background preloader

Boomrangbehdad

Facebook Twitter

نکات کلیدی در خرید کاغذ دیواری شیک و زیبا. استفاده از رنگ های شادتر و طرح‌های ساده تر، محیط و دکوراسیون شیک‌تر را به دنبال خواهد داشت.

نکات کلیدی در خرید کاغذ دیواری شیک و زیبا

با این‌وجود، شما در انتخاب کاغذ های دیواری هیچ محدودیتی نخواهید داشت و قادر به انتخاب طرح و سبک دلخواهتان خواهید بود. مثلاً اگر دکوراسیون داخلی منزل شما اعم از مبل و فرش و ... قیمت و خرید پوستر دیواری گل های آبرنگی مدل BCW538. قیمت و خرید پوستر دیواری گل های آلستر مدل BCW544. قیمت و خرید پوستر دیواری گل های شقایق مدل BCW572.

قیمت و خرید پوستر دیواری گل لاله مدل BCW547. قیمت و خرید پوستر دیواری آبرنگی مدل BCW540. قیمت و خرید پوستر دیواری شهری بر کرانه آب ها مدل BCW553. پوستر دیواری گنجشک های آواز خوان مدل BCW557. قیمت و خرید پوستر دیواری گل های آبی مدل BCW533. قیمت و خرید پوستر دیواری شاخه های شکوفه زده مدل BCW556. قیمت و خرید پوستر دیواری رقص شکوفه و پرستو ها مدل BCW551. قیمت و خرید پوستر دیواری گل های صورتی و بنفش مدل BCW558. قیمت و خرید پوستر دیواری بوته های گل مدل BCW562. قیمت و خرید پوستر دیواری بید مجنون مدل BCW531. راهنمای پوستر دیواری پشت تلویزیون - بومرنگ. کاغذدیواری پوستری پشت تلویزیون به دو صورت معمولی و سه‌بعدی در بازار عرضه می‌شود و همه انواع آن نیز دارای طرح و نقش‌های جذاب و خاصی هستند.

راهنمای پوستر دیواری پشت تلویزیون - بومرنگ

اینکه کدام طرح آن برای منزل شما مناسب است، بستگی به سبک خانه شما و همچنین فضا و چیدمانتان دارد. شما با توجه به شکل و شمایل خانه و سلیقه خود می‌توانید سبکی مدرن یا فانتزی را انتخاب کنید. کاغذ دیواری پوستری طرح طبیعت. پوستر دیواری طبیعت راهی زیبا برای آوردن فضای باز به خانه شماست.

کاغذ دیواری پوستری طرح طبیعت

کوه ها، جنگل ها، طبیعت بکر، پرندگانی که آواز می خوانند، رودخانه های پر جوش و خروشی که نشان از جریان داشتن زندگی دارند به ما احساس شادابی و طراوت می دهند. حضور نشانه هایی از طبیعت در فضا برای هر کس می تواند عشق و امید را به ارمغان بیاورد.حضور پوستر طبیعت در محیط مورد نظر شما، مانند یک تابلوی بزرگ نقاشی حرفه ای فضا را تلطیف می کنند و حس سر سبزی و طراوت این طبیعت حالتان را دگرگون می کند. چنین طرح هایی در دکوراسیون داخلی شما موجب بروز تحولات اساسی می شوند و به شما قول می دهیم هرکس که به آن محیط پای بگذارد جز احساس سبکی و آرامش چیزی را تجربه نخواهد کرد.مجموعه کاغذ دیواری پوستری طبیعت در هر محیطی قابل استفاده هستند، یک خانه با کاغذ دیواری پوستری طبیعت به همراه گل و گیاهان آپارتمانی، نشیمنی که حضور طبیعت در آن خستگی های شما را رفع می نماید، محیط های کاری که در طی روز به دلیل فشار کاری برای شما خستگی ایجاد می کنند، با حضور این پوستر دیواری ها شادی و سرزندگی را به ارمغان می آورند.

مدل های پوستر دیواری طرح جنگل. آیا تا به حال دوست داشته اید که تنهایی به یک جای دور سفر کنید و در میان جنگل های انبوهی که درختان آن سر به فلک کشیده و پرندگان بسیار زیبا در آنجا آواز سر می دهند، یا در کنار آبشاری خروشان روز خود را سپری کنید؟ آیا دلتان می خواهد که صبح هنگام، دیده گان خود را در میان انبوهی از شاخ و برگ های درختان سر به فلک کشیده به گونه ای که تلالو نور خورشید چشم نوازی می کند، بگشایید و از نظاره کردن منظره های بسیار زیبای طبیعت و جنگل لذت ببرید؟ آیا تا کنون به این نکته اندیشیده اید که می توانید به جای رفتن به جنگل، جنگل را به خانه ی خود بیاورید؟با انتخاب پوستر دیواری جنگل می توانید تمام این خواسته های خود را برآورده کنید.

