background preloader

Małgorzata Kożuchowska

Facebook Twitter

O Aktorce. Małgorzata Kożuchowska - Dyskusje, Forum. Filmweb. Małgorzata Kożuchowska urodziła się we Wrocławiu w 1971 roku.

Filmweb

W 1994 roku została absolwentką warszawskiej PWST i od tego czasu występowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Zagrała m.in. w "Magii grzechu", "Jak wam się podoba", w "Operze żebraczej", w "Poskromieniu złośnicy", w spektaklu "Obsługiwałem angielskiego króla", w "Tonacji blue, czyli Blue Room" (2000), współpracując z wieloma wybitnymi reżyserami.

W roku 2000 wystąpiła w irlandzkim w spektaklu "It Come Up Sun" w reżyserii Paula Merciera. Od 2005 roku jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie, gdzie zagrała w "Błądzeniu" (jeszcze gościnnie w 2004 r.) i "Kosmosie" (2005). Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej. Wszystko o Małgorzacie Kożuchowskiej. Mobilny Kozaczek Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.

Wszystko o Małgorzacie Kożuchowskiej

Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Facebook Małgorzaty Kożuchowskiej. Wikipedia. Małgorzata Dorota Kożuchowska (ur. 27 kwietnia 1971 we Wrocławiu) – polska aktorka filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna.

Wikipedia

Życiorys[edytuj | edytuj kod] Dzieciństwo[edytuj | edytuj kod] Małgorzata Kożuchowska (2002) Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska Kilerów dwóch grała Ewe Szańską. W rodzince.pl zagrała Natalie Boską. Druga szansa,zagrała główną bohaterkę Monikę Borecką. Wywiad z Małgorzatą Kożuchowską o tym, co w życiu najważniejsze.

Pnś - Małgorzata Kożuchowska po porodzie.