background preloader

HASTA YATAKLARI

Facebook Twitter

Hasta Karyolası İmalat, Satış ve Hastane Yatağı Kiralama – Saglıklı Web. Elektrikli otomatik bir hasta yatağı ile daha rahat ve güvenli bir iyileşme sağlarsınız.

Hasta Karyolası İmalat, Satış ve Hastane Yatağı Kiralama – Saglıklı Web

Emek hasta yatakları yüksek konfor ve güvenlik ekipmanlarıyla donatılmış kaliteli ve ekonomik hasta yatakları üretimi yapar. Hastane yatakları artık hastane dışında sağlık merkezleri, diyaliz merkezleri, huzur evleri gibi bir çok kurum ve evlerde kullanılmaktadır. Çok çeşitli hasta karyolası kataloguna sahip olmamızın sebebi, her gelir düzeyine uygun fiyatlarla hitap ederek, insanların hasta yataklarını lüks bir dayanıklı tüketim malı olarak düşünmelerinin önüne geçmektir. Emek Hasta Yatakları firmasında, elektrik motorlu hasta karyolalarının felçli/yatalak hastaların günlük ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için lazımlıklı modelleri de satılık olarak bulunabilir. Firmamız 25 yıldır medikal elektrikli hasta yatakları sektöründe imalat, satış ve kiralama faaliyetleri göstermektedir. Motora bağlı elektronik el kumandası üzerindeki düğmeler ile pozisyonu değiştirilebilir.

Web: Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası Üretim, Pazarlama, Kiralama. İnternet üzerinden gelen tüm talepleri hızlı bir şekilde karşılayan hasta yatakları sağlayıcı firma web sitesi radikalmedikal.com'a hoş geldiniz!

Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası Üretim, Pazarlama, Kiralama

Biz önde gelen bir hasta yatağı üreticisiyiz ve ürün gamımızda yirminin üzerinde farklı türde kendi üretimimiz yatak ve karyola çeşidimiz mevcuttur. Hasta Karyolası Ve Hasta Yatağı (İmalat, Satış, Kiralama, Fiyatları) Hasta Karyolası Ve Hasta Yatağı (İmalat, Satış, Kiralama, Fiyatları) Hasta Yatağı Nasıl Olmalı? Hasta Yatakları Nasıl Olmalıdır?

Hasta Yatağı Nasıl Olmalı?

Hasta yatakları normal yataklardan farklı bir amaca sahip olduğundan öncelikle ortopedik olmalıdır. Ardından hastanın vücuduna göre şekil alabilecek yumuşaklıkta, rahatlıkta olmalıdır. Korkulukları istenildiğinde çıkarılabilecek yapıda olmalıdır. Baş kısmı ekstra yumuşak ve rahat olmalıdır. Yastık seçimi ise anatomik bir yapıda olmalıdır. Yatağın yüksekliği çok alçak veya yüksek olmamalıdır.

Günümüzde artan doğal felaketler, akraba evlilikleri, savaşlar, kazalar ve hastalıklar sonucu birçok insan ölmekte hatta çoğu yataklara mahkum kalmaktadır. 1996 yılından bu yana hasta yaralanma risklerini en aza indirgeyerek ve yataktan düşmeleri azaltmak için hastaneler ile birlikte çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bir hastane yatağı herhangi bir hasta veya yatalak kişinin güvenlik ve konforunu arttırmak için üretilmiş yatak çeşididir.

Hasta Yatağı. Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Hasta yatakları sağlık ekipmanları içinde en önemli parçalar arasında yer alır.

Hasta Yatağı

Bir hasta yatağı seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok faktör vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir: Sağlam ve güçlendirilmiş, daha ağır hastalar için özel olarak tasarlanmış olan bir iskelet yapısı. Gerektiğinde rahatça yeniden konumlandırılabilen yeterince büyük bir uyku platformu. Hasta yatağı seçmek tamamen profesyonel bir iş olduğundan yatak alınırken çok dikkat edilmesi gerek.

Sürekli Haber - Doğru ve Tarafsız Haber. Hasta Yatağı Karyolası Fiyatları. Çünkü kişinin sağlığına yeniden kavuşması için belli bir çaba gösterilmesi gerekirken, bu noktada bir takım ürünler ve materyaller de öne çıkar.