مدل های پوستر دیواری طرح جنگل

این کاغذ دیواری پوستری، یکی از پربازدید ترین طرح هایی است که در حال حاضر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. پوستر دیواری های جنگل، در طرح های بسیار متنوع در بازار ارائه می گردد و شما می توانید بسته به نوع سلیقه ی خود هر یک از آن ها را خریداری کرده و بر روی صفحه ای از دیوار به نمایش بگذارید. مدل های پوستر دیواری طرح گل. با مجموعه پوستر دیواری گل بومرنگ طراوت بهار را به خانه خود بیاورید.

مدل های پوستر دیواری طرح گل

گل ها نمادی از لطافت و حس آرامش هستند و حضورشان در هر فضایی موجب می شود شما احساس شادی وصف ناپذیری داشته باشید. حال تصور کنید یک تابلوی بزرگ نقاشی از گل های معطری که دست رویاهای شما را می گیرند و به دشت های سرسبز می برند در کنارتان حضور داشته باشد. بله درست متوجه شده اید، منظورمان از این تابلو نقاشی پوستر دیواری های گل هستند! این سبک از کاغذ دیواری ها یک اثر فوق العاده زیبا برای محیطی است که شما قصد دارید در آن لطافت و زیبایی را به کار بگیرید. گل ها با رنگ و لعاب خاص خودشان و طرح هایی که در گلبرگ هایشان نهفته است هر کدام می توانند حکایتی جذاب برای زندگی شما داشته باشند.نگاه کردن به این تصاویر پس از خستگی های زندگی روزمره شما را از دنیای ماشینی امروز لحظاتی رها می کنند و عشق به زندگی را در شما جاری می نمایند. مدل های پوستر دیواری حیوانات. استفاده از طرح ها و پوستر دیواری حیوانات می تواند حس هیجان را در شما بیدار کند، اگر جزو آن دسته از افراد هستید که به طرح های منحصر به فرد علاقه دارید می توانید برای دیزاین فضای دل خواه خود، از کاغذ دیواری پوستری حیوانات استفاده کنید چرا که طرح های خاص این نوع پوستر دیواری ها جلوه زیبایی به فضای منزل می دهند و به شما کمک می کنند که دکوراسیون خاصی داشته باشید که در کمتر جایی دیده شده است.در صورتی که می خواهید فرزندانتان از بودن در محیط خانه احساس لذت و شادابی داشته باشند، باید فضای منزل را به طرز خاصی طراحی نمایید تا در منزل و در کنار شما احساسی جدید و خاص را تجربه کنند.

مدل های پوستر دیواری حیوانات

با این وصف استفاده از طرح هایی با طرح و نقش حیوانات می تواند ذهن شما را به سمت طبیعت بکر ببرد و می تواند گزینه ای مناسب برای دیزاین فضاهای خاص در محیط شما باشد. پوستر دیواری چوب. در سده های گذشته درست آن زمانی که خبری از سیمان و بتن و..

پوستر دیواری چوب

نبود چوب به عنوان اصلی ترین ماده برای ساخت و ساز پایه های بنا به حساب می آمد. حالا در عصر امروز با وجود این همه متریال پیشرفته، چوب در بنا نهادن پایه ها و چهارچوب اصلی خانه ها جایی ندارد اما می تواند پیشنهاد چشم نوازی برای طراحی و دیزاین دکوراسیون فضا باشد. کاغذ دیواری پوستری سطح قدیمی. تا به حال سراغ ورق زدن آلبوم های خانوادگی قدیمی خود رفته اید؟ هر عکس از این آلبوم ها ساعت ها خاطره و داستان های مختلف برای تعریف کردن، دارند.

