background preloader

Cmskalka

Facebook Twitter

Centrum Medyczne Skałka

Centrum Medyczne Skałka mieści się w Bukownie, niedaleko miasta Olkusz. W ofercie poradnia chirurgiczna, kardiologiczna czy stomatologia.

Poradnia chirurgiczna Olkusz - cmSkalka.pl. W Centrum Medycznym Skałka czynnie działa także poradnia urazowo-chirurgiczna, która zajmuje się leczeniem różnych schorzeń związanych z urazami kości i stawów.

Poradnia chirurgiczna Olkusz - cmSkalka.pl

Są to dolegliwości, które mocno utrudniają codzienne funkcjonowanie, zwiększają dyskomfort i powodują, że najprostsze czynności przynoszą ból. Z tego powodu poradnia ortopedyczna czy nawet chirurgiczna jest miejscem, które czesto odwiedzają pacjenci borykający się z takimi właśnie dolegliwościami. Poradnia chirurgiczna i urazowa W naszym ośrodku utalentowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem zajmują się pacjentami, którzy cierpią na między innymi na: Poradnia chirurgiczna Olkusz - cmskalka.pl. Stomatologia Olkusz - cmSkałka.pl. Gabinet stomatologiczny jest jednym z elementów kompleksu Centrum Medycznego „Skałka”.

Stomatologia Olkusz - cmSkałka.pl

Nasza praktyka została stworzona, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagającego pacjenta. Stomatologia w naszym Centrum Medycznym prowadzony jest przez wykwalifikowanych lekarzy dentystów, którzy służą pomocą na każdym etapie i wskażą właściwe metody profilaktyki dbania o piękny, a przede wszystkim zdrowy uśmiech. Chcemy Państwu zaproponować leczenie najnowszymi metodami stosowanymi w nowoczesnej stomatologii. Mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt oraz wysokiej jakości materiały, które pozwalają na stosowanie najnowszych rozwiązań w zakresie leczenia. Naszym priorytetem jest, aby wizyta u chirurga przebiegła bezboleśnie oraz, aby leczenie trwało jak najkrócej.

Dom seniora Małopolska. Centrum Medyczne Skałka dysponuje apartamentami dla Seniorów, którzy nie kwalifikują się do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego, a w trosce o własne zdrowie poszukują pobytu w zacisznym, urokliwym miejscu, dającym poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Dom seniora Małopolska

Ośrodek został zbudowany z myślą o osobach w jesieni życia, które cierpią z powodu samotności. Rodzinna atmosfera panująca w Centrum sprawia, że seniorzy poczują się, jak u siebie w domu. Nowocześnie urządzone pomieszczenia, dobrana kolorystyka, wysoka jakość wyposażenia pokoi to wszystko z myślą o ludziach samotnych, potrzebujących opieki i rodzinnego ciepła. Zakład opiekuńczo leczniczy małopolska.

Zakład Opiekuńczo-Lecznicy mieszczący się w Centrum Medycznym „Skałka” udziela całodobowych świadczeń zdrowotnych, obejmujących pielęgnację i kontynuację leczenia osób przewlekle chorych.

Zakład opiekuńczo leczniczy małopolska

Oferta ośrodka skierowana jest również do osób, które przebyły leczenie szpitalne i mają ukończony proces diagnozowania, leczenia operacyjnego lub intensywnego leczenia zachowawczego, a nie wymagają już dalszej hospitalizacji w oddziale szpitalnym, jednak ze względu na stan zdrowia i stopień niepełnosprawności, brak samodzielności w samoopiece i samopielęgnacji oraz konieczność stałej kontroli lekarskiej, wymagają pielęgnacji i rehabilitacji, Zakład zapewnia w pełni wykwalifikowaną opiekę medyczną i pielęgniarską oraz wsparcie psychologa i fizjoterapeuty. Zakład Opiekuńczo-Lecznicy to 70 miejsc o wysokim standardzie. Naszym pacjentom proponujemy specjalistyczną terapię nerwowo-mięśniową PNF pozwalającą na eliminację dolegliwości takich jak: - trudność w utrzymaniu równowagi,

Poradnia chirurgiczna Olkusz. Stomatologia Olkusz. Poradnia kardiologiczna Olkusz. Rehabilitacja Olkusz. Centrum Medyczne Olkusz.