background preloader

Aplikacje mobilne

Facebook Twitter

Tydzień z appkami. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na na stronie Adresaci szkolenia Kurs „Tydzień z appkami” jest przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników programu eTwinning, którzy w swojej pracy i działalności projektowej chcą wykorzystywać możliwości darmowych aplikacji dostępnych w Internecie.

Tydzień z appkami

Wymagania wstępne Od uczestników szkolenia wymagana jest umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie zarządzania folderami i plikami, uruchamiania programów, posiadanie konta pocztowego, a także umiejętność sprawnego posługiwania się przeglądarką internetową i umiejętność pracy na platformie e-learningowej. Wymagana jest rejestracja w zaproponowanych aplikacjach. Opis kursu Podczas tygodniowego kursu „Tydzień z appkami” uczestnicy szkolenia zapoznają się z aplikacjami, które pozwolą partnerom projektów eTwinningowych organizować swoją pracę i prezentować jej rezultaty. Cele kursu Treści szkoleniowe Wiedza Znajomość i zapamiętywanie informacji w niezmienionej formie. Labib > Główna. Technologie mobilne już na stałe wkroczyły do naszego życia.

Labib > Główna

Urządzenia, którymi jeszcze niedawno nie pogardziłby Robert Zemeckis, tworząc scenografię do kolejnych części przygód Marty,ego McFly’a i dra Emmetta Browna, dziś każdy z nas trzyma w kieszeni. Dodajmy do tego łatwość publikowania multimedialnych treści z każdego miejsca w świece, a otrzymamy niespotykany wachlarz możliwości dla wszystkich tych, którzy chcą dzielić się swoimi przeżyciami i twórczością. Dzięki tym udogodnieniom, dziś chyba najbardziej rozpowszechniła się amatorska fotografia cyfrowa. W zasadzie już każde urządzenie z rodziny smartphonów i tabletów wyposażone jest w lepszej lub gorszej jakości aparat. Daje to użytkownikowi szansę zarejestrowania obrazu przy każdej nadarzającej się okazji.

Jedną z nich jest aplikacja Snapseed, stworzona przez światowego potentata, firmę, która jest autorem najpopularniejszej obecnie wyszukiwarki. Xsync - File Sharing & Transfer with Bluetooth and Dropbox on the App Store. Flipboard: Your News Magazine - Aplikacje Android w Google Play. Flipboard es tu revista personal.

Flipboard: Your News Magazine - Aplikacje Android w Google Play

Usada por millones de personas todos los días, es un único lugar para mantenerte al tanto de las últimas noticias, seguir los temas que te interesan y compartir artículos, videos y fotos que son relevantes para ti. Para comenzar, sigue algunos temas y Flipboard creará tu revista personal. Podrás agregar más a medida que encuentres nuevos temas, revistas o gente interesante para seguir. Publicaciones de talla mundial como la revista PEOPLE, BBC Mundo, National Geographic, Vogue y otros más están en Flipboard.

Busca cualquier fuente interesante usando la barra de búsqueda. Najlepsze aplikacje edukacyjne. W obiegu jest kilkaset tysięcy aplikacji mobilnych, dostępnych na trzech kluczowych platformach.

Najlepsze aplikacje edukacyjne

Ich liczba stale rośnie, bo cały czas przybywa użytkowników smartfonów i tabletów. Programy często mają charakter użytkowy lub rozrywkowy, ale są i takie, które uczą. Oto 12 najlepszych aplikacji edukacyjnych. fot. pictoores, Fotolia.com iMathematics Prawdopodobnie najlepszy wirtualny nauczyciel matematyki na świecie. Platformy: iOS, Android /darmowa Lumosity Prosta, ale skuteczna aplikacja, którą określa się mianem wirtualnego trenera mózgu. Platformy: iOS, Android, Windows Phone /darmowa Visual Anatomy Visual Anatomy to interaktywny spacer po ludzkiej anatomii. Platformy: iOS, Android, Windows Phone /8 zł Pierwsza Pomoc Program Pierwsza Pomoc daje użytkownikowi szanse na przyswojenie kompletnej wiedzy dotyczącej pierwszej pomocy. Platformy: iOS, Android, Windows Phone /darmowa.