کاغذ دیواری پوستری سطح قدیمی

حال و هوایی با عطر دیوار های کاه گلی، آب خورده یا دیوارهای آجری سفید و خاکستری که تَرکی از میانشان گذشته است. انسان هیچ گاه به گذشته باز نمی گردد اما آنچه در اتاق تاریک ذهنش از گذشته به جای می ماند تنها خاطرات خوب و شیرین دور هم جمع شدن هاییست که از سر مهر و صفا و دوستی بوده است و حال شما نیز بعد از سال ها هوس کرده اید یاد ایام گذشته را در چهار دیواری روبروی چشمتان به نمایش بگذارید و حال و هوای آن صفا و صمیمیت را به نظاره بنشینید.اگر شما هم جزو کسانی هستید که تصمیم گرفته اید گوشه ی دنجی با یاد گذشته ها و ایام قدیم، برای خود فراهم کنید، پوستر دیواری سطح قدیمی در کنار نیمکتی چوبی با گلیمی از طرح و رنگ های زیبا در کنار کرسی و سماور با تعدادی پشتی، که بتوان ساعتی را به دور از تمام هیاهوهای شهر به ارامش نشست و فنجان چای را در کنار بهترین ها نوشید. مدل های پوستر دیواری طرح فلز.

یکی از زیباترین و لوکس ترین طراحی هایی که انسان از دیر باز قادر به انجام آن بوده، هنرنمایی بر روی فلزات گوناگون است.

مدل های پوستر دیواری طرح فلز

این طراحی و هنر منحصر به فرد، از برق و درخشش خیره کننده ی طلا و نقره در جواهرات گرفته تا استقامت و استواری فلزات در سازه ها را شامل می شود. وجود فلز در هر سازه یا هر فضا، به آن استقامت و صلابت خاصی می بخشد، به گونه ای که حس استحکام را به محیط القا می کند.در دنیای مد، به خصوص در بحث دیزاین و دکوراسیون داخلی، به کاربردن فلز در انواع میز و صندلی، مبلمان و تابلو و یا رگه هایی از آن در گلدان ها، سینی ها، مجسمه ها و سایر اکسسوری های لوکس باعث می شود که جذابیت آنها چندین برابر شود و در عین سادگی و ظرافت هیچ گاه از ارزش و اعتبار آنها کاسته نشود.پوستر دیواری فلز، دسته ای از لوکس ترین انواع پوستر دیواری محسوب می شوند و شامل انواع طرح های طلایی، نقره ای، مسی یا حتی بصورت ساده تر، تنها رگه هایی از رنگ های طلایی و نقره ای یا مسی و برنجی را شامل می شود که درخشش بسیار خارق العاده ای را به فضای شما می بخشند. کاغذ دیواری طرح تکسچر. طرح های پوستر دیواری تکسچر می توانند زوم شده تکه ای از بافت طبیعی یک شی یا یک هنر بصری را، به عنوان نمادی از طبیعت یا نمادی از هنر، مهمان فضای دل خواه شما کنند.

کاغذ دیواری طرح تکسچر

طرح تکسچر بر پایه تکرار یک قطعه هنری بنا شده و همین تکرار و یکنواختی آنها می تواند سادگی خاصی را به فضای شما هدیه دهد، سادگی ای که خود اوج زیبایی است. اگر اهل انتخاب طرح هایی با مفهوم، زیبا و در عین حال ساده هستید کاغذ دیواری های پوستری طرح تکسچر می تواند گزینه ایده آلی برای شما باشد. اما شاید با تمام توضیحاتی که ارائه کردیم باز هم برای تان جای سوال باشد که اصطلاح تکسچر به چه معناست؟اصطلاح تکسچر با معادل لاتین texture در ادبیات معماری به معنای بافت می باشد. پوستر دیواری طرح کاشی. کاشی ها با شکل و شمایلی ساده می توانند برشی از شاهکارهای هنر اصیل ایرانی باشند. از دیرباز تا کنون کاشی ها جایگاه ویژه ای در معماری ایرانی و حتی بین المللی دارند. کاشی را در ساده ترین شکل ممکن می توان نوعی سفال لعاب دار خطاب کرد که روی آن با هنرمندانه ترین شیوه های ممکن، نقش و نگار هایی متولد می شوند که به یمن قدومشان زیبایی کاشی ها چندین برابر می گردد.تا به حال به عمارت های مجلل یا اماکن مذهبی مثل حرم های مقدس با نگاه معمارانه نگریسته اید؟ با دقت در طراحی آنها، می توانید رد و نشانی از کاشی های پر از نقش و نگار را به تماشا بنشینید.

