background preloader

Motocross

Facebook Twitter

Odvážne kombinácie v bytovom dizajne. Hoci sa hovorí, že všetkého veľa škodí, nie vždy to musí byť pravda.

Odvážne kombinácie v bytovom dizajne

Ak sa vo vlastnom byte cítite znudene a pôsobí na vás príliš fádne, ponúka sa jednoduché riešenie. Oživte si bytový dizajn pomocou farieb a rôznych etno či extravagantných prvkov. Vďaka tomu získate vo vašom byte svieži vietor najnovších trendov zo sveta. Pokiaľ pri výbere doplnkov využijete viac štýlov, bude to iba správne. Spomínajte na dovolenky. Moto oblečenie. Motocykloví jazdci neustále hľadajú najvhodnejšie oblečenie na motorku už od vzniku motocyklov.

Moto oblečenie

Prvoradá bola vždy ochrana proti vetru, dažďu a počasiu všeobecne. Ako sa zvyšoval výkon motocyklov, začali stúpať nároky jazdcov aj vzhľadom na moto oblečenie. Narastajúci trend zlepšenia vlastností nie len vzhľadom na ochranu proti vetru a dažďu, ale aj ochrana zdravia jazdcov v prípade pádov a kolízií. Pri tomto vývoji sa radikálne menil nielen vzhľad oblečenia, ale aj používané materiály pri výrobe a funkčnosť oblečenia.

Vak na vodu – dôležitá časť cyklo oblečenia. Často podceňovanou súčasťou výbavy cyklistov je vak na vodu.

Vak na vodu – dôležitá časť cyklo oblečenia

Každý biker rád investuje určitú sumu do cyklo oblečenia. Nemá problém minúť peniaze za helmu, shortky, dres alebo rukavice. Pritom, keď príde reč na možnosť kúpy vaku na vodu, tak sa začne zdráhať. Cyklo oblečenie. Cyklistika ako šport zažíva vďaka úspechom slovenských cyklistov ako Peter Sagan alebo Peter Velits na Slovenku veľký boom.

Cyklo oblečenie

Hoci cyklistika ako šport má na Slovensku a v bývalom Československu dlhoročnú tradíciu, Slováci ako by začali znovu objavovať tento šport a čoraz viac sa mu začínajú venovať na rekreačnej úrovni. Cyklistika začína patriť medzi veľmi obľúbené športy a presúva svoju funkciu zo spôsobu dopravy na obľúbený rekreačný šport veľkého počtu Slovákov. Slováci vo veľkom začínajú nakupovať nie len bicykle, ale aj cyklo oblečenie a rôzne ďalšie doplnky potrebné a využívané pri športovej aj rekreačnej cyklistike. Pri nákupe týchto produktov je nutné si určiť ako často ich budem využívať a aké požiadavky sú pre mňa dôležité.

Ako som hľadal vianočný darček pre priateľku. Motocyklista Ivan Jakeš sa pripravuje na ďalši Dakar. Úspešný slovenský motocyklista Ivan Jakeš je už v plnej príprave na najbližší ročník Rely Dakar.

Motocyklista Ivan Jakeš sa pripravuje na ďalši Dakar

Tento rok bude historicky najlepšiemu slovenskému jazdcovi na tomto púštnom dobrodružstve robiť zo Slovákov medzi jazdcami iba jeden ďalší a to Štefan Svitko. Ivan sa po operácii ramena, ktoré si zranil na minulo ročnom Dakare, už dal kondične a zdravotne úplne do poriadku a všetok svoj čas a energiu aktuálne venuje príprave na nasledujúci Dakar. Instinct Reed čižmy 13. Pri výbere tých najlepších MX čižiem je, tak ako pri nákupe všetkého vybavenia na motorku, potrebné brať do úvahy viacero dôležitých aspektov.

