background preloader

Medialní výchova

Facebook Twitter

Eff.org - site maintenance. Me and my Shadow. Europe-v-facebook.org. List of all data sets.

europe-v-facebook.org

Target. Shows the user’s ID number and the date of generation. Example: 1234567890 (Generated 2011-07-11 19:06:24 UTC) Date Range. Shows the date of generation again. Example: Creation to 2011-07-11 19:06:24 UTC About Me. Account End Date. Note: Facebook does not delete accounts right away. Account Status History. Note: This activation/deactivation information is kept even though it is not necessary after the account was reactivated. Example: ...Time 2010-07-04 06:49:35 UTCStatus deactivated... Address. Example:Street Muserstraße 1City WienState ViennaZip 1234Country AT Alternate Name. Example:Alternate Name Max Mustermann Applications. Note: If your friend is using an application, this application can not only access his/her information, but also yours. Example:...YouTube (87741124305)...

Chat. Note: According to facebook’s privacy policy messages will never be deleted. ASMR – nová virtuální droga? Nové slovo chemsex. Proč ujíždíme na sexu na drogách? „Bytová situace v Londýně je natolik špatná, že spousta lidí bydlí stále s rodiči.

Nové slovo chemsex. Proč ujíždíme na sexu na drogách?

Nemůžou si domů přivést někoho, s kým budou mít sex. Je to velmi obtížné. Proto se scházejí v bytech bohatších, kteří mají větší byty, rádi berou drogy a dokážou je sehnat.Foto: id-iom, zdroj: Flickr, CC BY-NC 2.0 Pojem chemsex zatím v českých poměrech příliš známý není. Odborníci ho přitom srovnávají s první vlnou HIV epidemie v 80. letech minulého století. Organizátoři těchto párty se většinou důsledně snaží chránit před pohlavně přenosnými nemocemi. High and horny, party and play „Vzniklo to u specifické skupiny homosexuálů v Londýně, kteří se začali vyhledávat pomocí klíčových slov na seznamovacích aplikacích. Druhý host ve studiu, Dan, provozoval chemsex zhruba rok a půl. Když chemsex zažil poprvé, vůbec nevěděl, že jde na bytovou party, kde se berou drogy.

Prostrenofake

Nástroje. Bloggingång - www.123minsida.se/Bojan. Så blev det dags att anträda tidigare omtalad tågresa söderut och jag steg upp i ottan för att inte komma försent till tåget.

Bloggingång - www.123minsida.se/Bojan

Som ägare till ett säsongkort på SL tog jag av sparsamhetsskäl tunnelbana från min närmaste station på den blå linjen. Rick Astley – Never Gonna Give You Up - Příběh písně. Z praxe: Pomáháme České poště - JSI. Martin Malý na sociální síti Facebook kritizoval nevhodně navržené webové stránky České pošty, která nyní nabízí adresátům jako řešení omezené schopnosti doručovat balíkové zásilky možnost vyzvednutí v depech.

Z praxe: Pomáháme České poště - JSI

Přestože je vytvoření online mapy jednoduché, zvolili tvůrci webu České pošty nabídku jen stažení souboru s tabulkou s adresami dep. Ukážeme si proto, jak snadno můžeme z této tabulky vytvořit mapu pro vložení na web. Martinův podnět jsem využil k vytvoření ukázkové úlohy pro žáky. Tabulka s přehledem dep je ke stažení v 18kB souboru ve formátu XLSX: Pro vytvoření interaktivní mapy využijeme službu Dynamické tabulky Google: V prvním kroku musím do služby importovat staženou tabulku: Čistý komín 2.0. Blogy, hrob inspirace - Módnípeklo.cz. Internet je zaplaven módními blogy, ale přesto mám pocit, že když hledám inspiraci, nemůžu na žádnou narazit.

Blogy, hrob inspirace - Módnípeklo.cz

Když hledám blog, který bych chtěla pravidelně sledovat, protože autorka hýří nápady, podobá se to pátrání po jehle v kupce sena. Blogová historie Módní blogování nemá dlouhou historii: jeden z prvních módních blogů, slavný The Sartorialist, vznikl v roce 2005, blog Garance Doré o rok později, v roce 2008 začala blogovat Tavi Gevinson. Spolu s rozšířením univerzálních blogovacích platforem jako WordPress, Blogger nebo Tumblr a dostupných digitálních foťáků, se začalo objevovat stále víc dalších blogerů, kteří se chtěli kreativně vyřádit nebo jednoduše proslavit po vzoru těch nejsledovanějších. Pak se do toho vložila marketingová oddělení firem, neboť zjistila, že blogy nebo instagramové kanály s vysokou sledovaností jsou skvělý nástroj reklamy.

Módní orgie Mám ráda módní blogy, které inspirují: zmíněný The Sartorialist, kde je skutečně mnoho zajímavých fotek z ulice. Suchá teorie. Reální geekové versus „reální geekové“ Nevím, jestli je to seriálem The Big Bang Theory, ale moderní geekové se dost liší od generace geeků mého mládí.

Reální geekové versus „reální geekové“

Kdysi si stavěli doma počítače, konstruovali si vlastní roboty, psali svoje operační systémy... Dnes si koupí tričko, srandovní čepici, energy drink a jdou si se smartphonem ovládaným dronem hrát do kavárny. Být dnes geekem je mnohem jednodušší a více trendy. Pokud můžeme věřit Blodgetovi – a věřit mu asi můžeme, pravdomluvné maily o stavu dotcomových firem, které psal jako analytik pro Merril Lynch, mu vynesly doživotní zákaz obchodování s cennými papíry – znamená to v praxi to, že se sociální sítě stanou nepřehlednou stokou obsahu, u kterého nebude možné rozlišit, zda je o reklamu, původní obsah, rehash a nebo drby či úmyslné dezinformace.

EwaNN ING Commercial 2015 HD. Johnnie Walker - The Walk - Harvey Keitel. Kobe Bryant vs Lionel Messi - COMERCIAL TURKISH AIRLINES. Pepsi Commercial HD - We Will Rock You (feat. Britney Spears, Beyonce, Pink & Enrique Iglesias) YouTube. TOP 5 Pepsi vs Coke commercials. Ewann McGregor speaks 7 different languages! ING Commercial 2015 HD.

Instagram je lež. Blogerka tvrdí, že on-line život není reálný a smazala si účty na sociálních sítích.

Trolling

Stream. Aalternativa. Nová média. Angažovaná reklama. Sexismus v reklamě. Fotografie. Nový typ muže. Rozhlas.