کاشی هایی که وجودشان زیبایی مکانی را که در آن جای گرفته اند را، دل فریب و چشم نواز کرده است.اگر عاشق کاشی ها و معماری هایی که کاشی ها در آن جایگاه ویژه ای دارند هستید پس قطع به یقین مدل های پوستر دیواری کاشی نیز می تواند برایتان جذاب و خاص باشد. کاغذ دیواری کاشی می تواند دقیقا همان جلوه عمارت های با شکوه که مزین به کاشی های معرق هستند را برایتان یادآور شود. پوستر دیواری طرح سنگ مرمر. کاخ های بزرگ و عمارت های باشکوه را در یاد خود تجسم نمایید، چه چیزی در ذهنتان تداعی می شود؟ ستون های بلند عمارت و دیوارهایی که با سنگ های صاف و صیقیلی مرمرین مزین شده اند. پوستر دیواری طرح مرمر یک انتخاب فوق العاده بی نظیر برای افرادی است که می خواهند محیط اطرافشان جلوه و روشنایی خاصی داشته باشد. کاخ های بزرگ و عمارت های باشکوه را در یاد خود تجسم نمایید، چه چیزی در ذهنتان تداعی می شود؟ ستون های بلند عمارت و دیوارهایی که با سنگ های صاف و صیقیلی مرمرین مزین شده اند. پوستر دیواری طرح مرمر یک انتخاب فوق العاده بی نظیر برای افرادی است که می خواهند محیط اطرافشان جلوه و روشنایی خاصی داشته باشد. قیمت و خرید پوستر دیواری پرنده های رنگارنگ مدل BCW546.

قیمت و خرید پوستر سه بعدی بانوی کلاه پوش مدل BCW518. قیمت و خرید پوستر سه بعدی دالان سبز مدل BCW111. قیمت و خرید پوستر سه بعدی سرزمین رویا مدل BCW107. قیمت و خرید پوستر سه بعدی گچ بری گل ها مدل BCW520. پوستر دیواری اتاق کار - بومرنگ. انواع پوستر طرح کریستال. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با حضور در برخی از محیط ها احساس لطافت و شکوه زیادی به شما دست داده باشد. در این فضاها اغلب از رنگ و لعابی شفاف و درخشان استفاده شده است و درخشندگی ایجاد شده در محیط، با ترکیبی عالی از رنگ و نور برای بیننده آن مکان را رویایی تر می کند.پوستر دیواری طرح کریستال از آن جمله نقش و نگارهایی هستند که جلال و شکوه خاصی را برای محیط شما به ارمغان می آورند.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با حضور در برخی از محیط ها احساس لطافت و شکوه زیادی به شما دست داده باشد. در این فضاها اغلب از رنگ و لعابی شفاف و درخشان استفاده شده است و درخشندگی ایجاد شده در محیط، با ترکیبی عالی از رنگ و نور برای بیننده آن مکان را رویایی تر می کند.پوستر دیواری طرح کریستال از آن جمله نقش و نگارهایی هستند که جلال و شکوه خاصی را برای محیط شما به ارمغان می آورند. پوستر دیواری طرح سنگ و بتن. دیزاین سنگی و بتنی از جمله نماهایی هستند که با حضورشان محیط اطراف شما لوکس و بسیار شیک می شود. طرح های سنگی و نشانه هایی از سنگ های کوچک و بزرگ که با نظم خاصی در عین بی نظمی در کنار هم قرار گرفته اند، به صورت طبیعی و بدون هیچ گونه کار خاصی ظاهر دکوراسیون شما را تغییر می دهند. طرح های بتنی هم که برای افرادی که مشکل پسند هستند تصویری فوق العاده خاص و زیبا ایجاد می نماید.پوستر دیواری سنگ و بتن کار را برای شما راحت می کنند، به جای اینکه واقعا بخواهید از سنگ و بتن در برخی فضاها استفاده نمایید تا به خاص تر شدن محیط کمک کنید، می توانید این پوستر دیواری های متفاوت و جذاب را که در طرح های متنوع و بی نظیر در فروشگاه اینترنتی بومرنگ قرار دارند سفارش بدهید و از انتخاب ماهرانه ی خودتان لذت ببرید و یک تغییر دکوراسیون اساسی برای محیط اطراف خود داشته باشید.این نوع از پوستر دیواری ها در فضاهای مختلفی مانند اتاق خواب، پشت تلویزیون، نشیمن و فضاهای کاری مانند شرکت ها و...

