsou vlastněny a provozovány společností AkzoNobel Decorative Coatings B.

Malování pokoje - Dulux

V., která, společně se svými přidruženými osobami (dále jen AkzoNobel, my, náš, nám), se zavazuje chránit a respektovat Vaše soukromí. Tyto Zásady ochrany osobních údajů (společně s našimi Podmínkami používání a veškerými dalšími dokumenty, na které se odkazují) stanovují základ, podle kterého všechny údaje, které od Vás shromažďujeme nebo které nám poskytujete, budou zpracovány námi. Přečtěte si prosím pozorně následující za účelem pochopení našich názorů a postupů týkajících se Vašich osobních údajů a jak s nimi zacházíme. Používáním našich stránek souhlasíte se shromažďováním a používáním Vámi poskytnutých informací, jak je popsáno v těchto zásadách. AkzoNobel je správcem údajů zpracování všech osobních údajů shromažďovaných prostřednictvím těchto stránek. Varná deska VDS 640 FF1 - přední hrana zkosená, ostatní broušené. EHF6547FXK Hobs. Pre- and post-natal exposure of children to EMF generated by domestic induction cookers.

Abstract Induction cookers are a type of cooking appliance that uses an intermediate-frequency magnetic field to heat the cooking vessel.

Pre- and post-natal exposure of children to EMF generated by domestic induction cookers

The magnetic flux density produced by an induction cooker during operation was measured according to the EN 62233 standard, and the measured values were below the limits set in the standard. The measurements were used to validate a numerical model consisting of three vertically displaced coaxial current loops at 35 kHz. The numerical model was then used to compute the electric field (E) and induced current (J) in 26 and 30 weeks pregnant women and 6 and 11 year old children. Both E and J were found to be below the basic restrictions of the 2010 low-frequency and 1998 ICNRIP guidelines. Export citation and abstract BibTeX RIS For more information on this article see medicalphysicsweb.org. Exposure of the human body to professional and domestic induction cooktops compared to the basic restrictions.

Induction cookers: is EMF an issue? - MedicalPhysicsWeb. Domestic induction cookers use electromagnetic fields (EMFs) with frequencies between 20 and 100 kHz to heat saucepans that are placed on the cooking surface.

Induction cookers: is EMF an issue? - MedicalPhysicsWeb

Although all products on the market comply with multiple restrictions governing human exposure to EMFs, a team from Slovenia has published details of a study considering the levels that pregnant women and young children could find themselves exposed to (Phys. Med. Biol. 56 6149). Powerwatch News - 11/06/2012 - EMFs from induction cookers exceeds guidance. Idea Ceramica azienda leader nella produzione e distribuzione di piastrelle ceramiche da rivestimento, decori e listelli. Giovane, dinamica e flessibile utilizza il rivoluzionario sistema di stampa digitale industriale di Durst per la produzione di bicott. Metris umyvadlová baterie 200 s výpustí - Hansgrohe-shop.cz.

Focus umyvadlová baterie 190 bez výpusti - Hansgrohe-shop.cz. Sprchová baterie nástěnná Hansgrohe Focus bez sprchového setu. Vodovodní baterie, Stavex koupelny. Croma Select E 1jet EcoSmart ruční sprcha bílá/chrom - Hansgrohe-shop.cz. O společnosti - O nás. Společnost RAF ARMATURY s.r.o. je předním českým výrobcem kompletních řad vodovodních baterií pákových, kohoutkových i speciálních, včetně jejich příslušenství, s více než dvacetiletou tradicí.

O společnosti - O nás

Společnost RAF ARMATURY s.r.o. vznikla v roce 1994 se sídlem v Olomouci. Zpočátku podnikala v poměrně malých prostorách, ale zájem trhu a expanze společnosti, vedly k nutnosti přestěhování do nových vlastních objektů postavených na „zelené louce“, v nově vznikající průmyslové zóně v městské části Hodolany, v roce 1999. Na vodovodní baterie je poskytována prodloužená záruka 5 let, což svědčí o tom, že máme důvěru ve vlastní výrobky i schopnosti. Naše společnost si je vědoma toho, že jen kvalitní výrobek uspěje na konkurenčně – náročném trhu, a proto klade na kvalitu veliký důraz. LIEBHERR K 2814. Specifikace Liebherr K 2814 - Heureka.cz. Popis produktu LIEBHERR K 2814, Kombinovaná chladnička Comfort, chl. 229 l., mr. 21 l. ****, polička na lahve, bílá Technické parametry: Energetická třída A++ Spotřeba 178 kWh/rok Rozměry (v x š x h) 140 x 55 x 63 cm Užitný objem 250 l.

