background preloader

Dineta

Facebook Twitter

DINETA, JSC

DINETA - Business Management Solutions: DINETA.ecosystem, DINETA.web, DINETA.app, DINETA.pos, DINETA.retail, DINETA.analytics, DINETA.lab, CRM and etc.

Verslo valdymo sistemos sąvoka – DINETA blog. Ieškodami informacijos apie verslo valdymo sistemas internete dažnas susiduria su begale informacijos apie siūlomas verslo valdymo programas, dėl to tampa itin sunku apsispręsti, kurią pasirinkti.

Verslo valdymo sistemos sąvoka – DINETA blog

Nepaisant to, jog daugeliu atvejų kiekvienas verslo valdymo sistemos apibrėžimas gali būti pateikiamas skirtingai, tačiau pagrindinis kiekvieno tokio įrankio tikslas yra palengvinti kasdienį darbą, jį optimizuoti ir efektyviai išnaudoti resursus versle. Norėdami labiau suprasti verslo valdymo sistemų veikimą ir kaip jos pasirinkimas gali transformuoti jūsų verslą, reikia susipažinti su verslo valdymo programos sąvoka bei suvokti kaip ji veikia.detaliau išnagrinėti jos veikimą.

Verslo valdymo sistema (angl. „Dineta" grupės pajamos 2016 metais perkopė pusę milijono eurų, augo 30% Verslo valdymo sprendimų vystymo įmonių grupės „Dineta“ pajamos Lietuvoje pernai metais išaugo daugiau nei 30 proc. Tokį augimą lėmė Lietuvoje didėjantis verslo procesų automatizavimo poreikis ir vis didesnės dalies vidinių procesų, tokių kaip buhalterinė apskaita, perkėlimas į „debesis“. 2016 metais grupės pajamos pasiekė 532,4 tūkst. eurų, palyginus su 409,2 tūkst. eurų pajamomis 2015 metais.

UAB DINETA: 10 priežasčių, kodėl naudoti verslo valdymo sistemą DINETA.web? Paprastai, kiekvienos šiomis dienos siūlomos verslo valdymo sistemos tikslas ir siekiamybė yra suefektyvinti, optimizuoti ir automatizuoti įmonėje veikiančius darbo procensus, dėl to, labai svarbu rinktis tokią sistemą apsvarsčius visas jos galimybes bei tiklus, kurių siekiama pačioje įmonėje.

UAB DINETA: 10 priežasčių, kodėl naudoti verslo valdymo sistemą DINETA.web?

Verso valdymo sistemų diegimas gali būti tiek pat sudėtingas, kaip ir tiek pat paprastas. Vienas iš paprastesnių verslo valdymo sistemų būtų DINETA.web. 1. DINETA.ekosistema programinės įrangos paketo verslui nauda. #Dineta news. Kasos programa DINETA.pos Kasos programa DINETA.pos yra automatizuota darbo su kasa programinė įranga, turinti lengvai įsisavinamą naudotojo sąsają.

#Dineta news

Programa yra autonomiška ir atlieka visas kitas standartines kasos programos funkcijas, tačiau išsiskiria nuo kitų programinių įrangų tuo, jog visi duomenys ir pardavimai apskaitos programai yra perduodami kelis kartus per dieną, o ne dienos pabaigoje, kaip yra įprasta kitoms programoms. Dėl to DINETA.pos suteikia galimybę stebėti pardavimus ir reaguoti dar tą pačią dieną, t.y. daryti užsakymus, keisti akcijas, fiksuoti labiausiai parduodamas prekes ir pan. Kasos programa DINETA.pos turi kelias funkcijas, kurios yra itin patogios pirkėjui, t.y. mišraus atsiskaitymo galimybė bei kvito atidėjimo funkcija.

Internetinis Buhalteris - DINETA.web. UAB DINETA: Verslo valdymo sistemos DINETA.ekosistema paprastumas. DINETA.ekosistema yra verslo valdymo sistema, kuria jau naudojasi mažmeninės prekybos verslai Lietuvoje bei Airijoje.

UAB DINETA: Verslo valdymo sistemos DINETA.ekosistema paprastumas

DINETA.ekosistema sistemą sudaro trijų UAB DINETA siūlomų programų branduolys: internetinės buhalterinės apskaitos programos DINETA.web, kasos programos DINETA.pos, tiekimo grandinės valdymo sistemos DINETA.retail. Buhalterinės programosDINETA.web paprastumas yra tame, jog tai galinga apskaitos programa, tačiau turinti lengvą ir patogią naudotojo sąsają, tad naudotis šia programa tampa itin paprasta. DINETA.web užyra internetinė buhalterinės apskaitos programa, todėl prisijungti prie jos, jums tereikia kompiuterio ir interneto. Kasos programos DINETA.pos autonomiškumas, savybės bei integracijos. Daugiau.

Internetinės buhalterinės programos universalumas. Buhalterinė programa - neatsiejama kiekvienos įmonės veiklos dalis.

Internetinės buhalterinės programos universalumas

Šiomis dienomis vis daugiau jų renkasi pažangesnes ir modernesnes technologijas. Tiek dirbti, tiek bendrauti naudoja išmaniuosius telefonus bei naujausius kompiuterius, todėl neatsilikti turi ir diegiamos programos. Verslo valdymo sprendimai - DINETA. Supply chain system. DINETA business solutions. Verslo valdymo programa tampa vis svarbesne verslo dalimi.

Kaip pasirinkti tinkamą programą? Kaip valdyti nuolaidas? Kaip kontroliuoti akcijas ar savikainas? Tokie ir panašūs klausimai dažnai užplūsta renkantis verslo valdymo sistemas. UAB DINETA siūlomi verslo valdymo sprendimai yra diegiami įvairiuose prekybos centruose, knygynuose, prekybos tinkluose ar mažose parduotuvėse. Buhalterinės apskaitos programa: nuomoti ar pirkti?