Hasta Yatağı Karyolası Fiyatları

Özellikle de hasta sağlığı için değerlendirilen dinlendirme araçları, karyolalar, yataklar ve diğer pek çok seçenek bu doğrultuda kullanılmak istenebilir. İşte bu amaçla da günümüz teknolojisinden yararlanılarak hem pratik kullanıma uygun, hem de efektif bir takım seçenekler değerlendirilebilir. Söz konusu ürünler arasında bulunan hasta karyolası da be perspektifle incelenebilir. Hem hastaların rahat edeceği, hem de tedavileri ya da dinlenmeleri esnasında uygun ortamın yaratılabileceği söz konusu karyolalar ile en doğru hizmetler de sunulabilir. Hastalar için En Uygun Yataklar Sadece karyola olarak değil, sağlık merkezlerindeki bütün araç gereçler için kaliteden taviz verilmeden, en iyi ve en sağlam seçeneklerin değerlendirilmesi mümkündür.

En Uygun Hasta Karyolası Fiyatları. İnsanlar bundan dolayı kullandıkları eşyalarda veya ürünlerde ergonomik unsurları ararlar.

En Uygun Hasta Karyolası Fiyatları

Oturulan yerler, uzanılan yataklar, tedavi görülen alanlar, zorunluluktan dolayı değerlendirilen bir takım eşyalar ve çok daha fazlasının insan vücuduna uyumlu ve ortama da uygun şekilde olması gereklidir. İşte bu şekilde de ferah, güzel ve iyi bir kullanım fırsatı da ortaya çıkacaktır. Söz konusu durum hastalık zamanlarında daha da belirginleşir. 2 Motorlu Ekonomik Model Hasta Karyolası. Www.radikalmedikal.com Radikal Medikal, hasta yatağı ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sağlayarak size yardımcı olabilecek teknik ve satış ekibine sahiptir.

2 Motorlu Ekonomik Model Hasta Karyolası

Firmamızdan satın aldığınız veya kiraladığınız hasta karyolası, yetkili personellerimiz tarafından ücretsiz olarak belirlediğiniz yere kurulacaktır. İstanbul içinden alınan siparişler aynı gün içinde size teslim edilerek kurulumu yapılır. İstanbul dışından alınan siparişler ise aynı gün içinde kargo şirketine verilerek en kısa sürede tarafınıza teslimatı sağlanır. Satın aldığınız hasta yatağı kurulumu, yapımı ve ürünle ilgili diğer sorularınız için bizimle iletişime geçiniz. Temsilcilikler: www.kariyermedikal.com - www.hastayataklari.co - www.emeksaglik.net - www.hastakaryolasiemek.com - www.hastayataklariemek.com - www.haskarmedikal.com Copyright @ 2017 | Tüm hakları saklıdır | Gizlilik Politikası | Kullanıcı Sözleşmesi | Site Kullanım Şartları | Garanti Şartları | Yardım.

Deri Kaplama Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolası. Ürün Kodu: ES-2500 Özellikler Elektrikli Dual motor sistemi ile çalışır.Ahşap kasa üzeri deri döşeme ile kaplanmıştır.Dilediğiniz döşeme rengini seçebilirsiniz.

Deri Kaplama Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolası

2 Hareketli Tuvaletli Hasta Yatağı. 2 Hareketli Tuvaletli Hasta Yatağı 2 Motorlu Lazımlıklı Hasta Karyolası Ürün Özellikleri 2 motorlu 4500 N gücünde Dual motor kullanılmıştır.Sırt ve ayak kısmı hareketli yapıya sahiptir.

2 Hareketli Tuvaletli Hasta Yatağı

Kumanda ile kontrol edilebilmektedir.Evde ve hastanelerde kullanım uygunluk gösterir.Serum takma bölümleri bulunmaktadır. 2 Motorlu Ayarlanabilir Elektrikli Hasta Yatağı. Ürün Özellikleri En 90, boy 190 cm özelliğinde 40 cm yüksekliğindedir.Karyolanın köşelerinde serum asma aparatları bulunmaktadır.Elektrik kesintilerine karşı pille çalıştırılmaya uygundur.Bel bölgesi baz alınarak belden aşağısı ve yukarısı için birer adet olmak üzere toplamda 2 motora sahiptir.

