background preloader

Delante

Facebook Twitter

Delante Online Marketing

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron, content marketingiem, marketingiem szeptanym czy prowadzeniem social mediów. Siedziba Delante Online Marketing znajduje się w Krakowie

Wpływ kampanii AdWords na pozycjonowanie. W poprzednim artykule radziliśmy co wybrać SEO vs.

Wpływ kampanii AdWords na pozycjonowanie

Adwords. Wspomniane zostały w nim kwestie wpływu AdWords na pozycjonowanie. Jak zbudować stronę, która będzie się dobrze pozycjonować? Jedną z pierwszych rzeczy, które może usłyszeć początkujący specjalista SEO w Polsce, jest porównanie tutejszych warunków pozycjonowania z zagranicznymi.

Jak zbudować stronę, która będzie się dobrze pozycjonować?

I tak, na najbardziej wymagających rynkach SEO świata podejście do pozycjonowania jest kompleksowe. „Kompleksowość” w tym przypadku oznacza, że już w momencie projektowania i budowania strony internetowej brane pod uwagę jest to, jak dobrze będzie ona zoptymalizowana pod kątem SEO. Brzmi sensownie. Gratulować i naśladować. Jak długo trwa pozycjonowanie? Pytanie o to jak długo trwa pozycjonowanie strony wydaje się łatwe, a udzielenie konkretnej odpowiedzi szybkie i precyzyjne.

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Jednak okazuje się, że okres “wbicia” wybranych fraz na pierwszą stronę wyszukiwarki Google wcale nie jest tak oczywisty i prosty do ustalenia. Decyduje o tym bowiem szereg czynników, którym przyjrzymy się w dzisiejszym wpisie. Zastanawiając się nad profesjonalnymi usługami SEO, jednym z pierwszych pytań jakie zadajemy, to czas, w którym możemy spodziewać się pierwszych efektów pozycjonowania. Nie sposób jednak udzielić na nie uniwersalnej odpowiedzi. Negatywne opinie o firmie - jak na nie reagować? Wpływ Social Media na pozycjonowanie - Google+, Twitter, Pinterest etc. Jaki jest wpływ social media na pozycjonowanie?

Wpływ Social Media na pozycjonowanie - Google+, Twitter, Pinterest etc

Czy sygnały społecznościowe mają jakiekolwiek oddziaływanie na SEO? Czy warto się tym w ogóle zajmować? W naszym poprzednim wpisie odpowiedzieliśmy Wam jak Facebook wpływa na pozycjonowanie, a dziś czas na kilka innych portali. Jak działać z Google+, Twittera, Pinteresta czy LinkedIna? Wbrew obiegowej opinii, linkowanie z atrybutem nofollow wcale nie jest mało znaczące, a głównie takie linki możemy pozyskać z wielu rożnych mediów społecznościowych. 1. Nic nie robi się samo, dlatego samo założenie konta nie będzie miało wpływu na pozycjonowanie Twojej strony. Jakie czynniki wpływają na pozycje strony? Zobacz najważniejsze. Jeśli podjąłeś decyzję zaistnienia w sieci, czy to zakładając bloga, sklep internetowy czy stronę firmową zapewne spotkałeś się z enigmatycznie brzmiącym terminem – SEO.

Jakie czynniki wpływają na pozycje strony? Zobacz najważniejsze

Pod tym sformułowaniem kryje się cały zbiór praktyk, rzutujących na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. To dzięki nim potencjalni klienci czy też czytelnicy będą w stanie znaleźć Twoją stronę w oparciu o konkretne zapytania. Dlatego warto nieco bliżej przyjrzeć się temu jakie czynniki wpływają na pozycje strony. Założenie strony internetowej w przypadku prowadzenia własnej firmy jest w obecnych czasach tak oczywiste jak posiadanie papierowej wizytówki.

Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, co sprzedajesz i jakie usługi masz do zaoferowania najważniejsze jest to, by Twoja strona firmowa była widoczna dla użytkowników. Czynników wpływających na pozycję strony jest co najmniej 200. 1. Wiek domeny. Historia. Co wybrać: SEO vs AdWords - podpowiadamy! Płatne reklamy AdWords i SEO są głównymi elementami SEM – Search Engine Marketing.