Instinct Reed čižmy 13

Základný aspekt je čo od čižiem očakávam a aký typ jazdca som. Či preferujem krátke intenzívne jazdenie na dráhe alebo využijem čižmy aj pri celodenných enduro výjazdoch. Vzhľadom na moje obľúbené jazdenie na dráhe som si zvolil moto čižmy od firmy Fox. Jedná sa o prémiový a teda aj trošku drahší produkt. Z tohoto dôvodu bolo moje váhanie dlhšie a zvažoval som aj rôzne modely iných značiek. Správne motorkárske oblečenie. Ako vybrať správnu cyklo tašku? Každý cyklista to iste pozná.

Ako vybrať správnu cyklo tašku?

Rozhodne sa ísť na dlhší výlet, nielen v najbližšom okolí, a hneď nastáva problém kam si odložiť potrebné veci. Hoci sa jedná o výjazd v časovom horizonte iba niekoľko hodín, aj tu je potrebné určité vybavenie. Môže sa jednať o súpravu na lepenie defektov, základné náradie alebo aj kľúče od domu či telefón. Cyklistické rukavice Reflex Short 12 - Party-Time. Rukavice na bicykel sú dôležitou časťou vybavenia každého cyklistu.

Cyklistické rukavice Reflex Short 12 - Party-Time

Ja som sa pri výbere značky oblečenia a výstroja rozhodol zladiť všetko v značke Fox. Po dlhšom vyberaní som sa rozhodol pre cyklistické rukavice model Reflex Short. Po jednej sezóne jazdenia sa s vami môžem podeliť o skúsenosti s týmito rukavicami. Z dostupných farebných kombinácií som sa rozhodol pre zelenú farbu rukavíc. Farba je super, ale ako menšiu nevýhodu hodnotím ostávajúce čierne kúsky gripu z riadidiel na zelenej látke (asi by som si mal kúpiť kvalitnejšie gripy). CASM. Ako vybrať správny vak na vodu pre cyklistu.

Vak na vodu je pre súčasných bikerov a cyklistov, ktorí sa zameriavajú hlavne na dlhšie výjazdy, už základnou súčasťou cyklistickej výbavy alebo priamo cyklo oblečenia.

Ako vybrať správny vak na vodu pre cyklistu

Na trhu sa nachádza veľké množstvo vakov na vodu v rôznych cenách, veľkostiach a prevedeniach. Pri výbere toho správneho je treba si uvedomiť niekoľko základných vlastností, na ktoré si treba dať pozor. Cyklistické rukavice. Ako začínajúci biker som dlho nechápal na čo môžu byť dobré cyklistické rukavice a prečo ich všetci jazdci používajú.

Cyklistické rukavice

Po tom ako som prešiel z bežného vozenia sa po ulici v rodnej dedine na lepší a kvalitnejší bike a začal som jazdiť v okolitých lesoch, začal som ich zmysel viac chápať. Najskôr som si myslel, že stačia lacnejšie cyklistické rukavice z výpredaju kúpené bez skúšania a všetko bude fajn. No skúsenosť bola úplne iná. Na rukách sa mi po niekoľkých hodinách jazdenia v lese spravili neskutočne bolestivé mozole a rukavice putovali veľmi rýchlo do smetného koša. Púštne dobrodružstvo Dakar 2014. Po presťahovaní legendárnych púštnych pretekov Dakar do Južnej Ameriky sa veľa jazdcov a fanúšikov sťažovalo, že Dakar už nie je to čo býval.