2 Motorlu Ayarlanabilir Elektrikli Hasta Yatağı

Hareket kabiliyeti pratiktir.Portatif bir başlığa sahiptir. Kolayca tak – çıkar yapılabilmektedir.Karyola kenarındaki korkuluklar hareketlidir; aşağı – yukarı indirilebilmektedir.Tekerleklerde çapraz kilit sistemi özelliği vardır. İstenildiği zaman kolayca hareket ettirilirken aynı zamanda sabitlenme özelliği göstermektedir.Dual motor kullanılmaktadır.Karyola oturur ve yatar pozisyona Dual motorlar sayesinde getirilebilmektedir.Kumanda kontrolü ile hareket ettirilebilmektedir.Evde kullanıma uygundur. Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası (Üretim, Satış, Kiralama) Birçok detayın bir araya gelerek oluşturduğu hasta yatakları tasarımında hastaların olabildiğince… Pinterest. Pinterest. Pinterest. Pinterest. Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası (Fiyatları, Çeşitleri, Kiralama)

Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası (Fiyatları, Çeşitleri, Kiralama) Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Fiyatları, Satılık, Kiralık) Hasta Yatakları Kocaeli. Kocaeli ili ve Kocaeli ilçelerinden sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün içinde yerinize teslim edilerek, firma servis elemanlarımız tarafından kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ücretsiz teslimat ve montaj hizmetini verdiğimiz Kocaeli ilinden ister hasta karyolası satın alma, isterseniz hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı imalat ve satış sektöründe İstanbul merkezli olarak 1996 yılından beri faaliyet gösteren firmamız Radikal Medikal, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde bayilik ve temsilcilikleriyle sizlere hasta karyolası satış ve kiralama hizmetini ulaştırmaktadır. Firmamızdan satın aldığınız tüm ürünler 24 ay garantilidir. 10 yıl yedek parça garantisi de bulunan ürünlerimiz evlerde, hastanelerde ve diyaliz merkezleri gibi sağlık kuruluşlarında güvenle kullanılmaktadır.

Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası Üretim, Pazarlama, Kiralama. Kiralık Hasta Yatağı Çeşitleri ve Kiralama Fiyatları. Www.radikalmedikal.com Radikal Medikal, hasta yatağı ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sağlayarak size yardımcı olabilecek teknik ve satış ekibine sahiptir. Firmamızdan satın aldığınız veya kiraladığınız hasta karyolası, yetkili personellerimiz tarafından ücretsiz olarak belirlediğiniz yere kurulacaktır. İstanbul içinden alınan siparişler aynı gün içinde size teslim edilerek kurulumu yapılır. İstanbul dışından alınan siparişler ise aynı gün içinde kargo şirketine verilerek en kısa sürede tarafınıza teslimatı sağlanır.

Satın aldığınız hasta yatağı kurulumu, yapımı ve ürünle ilgili diğer sorularınız için bizimle iletişime geçiniz. Temsilcilikler: www.kariyermedikal.com - www.hastayataklari.co - www.emeksaglik.net - www.hastakaryolasiemek.com - www.hastayataklariemek.com - www.haskarmedikal.com. Hasta Karyolası - Hasta Yatakları İmalat, Satış ve Kiralama. Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası (İmalat, Satış, Kiralama) Her çeşit hasta yatağı sitemizden online olarak incelenebilir. Emek Sağlık bir imalatçı firma olduğu için, firmamızdan yapacağınız alışverişlerde imalat fiyatlarından ürün sahibi olabilecek veya ekonomik fiyatlarla kiralama yapabileceksiniz. Satın aldığınız karyola için uygun bir hasta yatağı seçimi hastanızın rahatlığı ve güvenliği açısından önem taşımaktadır. Hasta Yatakları. Satış ve kiralamasını yaptığımız bütün yatan hasta ürünlerimiz aşağıda sıraladığımız özellikleri ile diğer firmaların ürünlerinden farklılık göstermektedir.