Co wybrać: SEO vs AdWords - podpowiadamy!

Wiele firm podjęło już temat odpowiedzi na pytanie, która forma promocji w Internecie jest lepsza dla przedsiębiorstwa. SEO vs AdWords – obserwując blogi specjalistów z branży SEO/SEM ten temat jest jednym z czołowych. Na postawione w tytule posta pytanie nie da się jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego dzisiaj postaramy się przedstawić fakty odnośnie jednej i drugiej formy marketingu internetowego. SEO vs AdWords – jaki mają na siebie wpływ? Google od początku podkreśla, że organiczne i płatne wyniki wyszukiwania są całkowicie odrębnymi kwestiami.

AdWords mają zupełnie inne algorytmy wyszukiwania niż SEO. Jak sprawdzić czy moja strona ma filtr Google? W branży SEO temat filtrów ręcznych czy algorytmicznych cieszy się ogromną popularnością, a artykułów o tym zagadnieniu w sieci istnieje cale mnóstwo.

Jak sprawdzić czy moja strona ma filtr Google?

Przypuśćmy jednak, że nie masz dużej wiedzy na temat pozycjonowania stron i trafiłeś tutaj przez przypadek. Masz swoją stroną internetową, chcesz by była chętnie odwiedzana, generowała ruch i zwiększała sprzedaż. Po to w końcu ją stworzyłeś. Dlatego czytasz artykuły o SEO, kombinujesz, sprawdzasz, testujesz elementy, które mogą zapewnić to Twojej stronie.

Mimo tego nigdy nie jesteś do końca pewien, czy te działania są pozytywnie odbierane przez Google. Filtr Google – czym właściwie jest? Pozycjonowanie szerokie - jakie zalety ma long tail? Czym właściwie jest pozycjonowanie szerokie?

Pozycjonowanie szerokie - jakie zalety ma long tail?

Aby uniknąć nieporozumień, zacznijmy od rzeczy podstawowej, czyli od samej nazwy. Pozycjonowanie szerokie zakłada, że pozycjonujemy wiele fraz, z których część określić można terminem long tail. Strategia ta zakłada, że użytkownik poszukiwać będzie konkretnego produktu. Pozycjonowanie w Turcji - o czym pamiętać? Wakacje w Stambule, plażowanie w Antalyi czy zwiedzenia Ankary?

Pozycjonowanie w Turcji - o czym pamiętać?

Niestety ze względu na napiętą od dłuższego czasu sytuację w Turcji, destynacje te są zdecydowanie rzadziej odwiedzane przez turystów, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Również pozycjonowanie w Turcji dla wielu z nas wydaje się małym wariactwem. Pozycjonowanie stron Kraków, audyt strony internetowej - Delante. Firma na Facebooku - zalety posiadania fanpage'a. Facebook liczy ok. 1,5 miliarda aktywnych użytkowników, z czego 12,5 miliona to użytkownicy z Polski.

Firma na Facebooku - zalety posiadania fanpage'a

Część z nich to Twoi obecni i potencjalni klienci, dlatego wykorzystaj tę szansę i bądź tam, gdzie oni, bo pozwoli Ci to lepiej angażować się w ich problemy i oczekiwania. A im bliżej swoich klientów się znajdziesz, tym większa Twoja przewaga nad konkurencją. Jakie są korzyści z prowadzenia firmowego fanpage’a? Przede wszystkim to świetna okazja dla firm, które chcą przebić się do świadomości konsumentów i zwiększyć swoją rozpoznawalność na rynku.

Obecność firmy w mediach społecznościowych pozwolili Ci lepiej poznać potrzeby klientów i, w efekcie, staranniej dopasować swoją ofertę. 1. Facebook to wymarzone narzędzie do kreowania wizerunku. Pozycjonowanie po rosyjsku - co musisz wiedzieć? Czy wiedzieliście, że jest taki kraj, gdzie z wyszukiwarki Google korzysta tylko 26% użytkowników Internetu? Całą śmietankę spija tam Yandex. Delante Online Marketing - Pozycjonowanie stron, social media.