background preloader

WYKROJE

Facebook Twitter

Sklepy z tkaninami w WARSZAWIE. Fantazyjna spódnica. Kategoria: Wykroje do pobrania Dziś czekałyście na żakiet.

fantazyjna spódnica

I chociaż obiecałam go w tym tygodniu (i tak się stanie) to tej spódnicy się nie spodziewałyście. Zapewniam Was, że pięknie wydląda jako codzienna garderoba, nadaje się bowiem na chłodniejsze dni, do których musimy sie jeszcze na chwilę przyzwyczaić. Tak więc kozaki, spódnica golf i na miasto! Rozmiar: Rozmiar 34-46. Tkanina: Tkanina, najlepiej tafta lub inne sztywniejsze materiały, szerokość 150 cm, długość 230cm. Dodatki krawieckie: Nici, fizelina, kryty zamek długości 22cm. Akcesoria krawieckie: Ostre nożyce, szpilki i oczywiście maszyna do szycia oraz owerlok. Bardzo lubię ten model. Na początek pobierz wykrój.

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Teraz nie pozostało już nic innego, jak przyjemność krojenia i szycia. Z podszewki Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania. Tylko zalogowani papaverowicze mogą pobierać wykroje. Wskazówki dotyczące szycia: Szablon przygotowany został w wygodnej dla mnie formie. Gotowy wykrój - hipnotyzująca bluzka. Kategoria: Wykroje do pobrania Bluzka otrzymała miano hipnotyzujacej.

Gotowy wykrój - hipnotyzująca bluzka

O tym dlaczego wyjaśnimy w artykule. Na początek pochwalić należy jej atrybuty. Ubrana pod żakiet będzie strojem idealnym do pracy, po jego zdjęciu stanie się ciuszkiem klubowym lub plażowym, w zleżności od materiału. Warto uszyć ją na zbliżające się upały. Rozmiar: 32-44. Tkanina: Delikatna satyna, szerokość 150 cm, długość 100 cm. Dodatki krawieckie: Nici, fizelina, guziki, cieniutka okrągła gumka, którą możesz wszyć w linię dekoltu tyłu (w razie potrzeby) Akcesoria krawieckie: Ostre nożyce, szpilki i oczywiście maszyna do szycia oraz owerlok. Na początek szkic modelu.

Już kiedyś pisałam o tym, że bardzo sporadycznie nasze modele powstają w ilościach hurtowych. Spódnica z kokardą. Kategoria: Wykroje do pobrania Nie zawsze musi być ogrom falbanek i mnóstwo innych ozdobników w odzieży, aby była oryginalna i piekna.

spódnica z kokardą

Wystarczy prosty wykrój i fajna tkanina aby wyczarować piękną spódniczkę, taką jak ta. Jedynym ozdobnym elementem jest ogromna kokarda, która jest subtelna i matematycznie geometryczna. Rozmiar: 32-58. Dł. spódnicy na środku tyłu około 76 cm (spódnica sięga 7 cm powyżej linii talii). Tkanina: szerokość 150 cm, długość 110 cm. Dodatki krawieckie: Nici. Akcesoria krawieckie: Ostre nożyce, fizelina, szpilki i oczywiście maszyna do szycia oraz owerlok. Model polecany: Spódnica ołówkowa pięknie podkreśli Twoje kształty. Takie spódnice powstały w naszej pracowni w kilku egzemplarzach. Na początek pobierz wykrój. UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Teraz nie pozostało już nic innego, jak przyjemność krojenia i szycia. Z tkaniny kroimy: Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania. Tylko zalogowani papaverowicze mogą pobierać wykroje. V. Gorset numer 2. Kategoria: Wykroje do pobrania Gorset, a raczej pas gorsetowy do wrzucenia na sukienkę lub koszulę.

gorset numer 2

Tunika na letnie upały! Kategoria: Wykroje do pobrania Dziś znów bedę Was zachęcać do nauki szycia.

tunika na letnie upały!

Tym razem otrzymacie ode mnie wykrój na idealny letni ciuszek. Tunika ta jest idealnym rozwiązaniem na codzienny strój, wieczorową stylizację oraz najlepszą przyjaciółką do zarzucenia na strój kąpielowy. Zobaczcie więc co będzie potrzebne do jej przygotowania i wypróbujcie swoje umiejętności krawieckie. Do tego modelu wystarczy umiejętność nawleczenia nitki na igłę, jest on bowiem nieco pracochłonnym ale prostym w wykonaniu ciuszkiem.

Rozmiar: Tunika jest w rozmiarze uniwersalnym. Tkanina: Szerokość 140cm, długość dla wszystkich rozmiarów 160cm. Dodatki krawieckie: Nici, cienka okrągła gumka dł. 2m. Akcesoria krawieckie: Ostre nożyce, szpilki. Na początek przedstawiam raz jeszcze tunikę, którą już znacie z naszych stron a tym razem wykonacie dla siebie własnoręcznie.Poniższy model został wykonany z delikatnego jedwabnego szyfonu. Na początek pobierz wykrój naszej tuniki. UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę!