background preloader

Delante

Facebook Twitter

Delante Online Marketing

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron, content marketingiem, marketingiem szeptanym czy prowadzeniem social mediów. Siedziba Delante Online Marketing znajduje się w Krakowie

Pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn. Kielce pozycjonowanie. Pozycjonowanie strony Poznań. Warszawa pozycjonowanie. Jak powinien wyglądać raport SEO. Jak tłumaczenie słów kluczowych wpływa na SEO? Evergreen content. Pozycjonowanie w Hiszpanii. Pozycjonowanie we Włoszech. Pozycjonowanie branży medycznej. Jak sprawdzić, jakie słowa kluczowe wybrać? Pozycjonowanie w Norwegii. Pozycjonowanie w USA. Pozycjonowanie w gastronomii. Pozycjonowanie w Google Maps. Proces pozycjonowania strony internetowej. Czym jest duplikacja treści? Pozycjonowanie long tail. Ile trwa pozycjonowanie strony internetowej? Negatywne komentarze w sieci. Włamanie na stronę internetową. Influencer marketing. Czas ładowania strony. Właściciel wizytówki Google. Pozycjonowanie stron one page. Monitorowanie prędkości strony. Jak sprawdzić ruch na stronie konkurencji? Jak wybrać nazwę domeny? Jaki sklep internetowy wybrać.

Prowadzenie fanpage na facebooku. Paginacja strony internetowej. Wyszukiwanie obrazem Google. SERP. Mapa witryny. Co to jest snippet? Pozycjonowanie Niemcy. Indeksowanie strony. Co to jest Domain Age? SEO. Yandex. Czym są reklamy Google Ads. Meta tagi. Zasady link buildingu. Branże zakazane w internecie. Filtr ręczny Google. Techniczne SEO. SEO dla branży konopnej. SEO na Węgrzech. SEO w branży meblarskiej. SEO dla branży dziecięcej. Vlog o SEO. SEO za granicą. High Google Rankings without SEO. Pozycjonowanie w Finlandii. Audyt SEO przed podpisaniem umowy. SEO dla branży IT. SEO dla księgarń internetowych. Pozycjonowanie w Kanadzie. Optymalizacja stron internetowych na potrzeby osób niepełnosprawnych. BrightonSEO. Architektura sklepu internetowego. SEO in Sport Industry. Słowa kluczowe dla sklepu internetowego. Wpływ strony docelowej na kampanie Google. Treści marketingowe w sklepie. Edytor Google Adwords. Budowa odnośników dla sklepów internetowych. Porównanie CMS-ów dla sklepów.

SEO w Dubaju. Pozycjonowanie sklepu OsCommerce. Czego dotyczą komunikaty Google Search Console. RedCart SEO. Pozycjonowanie sklepu SkyShop. Pozycjonowanie sklepu GOshop. Opencart w Polsce. Walentynki w e-commerce. Pozycjonowanie sklepu Presta Shop. SEO Shoper. IAI Shop. UX w sklepie internetowym ebook. Praca SEO. Shopify.

Ebook pozycjonowanie dla ecommerce. Staż marketing Kraków. Praca SEO. SEO po śląsku. Poradnik Google Analytics. Pozycjonowanie. Cross Device Analytics. Pozycjonowanie internetowe. Specyfikacja pliku produktowego. Jak wykonać samemu audyt seo. Wpływ kampanii AdWords na pozycjonowanie. W poprzednim artykule radziliśmy co wybrać SEO vs.

Wpływ kampanii AdWords na pozycjonowanie

Adwords. Wspomniane zostały w nim kwestie wpływu AdWords na pozycjonowanie. Dzisiaj chcemy rozszerzyć ten temat, który jest kwestią wielu nieporozumień na płaszczyźnie klient – agencja oraz podzielił całą branżę na dwie frakcje. Wpływ AdWords na pozycjonowanie – jak jest naprawdę? Płacę za kampanię AdWords, a moja strona nadal jest na odległych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Jeśli prowadzisz, albo pracujesz w agencji interaktywnej, zapewne nieraz spotkałeś się z takim stwierdzeniem ze strony klienta. Idąc dalej tym tokiem rozumowania nasuwa się pytanie: „Czy ruch ma wpływ na pozycje?” Jak zbudować stronę, która będzie się dobrze pozycjonować? Jedną z pierwszych rzeczy, które może usłyszeć początkujący specjalista SEO w Polsce, jest porównanie tutejszych warunków pozycjonowania z zagranicznymi.

Jak zbudować stronę, która będzie się dobrze pozycjonować?

I tak, na najbardziej wymagających rynkach SEO świata podejście do pozycjonowania jest kompleksowe. „Kompleksowość” w tym przypadku oznacza, że już w momencie projektowania i budowania strony internetowej brane pod uwagę jest to, jak dobrze będzie ona zoptymalizowana pod kątem SEO. Brzmi sensownie. Gratulować i naśladować. Jeśli przecież istnieje prawdopodobieństwo, że w którymś momencie swojej działalności biznesowej skorzystasz z usług firmy pozycjonującej, to dlaczego nie zapewnić sobie już na starcie przewagi w wyścigu po pozycje? Jak stronie w budowie zapewnić jej łatwe pozycjonowanie? Część poniższych porad pokrywa się z tym, co w ramach procesu SEO robią specjaliści od on-site. Po pierwsze, planując strukturę strony, zacznij od przeprowadzenia researchu fraz kluczowych. Punkt wyjścia – słowa kluczowe Jaki CMS wybrać? Mobile or die. Jak długo trwa pozycjonowanie?

Pytanie o to jak długo trwa pozycjonowanie strony wydaje się łatwe, a udzielenie konkretnej odpowiedzi szybkie i precyzyjne.

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Jednak okazuje się, że okres “wbicia” wybranych fraz na pierwszą stronę wyszukiwarki Google wcale nie jest tak oczywisty i prosty do ustalenia. Decyduje o tym bowiem szereg czynników, którym przyjrzymy się w dzisiejszym wpisie. Zastanawiając się nad profesjonalnymi usługami SEO, jednym z pierwszych pytań jakie zadajemy, to czas, w którym możemy spodziewać się pierwszych efektów pozycjonowania. Nie sposób jednak udzielić na nie uniwersalnej odpowiedzi. Dla jednej strony pierwsze frazy kluczowe wysokie pozycje zdobędą już w drugim miesiącu, dla innej proces ten będzie dłuższy o dobrych kilka miesięcy.

Zasadniczo warto jednak zacząć od innego pytania, a mianowicie „jakie działania składają się na proces pozycjonowania?”. Pozycjonowanie czyli…. ? Drugą praktyką są działanie na zewnątrz strony. Czynniki wpływające na to jak długo trwa pozycjonowanie 1. 2. 3. 4. 5. 6. Negatywne opinie o firmie - jak na nie reagować? Wpływ Social Media na pozycjonowanie - Google+, Twitter, Pinterest etc. Jaki jest wpływ social media na pozycjonowanie?

Wpływ Social Media na pozycjonowanie - Google+, Twitter, Pinterest etc

Czy sygnały społecznościowe mają jakiekolwiek oddziaływanie na SEO? Czy warto się tym w ogóle zajmować? W naszym poprzednim wpisie odpowiedzieliśmy Wam jak Facebook wpływa na pozycjonowanie, a dziś czas na kilka innych portali. Jak działać z Google+, Twittera, Pinteresta czy LinkedIna? Wbrew obiegowej opinii, linkowanie z atrybutem nofollow wcale nie jest mało znaczące, a głównie takie linki możemy pozyskać z wielu rożnych mediów społecznościowych. 1. Nic nie robi się samo, dlatego samo założenie konta nie będzie miało wpływu na pozycjonowanie Twojej strony. Największe szanse na odniesienie sukcesu mają marki z dużym, zaangażowanym gronem obserwujących i dotyczy to praktycznie każdego kanału w social mediach.

Jak to działa? 2. W dyskusji o tym, jak social media wpływają na pozycjonowanie, nie można pominąć Twittera. 3. Jakie czynniki wpływają na pozycje strony? Zobacz najważniejsze. Jeśli podjąłeś decyzję zaistnienia w sieci, czy to zakładając bloga, sklep internetowy czy stronę firmową zapewne spotkałeś się z enigmatycznie brzmiącym terminem – SEO.

Jakie czynniki wpływają na pozycje strony? Zobacz najważniejsze

Pod tym sformułowaniem kryje się cały zbiór praktyk, rzutujących na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. To dzięki nim potencjalni klienci czy też czytelnicy będą w stanie znaleźć Twoją stronę w oparciu o konkretne zapytania. Dlatego warto nieco bliżej przyjrzeć się temu jakie czynniki wpływają na pozycje strony. Założenie strony internetowej w przypadku prowadzenia własnej firmy jest w obecnych czasach tak oczywiste jak posiadanie papierowej wizytówki. Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, co sprzedajesz i jakie usługi masz do zaoferowania najważniejsze jest to, by Twoja strona firmowa była widoczna dla użytkowników. Co wybrać: SEO vs AdWords - podpowiadamy! Płatne reklamy AdWords i SEO są głównymi elementami SEM – Search Engine Marketing.

Co wybrać: SEO vs AdWords - podpowiadamy!

Wiele firm podjęło już temat odpowiedzi na pytanie, która forma promocji w Internecie jest lepsza dla przedsiębiorstwa. SEO vs AdWords – obserwując blogi specjalistów z branży SEO/SEM ten temat jest jednym z czołowych. Na postawione w tytule posta pytanie nie da się jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego dzisiaj postaramy się przedstawić fakty odnośnie jednej i drugiej formy marketingu internetowego. Jak sprawdzić czy moja strona ma filtr Google? W branży SEO temat filtrów ręcznych czy algorytmicznych cieszy się ogromną popularnością, a artykułów o tym zagadnieniu w sieci istnieje cale mnóstwo.

Jak sprawdzić czy moja strona ma filtr Google?

Przypuśćmy jednak, że nie masz dużej wiedzy na temat pozycjonowania stron i trafiłeś tutaj przez przypadek. Masz swoją stroną internetową, chcesz by była chętnie odwiedzana, generowała ruch i zwiększała sprzedaż. Po to w końcu ją stworzyłeś. Dlatego czytasz artykuły o SEO, kombinujesz, sprawdzasz, testujesz elementy, które mogą zapewnić to Twojej stronie. Mimo tego nigdy nie jesteś do końca pewien, czy te działania są pozytywnie odbierane przez Google.