Aj toto bol jeden z dôvodov, prečo sa organizátori rozhodli vrátiť Dakaru starú tvár. Dakar 2014 bude opäť najnáročnejším púštnym pretekom na svete, ktorý dokonale preverí nie len techniku ale aj odhodlanie a vytrvalosť pretekárov a všetkých zúčastnených. Správne motorkárske oblečenie. Výber správnej moto bundy. Každý jazdec a motorkár vie, že hlavná funkcia moto bundy nie je iba ochrana proti vplyvom počasia, ale zároveň je aj veľmi dôležitým prvkom bezpečnosti a ochrany jazdca. Všetky kvalitné moto bundy musia obsahovať takzvané vnútorné ochranné protektory. Tieto protektory sa rozdeľujú na mäkké a tvrdé protektory. Moto oblečenie. Ako som hľadal vianočný darček pre priateľku. Moto obuv, základ výbavy každého motocyklistu. Každý správny motorkár vie, že moto obuv je jednou z najdôležitejších častí výstroja. Hoci na rozdiel od prilby, ktorá je na Slovensku povinná pre všetkých motocyklistov, podľa zákona moto obuv závisí na každom jazdcovi.

Zároveň pre každý druh motorky si jazdec vyberá aj iný druh čižiem. MOTO CROSS ET ENDURO : Moto Diffusion, vente accessoires motocross, moto, quad. MECA'SYSTEM, site de vente en ligne d'accessoires et de pièces pour moto, cross et enduro, protection carbone et alu moto. Pièce moto : pieces, accessoires moto aux meilleurs prix - Shogunmoto. Motocross / Moto route / Pitbike / Pièces / Équipement / 24MX.fr. Greenland MX - Boutique en ligne de Off Road: motocross, enduro et trial. Monster Energy Supercross/Motocross. MX1 - LATEST NEWS.

TEAM GEICO « Honda Racing. RedBull KTM 2013 Supercross Team Launch, new 450 SX-F intro. Bienvenue sur Suzuki Moto. Racer X Tested: 250F Big Bore Shootout. TM Racing France – Site Officiel – Motocross/Enduro/Supermotard/Karting. Honda Moto France - The Power of Dreams (Scooter 125, Moto, Tout-Terrain)

Premiers Contrôles - Autres - Technique sur Moto Verte. YAMAHA Motor France - moto, scooter, quad, moteur hors-bord, pneumatique, bateau, jet, motoneige, voiture de golf, générateur, motopompe et Rhino. Husqvarna - Since 1903. Ready to Race. Le Motocross mx1, mx2, mx3, sx, fmx - Tout Sur La Moto. Accident. Présentation du Supercross - Tout Sur La Moto.

Kawasaki Motors France. Barcia and Tomac edit. Motocross. Equipement moto et motard : casque moto, blouson moto, gants moto… Motoblouz.com. Reglement pour les differente pratique. Liste des drapeaux utilisés en compétition moto. Moto-cross. Stage. Accident. GoPro HD: Darryn Durham - High Point Lucas Oil Motorcross 2011. Ufolep. MECA'SYSTEM, site de vente en ligne d'accessoires et de pièces pour moto, cross et enduro, protection carbone et alu moto.

Ffm. Motocross 2014, du changement dans toutes les catégories. Stage pîlotage. EQUIPEMENT CROSS HOMME : Moto Diffusion, vente accessoires motocross, moto, quad - EQUIPEMENT CROSS POUR LE PILOTE. Le Motocross mx1, mx2, mx3, sx, fmx - Tout Sur La Moto. Moto-cross. Equipement motard, Accessoires moto et Pièces détachées moto - Access-Moto.com.

TM Racing France – Site Officiel – Motocross/Enduro/Supermotard/Karting. Motocross / Moto route / Pitbike / Pièces / Équipement / 24MX.fr. L'équipement motard et les accessoires moto au meilleur prix sur access-moto.com. RTS Motocross - CD 7 Septembre 2013. Equipement Mx - Sports Mécaniques - Freestyle Xtreme. Tenues hommes - 3AS RACING. MOTO CROSS ET ENDURO : Moto Diffusion, vente accessoires motocross, moto, quad. Accessoires moto, Equipement moto. Equipement moto, pièces et accessoires moto moins cher - 3ASRACING.

TARIF et LICENCES 2014 FFM chez KDM, licence FFM moto cross 2014, licence FFM de vitesse 2014 - Kid Découverte Moto.