Specifikace Liebherr K 2814 - Heureka.cz

ABX Falun 4622-5 černý korpus, opláštění černý plech. Haas+Sohn Kamna Magelik III dlažba černá a béžová nakoupit u OBI. Ekopanely - stavební systém od příčky po celý dům. LTD, DTD, MDF: co znamenají záhadné zkratky na nábytku? Pro dvě generace?

LTD, DTD, MDF: co znamenají záhadné zkratky na nábytku?

Nikoli Dnes se vybavení do bytu nekupuje na celý život, jak tomu bývalo dřív. Lidé ho mění i několikrát. Mladý pár si do startovacího bytu pořídí třeba jen pár kousků jednoduchého, ale designově zajímavého nábytku. Později, když se z nich stane rodina a přestěhují se do většího, budou jejich požadavky jiné. A jak děti porostou, bude se zařízení znovu měnit. Ekologické dřevostavby s použitím desek OSB SUPERFINISH ECO. Stavby s použitím dřeva a materiálů na jeho bázi se pro nové tisíciletí stávají v tomto smyslu ekologickými stavbami s velkou perspektivou.

Ekologické dřevostavby s použitím desek OSB SUPERFINISH ECO

Dřevostavby, časopis o bydlení - DřevoStavby. Administrator | Středa, 18. září 2013 | Lepidlům na přírodní bázi jako je např. kostní klih, albuminová či kaseinová, již dávno v běžné praxi odzvonilo – jsou velmi drahá na výrobu a především nejsou odolná vodě a mikroorganismům. Chemický průmysl již v minulém století vyprodukoval velké množství chemických koktejlů pro různorodé aplikace v dřevařském průmyslu. Emise některých lepidel byly vysoké – dnes jsou však upraveny ve prospěch zdraví zákazníků. Když pomineme roubenky či sruby, tak všechny ostatní systémy na bázi dřeva jsou velmi náročné na vzduchotěsnost a tvarovou stálost své obálky.

NIS - Nábytkářský informační systém. Materiál Obecné požadavky na nábytek řeší ČSN 91 0100 a ČSN 91 0001 Materiály a pomocné látky použité pro výrobu nábytku musí být aplikovány v souladu se závaznými právními předpisy nebo ustanovením ČSN 91 0100 čl. 5. Rozhodující vlastnosti použitých materiálů a polotovarů pro výrobu nábytku musí být v souladu s technickými normami nebo údaji uvedenými v materiálových listech výrobku. Materiály, které jsou na nábytku použity za účelem speciální funkce výrobku, musí mít pro daný účel použití protokol o provedení příslušných zkoušek oprávněným pracovištěm. Materiál použitý pro výrobu nábytku musí být prost zárodků hmyzu. Elektrické ohřívače OKHE - Bojlery, ohřívače vody DZ Dražice. Elektrické ohřívače vody, Vodorovná montáž - ELOV 80. 80 l 2 kW øxV - 51 x 87,1 cm Elektrické zásobníkové ohřívače vody produktové řady ELOV jsou jedinečné svou kvalitou, designem vytvořeným špičkovými návrháři, i svými provozními vlastnostmi.

Díky nejmodernějším technologiím, postupem a know how využitým při vývoji těchto ohřívačů vody bylo možné extrémně snížit spotřebu el. energie v pohotovostním režimu, tzn. snížit tepelnou ztrátu. Zařízení ELOV 30 až 200 splňují náročná kritéria normy EN 50440, směrnici o efektivitě a spotřebě energie zařízení pro ohřev vody, která co nejdříve vstoupí v platnost. U série Piano se potkávají příroda s digitální technologií, jenž daly prostor pro vznik art deco dřevěného povrchu s „klavírním leskem“. Obkládačky Piano v rozměrech 20 x 60 cm staví svůj výraz na formátové kombinovatelnosti s řezanou mozaikou 5 ... U série Piano se potkávají příroda s digitální technologií, jenž daly prostor pro vznik art deco dřevěného povrchu s „klavírním leskem“. Obkládačky Piano v rozměrech 20 x 60 cm staví svůj výraz na formátové kombinovatelnosti s řezanou mozaikou 5 x 5 cm, autentické barevnosti, harmonii a funkčnosti.

Obklady a dlažby. Koupelnový nábytek Dřevojas. České šetřiče vody - WATERSAVERS, s.r.o. Watersavers WC STOP Ušetřete v průměru 30 % vody s každým spláchnutím, česká výroba. Vinci projekt s.r.o. O firmě - Dřevotvar družstvo, nábytek, obývák, ložnice, sedačky, židle. Výrobek - technologie roku.