Mobilne aplikacje edukacyjne dla dzieci - jak zaistnieć w App Storze, amerykańskich szkołach i mediach. Mobilne aplikacje edukacyjne dla dzieci - jak zaistnieć w App Storze, amerykańskich szkołach i mediach ShopCamp Dzieciaki (Warszawa) Agata Kozak Next is Great Agata Kozak - prowadzi Next is Great i Beast Fund, w ramach których tworzy i wydaje mobilne aplikacje edukacyjne dla dzieci.

Mobilne aplikacje edukacyjne dla dzieci - jak zaistnieć w App Storze, amerykańskich szkołach i mediach

Anglojęzyczne serie Pirate Trio i Geek Kids sprzedawane w App Storze cieszą się uznaniem i popularnością wśród amerykańskich dzieci, rodziców i nauczycieli. Najładniejsze aplikacje i najlepsze przykłady Material Design zdaniem Google. Po kilku latach przykrego patrzenia na interfejs Androida, dziś zdecydowanie opowiem się po stronie Google i Material Design, do którego nijak ma się w mojej ocenie styl wyglądu aplikacji proponowany przez Apple.

Najładniejsze aplikacje i najlepsze przykłady Material Design zdaniem Google

Wizja Googlersów wykracza jednak o wiele dalej niż aplikacje mobilne, Material Design ma także wkroczyć na strony internetowe, a proces ten trwa już od pewnego czasu. Szkoda, że najważniejsze z usług, jak Gmail czy Kalendarz, nadal wyglądają jak wyglądają, ale bądźmy dobrej myśli – gdy ich nowe odsłony już zostaną pokazane, to powinny nam opaść szczęki. Tymczasem deweloperzy ze sporą ochotę wykorzystują zasaday Material Design przygotowując swoje programy, niejednokrotnie przebijając nawet samo Google. Okazuje się, że wytyczne, które powstały, nie ograniczają projektantów, a wręcz przeciwnie – wyzwalają w nich niemałą kreatywność. B&H Photo Video Audio Pro Pierwsza z nagród została przyznana za Immersive Imagery. New York Times Pocket Pocket Casts Tumblr Weather Timeline. Aplikacje mobilne - PC Format - pobierz ciekawe aplikacje mobilne, programy do pobrania za darmo. Let's Solve IT - Aplikacja mobilna - natywna czy przeglądarkowa ?

Twoja aplikacja w telefonie.

Let's Solve IT - Aplikacja mobilna - natywna czy przeglądarkowa ?

Aplikacja mobilna skierowana do klientów przedsiębiorstwa umożliwi im dostęp do sprzedawanych usług zawsze wtedy kiedy będą ich potrzebowali. Pomoże dotrzeć do szerszej grupy użytkowników a także wypromować wizerunek firmy innowacyjnej. Natomiast aplikacja wytworzona na potrzeby wewnętrzne, skierowana do pracowników, usprawni przebieg procesów biznesowych i kontrolę nad nimi poprzez ułatwienie dostępu do usług systemu informatycznego przedsiębiorstwa. Obecnie już 44% Polaków posiada smartfony (stan na styczeń 2014, . Rynek smartfonów jest jednak podzielony między kilka platform. Aplikacja natywna Aplikacja wytwarzana pod konkretną platformę w oparciu o dedykowany dla niej język programowania.

Aplikacja przeglądarkowa Aplikacja wytwarzana w języku HTML5 i uruchamiana w przeglądarce internetowej urządzenia. Aplikacja hybrydowa Które rozwiązanie wybrać? User Experience Obecnie cecha często przesądzająca o popularności aplikacji. Przenośność Funkcjonalność Wydajność.