background preloader

Zajímavé stránky

Facebook Twitter

Zajímavé stránky týkající se geokešingu v ČR i Zahraničí

Log Them All! - Log all geocaching tracking items at once. Are you a geocoin icon collector?

Log Them All! - Log all geocaching tracking items at once.

Did you just return from a great geocaching event with a list of TB and coins you discovered and now you are going to spend hours just to log them all? Well, you don't have to anymore. Just Log Them All at once! Just enter list of tracking codes and a log entry, your coins and TBs from the list will be logged as discovered with given log entry. If you like to see a geocoin page you can still access all logged items from your geocaching profile. Coming soon. Q: Where do I enter my geocahing username? Q: Do you collect any information about me? Q: I found some errors or it doesn't work A: LogThemAll relies on geocaching API which is still work in progress, keeps changing and sometimes may be offline.

Q: This site is so great! Log Them All is a free service and it will always stay that way. This program is provided as is without any warranty, we are not responsible for any damage or loss by using it. You may contact us via my geocaching profile. Saarfuchs on Tour - Geocaching, Reisen und Fotografie. Turistika a hory, vše o horách a outdooru. Геокэшинг. Karel IV. - 700 let. Významné stromy - tématická série Geocaching.cz. Boudy (www.boudy.info) - hlavní stránka. Český ráj-Klenot naší vlasti!-Žijeme Českým rájem! Archeologický atlas Čech. STREDOVEK.COM - od neolitických rondelů po barokní pevnosti. Ubytování zdarma – Databáze příležitostí k přenocování. Optical Illusions and Visual Phenomena. PodCacher - PodCacher: Geocaching Goodness.

GPS Visualizer. Z deníku geokačera - poprvé - Poslední dobou mi hodně baví číst logy u keší.

Z deníku geokačera - poprvé -

V podstatě jde o to, že: 1) jsou moc schovaný 2) jsou schovaný úplně na hovna 3) cesta ke keši je moc dlouhá 4) cesta ke keši je moc krátká 5) jsou moc vysoko 6) jsou moc nízko 7) moc lehký úkoly 8) moc těžký úkoly 9) neměli jsme aktuální cartridge 10) vyluštil jsem to s prstem v nose, příště nějakou pořádnou šifru 11) vůbec to nešlo vyluštit 12) byla vypnutá a nebyla tam 13) byla vypnutá a byla tam 14) upadnul mi logbook ze stromu a podruhý jsem tam nalezl, schoval jsem ho dole do pařezu na souřadnice N49 23,567 E013 22,456 15) schoval jsi to tak, že jsme to museli hledat, já bych to dal jinam 16) Díkeš Takže Vás všechny prosím.

Při zakládání dělejte plánky, kde to je schovaný. Prostě to dělejte tak, ať nejsou ty stížnosti, sakra. Stromy Challenge. Stromy Challenge - nástroje Map data ©2016 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google Terms of Use Report a map error Map Satellite Nálezy: Doplňky spolehlivé české firmy ATP Nutrition.

Stromy Challenge

Questing.cz - Výpis vyhledávání. CZ Geocaching. GeocachingToolbox.com. All geocaching tools a geocacher needs in one box. Vlastní statbar pro hru Geocaching. Rankings for Geocachers Located in Czech Republic 1-100. Showroom. Geo Třebíč - Domů. Geocaching.cz. Geocaching jižní Čechy - Novinky. Nacházíte se na našem webu věnující se geocachingu na jihu Čech.

Geocaching jižní Čechy - Novinky

Máte možnost dozvědět se spoustu zajímavého, poznat nové kamarády, či zorganizovat společný výlet do přírody. Vzhled stránky si můžete libovolně měnit dle své momentální nálady v nastavení svého profilu. Během eventu "Geo Beer - Autumn" byla vyhlášena staronová soutěž a všichni měli dost času si užít svátky vánoční a přibrat tak ještě pár kilíček. :) A teď je na čase si pravidla připomenout a potvrdit svou účast. Soutěž je založena na jednoduchém principu. Všichni přihlášení byli zváženi a jejich váha byla zapsána. 1. . - Do soutěže se přihlásili dobrovolníci z řad kačerů, kteří chtějí v létě oslňovat během lovu krabiček štíhlou a vypracovanou postavou. - Každý účastník je povinen se dostavit na převážení na konci soutěže. . - Ze soutěže jsou automaticky vyloučeni pokusy o bulimii a anorexii. . - Každý přihlášený platí registrační poplatek.

3AM's geoBlog. Česká asociace geocachingu, z.s.