background preloader

BIZNES PLAN

Facebook Twitter

TABLICA WIRTUALNA - BIZNES PLAN. Biznes plan - "Co to jest biznesplan?" Funkcje Biznes planu. Biznes plan. Wzór biznes planu. Przykładowy biznes plan - wzory biznes planu. Analiza SWOT. Przykład wykresu do biznes planu. Biznes plan: Jak napisać biznesplan? Dowiedz się do czego służy biznesplan, z jakich elementów się składa i jak je napisać.

Biznes plan: Jak napisać biznesplan?

Na skróty: Podstawowe elementy biznesplanu · Streszczenie · Opis produktów, usługi · Zespół zarządzający · Rynek i konkurencja · Plan marketingowy · System biznesowy i organizacja · Harmonogram realizacji · Możliwości i zagrożenia · Plany finansowe · Przykłady Obecnie pojawiają się coraz to nowe formy dofinansowania przedsięwzięcia, czy to z funduszy Unii Europejskiej, czy też pobliskiego Urzędu Pracy, a może pożyczka prosto z banku. Nieważne jaki sposób wybierzesz, czym chcesz się zająć, prawie wszędzie będzie Ci potrzebny BIZNESPLAN. Biznesplan to inaczej plan strategiczny firmy. Jest w nim zawarta przyszłościowa koncepcja jej rozwoju. Biznes plan - wzór. Ogólnie ujmując istotę biznesplanu, biznesplan jest projektem przedsięwzięcia możliwego do realizacji w danych warunkach ekonomicznych.

Biznes plan - wzór

Podstawowym celem, dla którego tworzy się biznesplan jest pozyskanie środków finansowych na realizację zaplanowanego przedsięwzięcia, np. rozpoczęcie działalności gospodarczej lub inwestycja ( zakup nowych maszyn, technologii ) środki te są konieczne, gdyż sami nie posiadamy odpowiednich środków mogących w pełni zrealizować naszą wizję działalności gospodarczej. Jednak biznesplan to nie tylko środki na otwarcie nowej działalności, może być również stworzony w celu przeprowadzenia restrukturyzacji istniejącego już przedsiębiorstwa na które potrzebne są duże środki finansowe. Biznes plan - jak go napisać? Praktyczne porady - Poradnik Przedsiębiorcy. Jak stworzyć plan marketingu online? Biznes plan.

Materiały multimedialne - Biznes plan - co warto wiedzieć ...