Bütün hasta karyolası çeşitlerimiz, yüksek ağırlıklara dayanıklı 30x50 mm profil kullanılarak üretilmiştir. Firmamız, hasta yatağını son derece dayanıksız hale getiren 30x50mm altındaki profil malzemeler ile imal edilmiş ürünleri piyasaya sürmemektedir. Karyolalarımızın boyası, kesinlikle el boyaması veya püskürtme boya uygulamaları ile değil tamamen fırın boya sistemiyle yapılmaktadır ve en dayanıklı boyama sistemi de budur. Güçlendirilmiş plastik malzeme kullanılarak üretilmiş 4 tekerde de mevcut olan fren mekanizması Emek Hasta Yataklarında bulunan ortak bir özelliktir. Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı (Satılık, Kiralık, Fiyatı) Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası (Üretim, Satış, Kiralama) Hasta Karyolası Ve Hasta Yatağı (İmalat, Satış, Kiralama, Fiyatları) Hasta Karyolası Anasayfa 20 yıl boyunca ilk olarak manuel hasta karyolası imalatı ile sektörde yerini alan firmamız, bu süreçteki Ar-Ge çalışmaları sonucunda TSE ve Avrupa Standartlarına uygun elektrikli hasta karyolası üretimi ile daha modern ve devrin ihtiyaçlarına yönelik imalata geçmiştir.

Şimdi ev tipi ve hastane yatakları, muayene divanları, hastane dolapları ve diğer medikal ürünlerin imalatı yapılmaktadır. Hasta Karyolası İmalatı Hasta Karyolası imalat endüstrisinde 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren Emek Sağlık kurulduğu günden bu yana; elektrikli hasta karyolası, motorlu, ahşap, ev tipi hasta yatakları, muayene masaları, hastane dolapları gibi farklı ürünlerin de üretimini gerçekleştirmiştir. Emek Sağlık İstanbul'daki merkezinde üretim, satış ve kiralama faaliyetlerini sürdürmekte, yanı sıra Türkiye'nin tüm bölgelerine ve bir çok dünya ülkesine pazarlama ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir. Hasta Karyolası Ve Hasta Yatağı (İmalat, Satış, Kiralama, Fiyatları)

Tıbbi Malzemeler Firması. İletişim. Medikal Ürünler. Hasta Karyolası. Akülü Sandalye. Tekerlekli Sandalye. Tens Cihazı. TENS (Transkutanöz Elektriksel Sinir Stimülasyonu) anlamına gelir. Ağırlıklı olarak sinir ilişkili ağrı koşullarında (akut ve kronik durumlar) ağrıların dindirilmesi için kullanılır. TENS cihazları deri yüzeyi ve sinir uzantıları boyunca uyarıcı darbeleri göndererek beyne ulaşmaya çalışan ağrı sinyallerini önlemeye yardımcı olur. Çanta Tipi Portatif Masaj Masaları. Nebulizatör Cihazları. Kurumsal Kimlik. Pastacı Bacı (@pastacibaci) Satış ve kiralamasını yaptığımız hastane malzemeleri, hasta karyolaları ve havalı hasta yatağı gibi ürünlerimiz aşağıda sıraladığımız özellikleri ile diğer firmaların ürünlerinden farklılık göstermektedir. Bütün hasta karyolası çeşitlerimiz, yüksek ağırlıklara dayanıklı 30x50mm profil kullanılarak üretilmiştir.

Firmamız, hasta yatağını son derece dayanıksız hale getiren 30x50mm altındaki profil malzemeler ile imal edilmiş ürünleri piyasaya sürmemektedir. Karyolalarımızın boyası, kesinlikle el boyaması veya püskürtme boya uygulamaları ile değil tamamen fırın boya sistemiyle yapılmaktadır ve en dayanıklı boyama sistemi de budur. Güçlendirilmiş plastik malzeme kullanılarak üretilmiş 4 tekerde de mevcut olan fren mekanizması Kariyer Medikal Hasta Yataklarında bulunan ortak bir özelliktir. 2 Motorlu Hasta Karyolasi 1. Emek Zincir.

Dişli Zincir, Konveyör Zinciri, Kulaklı Zincir, Paslanmaz ve Tra

Dişli Zincir, Konveyör Zinciri, Kulaklı Zincir ve Transmisyon Zincirleri. HASTA YATAKLARI KATALOG Emek. HASTA KARYOLASI. Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası (Üretim, Satış, Kiralama) Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (İmalatı, Satış, Kiralama) Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası (Üretim, Satış, Kiralama) Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (İmalat, Satış, Kiralama) Hasta Karyolası Üreticisi.