کاغذ دیواری پوستری مدل آجر. نگاه کردن به آجرها یا طرح های آجری شما را به یاد چه چیزی می اندازد؟ دیوار های خانه ی قدیمی مادربزرگ با یک حوض کوچک در وسط حیاط و سادگی و عشقی که در آن بود قطعا با دیدن آجرها برای شما تداعی می شوند. اگر به سبک روستیک علاقه دارید و دوست دارید سبکی از پوستر دیواری را به محیط زندگی خود بیاورید که هم با دکوراسیون مدرن و هم با دکوراسیون کلاسیک ست شود، پوستر دیواری طرح آجر گزینه ی بسیار مناسبی است.فضاهای مدرن بسیاری وجود دارند که با تلفیق پوستر دیواری آجری به رنگ روشن یک محیط کاملا متفاوت و خاص را ایجاد می نمایند و در دکوراسیون کلاسیک با استفاده از پوستر دیواری طرح آجر به رنگ تیره می توانید به یک هارمونی عمیق در فضا دست پیدا کنید.این سبک از پوستر ها مخصوص افرادی است که دوست دارند خاص باشند و خاص دیده شوند.چه بخواهید پشت تلویزیونتان یک دیوار آجری باشد که شما را در هنگام دیدن تلویزیون با خاطرات عمیق پیوند بزند، چه قصد داشته باشید در محیط هایی مانند کافی شاپ یا رستوران یک مکان دنج و آرام بخش برای مشتریانتان ترتیب بدهید، پوستر دیواری طرح آجر بومرنگ گزینه ی فوق العاده ای برای شما محسوب می شود.

قیمت و خرید پوستر دیواری شمشاد ها مدل BCW530. قیمت و خرید پوستر سه بعدی گلبرگ های آبی مدل BCW110. قیمت و خرید پوستر دیواری گل های بهاری مدل BCW566. قیمت و خرید پوستر سه بعدی قاب های گچی مدل BCW101. قیمت و خرید پوستر دیواری عشاق مدل BCW528. قیمت و خرید پوستر دیواری شکوفه های رقصان مدل BCW559. قیمت و خرید پوستر دیواری پروانه و گل مدل BCW578. قیمت و خرید پوستر دیواری شکوفه های بادام مدل BCW499. قیمت و خرید پوستر دیواری بید مجنون مدل BCW531.

استفاده از باکس های نظم دهنده. پوستر دیواری زنی با دو نگاه مدل BCW563. قیمت و خرید پوستر دیواری گنجشک روی درخت مدل BCW557. قیمت و خرید پوستر دیواری هاله ای از گل ها مدل BCW555. قیمت و خرید پوستر سه بعدی گلبرگ های رز مدل BCW591. قیمت و خرید پوستر دیواری گل های آسمانی مدل BCW527. قیمت و خرید پوستر دیواری گل بهشتی مدل BCW583. قیمت و خرید پوستر دیواری ونیز مدل BCW553. قیمت و خرید پوستر سه بعدی شاخه های طلایی مدل BCW526. قیمت و خرید پوستر دیواری داوودی های رنگی مدل BCW568. قیمت و خرید پوستر دیواری درختان بلند قامت مدل BCW543. قیمت و خرید پوستر دیواری پاریس مدل BCW554. قیمت و خرید پوستر دیواری گلبرگ های رها مدل BCW536. قیمت و خرید پوستر دیواری شاخه های زندگی مدل BCW549. قیمت و خرید پوستر دیواری شاخه پر شکوفه مدل BCW561. قیمت و خرید پوستر دیواری شاخه های پاییزی مدل BCW587. قیمت و خرید پوستر دیواری شاخه سر سبز بهار مدل BCW588.

قیمت و خرید پوستر دیواری درخت سحر آمیز مدل BCW529. قیمت و خرید پوستر دیواری برگ های پاییزی مدل BCW590. قیمت و خرید پوستر دیواری اقاقی های سپید مدل BCW532. قیمت و خرید پوستر دیواری اسب های سفید مدل BCW552. از بین بردن حباب های پوستر دیواری در زمان نصب - بومرنگ. آشنایی با انواع کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن - بومرنگ. قیمت و خرید پوستر دیواری کودک هواپیماها مدل BKW205.

قیمت و خرید پوستر دیواری کودک نقطه چین مدل BKW225. قیمت و خرید پوستر دیواری کودک آسمان مهربانی مدل BKW224. قیمت و خرید پوستر دیواری کودک ستاره های آویز مدل BKW223. انواع پوستر دیواری غذا و نوشیدنی. انواع کاغذ دیواری پوستری وسیله نقلیه. کاغذ دیواری پوستری ورزشی.