background preloader

Organizacja czas itp

Facebook Twitter

Kurs Zorganizuj się w 21 dni w Asana. Narzkurs - Po nitce Ariadny. Strona główna - Po nitce Ariadny. 6 Tips for Cultivating Good Habits Without Giving Up Halfway. Maintaining good habits takes more effort than we imagine because, unlike bad habits, good ones require a lot of hard work and dedication.

6 Tips for Cultivating Good Habits Without Giving Up Halfway

Today, Bright Side would like to share with you 6 tips for how to cultivate good habits without running the risk of breaking them every time. 1. Know why you want to cultivate this habit and how it will benefit you If you don’t have a particular reason, it’s not going to happen. Identify the reasons why you want to develop the habit. 2. Thinking about developing a lifetime habit sounds overwhelming. 3. If the habit does not appear in your timetable, you are likely to leave it as the last thing to do. 4. Most habits are interlinked. 5. It’s normal to encounter difficulties and obstacles when you try to cultivate a new habit. Superbelfrzy Nocą 28 – Organizacja pracy nauczyciela. Przydatne narzędzia – Superbelfrzy RP. Planner 2017 - NiePerfekcyjny Świat.

Bullet Journal dla dzieci - czyli jak nauczyć je planowania. Bullet Journal, czyli dziennik w którym planujemy każdy tydzień, prowadzimy zapiski odnośnie naszego żywienia, realizacji celów, przeczytanych książek i postanowień noworocznych to świetny sposób by zachęcić dzieci do pracy nad sobą.

Bullet Journal dla dzieci - czyli jak nauczyć je planowania

Wyznaczanie celów, które będą mogły odhaczać, satysfakcja z odniesionych sukcesów i mobilizacja w postaci pięknej plastycznej pracy to projekt, który wciągnie każdego. Dzieci go uwielbiają – a wiem to, bo wypróbowałam go z moimi uczniami. Co powinno się znaleźć w dziecięcym Bullet Journal by ich nie znięchęcić? I czemu właściwie ma służyć? Zyskaj czas - styl.pl. Zostajesz w pracy po godzinach kosztem chwil dla siebie i rodziny?

Zyskaj czas - styl.pl

Oto proste sposoby, które pozwolą ci to zmienić i zaoszczędzić cenne minuty. Badania pokazują, że 20 procent wykonywanych przez nas czynności przynosi 80 procent rezultatów, zaś aż 80 procent tylko 20 procent. To oznacza, że większość naszej pracy nie służy ani osiąganiu sukcesów, ani szczęściu. Niestety, sama świadomość, że tak się dzieje nie wystarczy. Sztuka polega na rozróżnieniu, które rzeczy są naprawdę ważne, a które są stratą czasu. Staraj się wyspać, do ciężkiej pracy podchodź wypoczęta. Rozpraw się z zaległościami. Nie pracuj do upadłego. Reaguj na zmiany otoczenia, koryguj swój plan działania.

Porządek w pokoju dziecięcym. 66 naklejek, które ułatwią Ci życie - Mamarak. Kochani, niniejszym wpisem wypowiadam wojnę chaosowi i mocom nieczystym zgromadzonym w pokojach dziecięcych, aby dobro zabawek odłożonych na miejsce mogło zwyciężyć, a w naszych domostwach zagościł upragniony ład i porządek.

Porządek w pokoju dziecięcym. 66 naklejek, które ułatwią Ci życie - Mamarak

A tak na poważnie to byłabym ostatnią hipokrytką, gdybym komukolwiek zaczęła wytykać bałagan. Chaos to moja domena, ale bywa że w tej mojej niepoukładanej głowie narodzi się myśl tak genialna, że rodzicielska hipokryzja uchodzi płazem, a owacje na stojąco to mało. Tym razem Pokojową Nagrodę Nobla mam jak w banku ;) RescueTime : Time management software for staying productive and happy in the modern workplace. The eLearning Coach Podcast by Connie Malamed: Instructional Designer, eLearning Specialist. JAK DOKONAĆ W ŻYCIU PRAWDZIWEJ I TRWAŁEJ ZMIANY. Pragniesz zmiany?

JAK DOKONAĆ W ŻYCIU PRAWDZIWEJ I TRWAŁEJ ZMIANY

Czujesz, że coś w Twoim życiu musi się w końcu zmienić? Prawdopodobnie już wiesz, czego nie chcesz, ale CZY WIESZ CZEGO CHCESZ? Jaka jest Twoja koncepcja na życie? Twoja, nie rodziców, nie pracodawcy, nie najnowszych trendów. Jeśli nie chcesz mieć „dziadowego” życia, przestań dublować koncepcję z dziada pradziada (za wyjątkiem, jeżeli ona w stu procentach odpowiada Twojej wizji) i wyjdź poza schemat.

AliExpress.com – kupuj online produkty najwyższej jakości w niskich cenach prosto z Chin. #139: The 10 Most Powerful Episodes to Help Move Your Business Forward. Yammer: Where Teams Work. The Minimalist’s Guide To Productivity. I’ve been on a journey to adopt a minimalist lifestyle for years.

The Minimalist’s Guide To Productivity

I’ve taken on a minimalist wardrobe, thrown out all the junk in my house, even downsized to a smaller flat with less storage and way more floor space. For me, the appeal of minimalism comes from this idea that your life can be simplified, streamlined, and reduced without sacrificing quality. It didn’t occur to me until recently that this idea...quality over quantity, could be applied to the workday too.

Who doesn’t want to do less work, do better work, and still get “it all” done? Duh. A minimalist lifestyle begins with getting really (really really) comfortable with the idea that more does not equal better. Be More Productive With IFTTT. Magiczne segregatorki online. Chyba wszyscy mamy ten sam problem spędzając wiele godzin w Internecie na przeszukiwaniu zasobów edukacyjnych.

Magiczne segregatorki online

Trafiamy na tak wiele ciekawych materiałów, że po jakimś czasie zaczynamy je gubić i zapominać. Jak je posortować i gromadzić, aby można było z nich wygodnie korzystać na zajęciach i poza nimi? Jednym z takich narzędzi jest aplikacja Livebinders. Podczas 16 webinaru Superbelfrów Monika Kapuśniak, nauczycielka z Wrocławia, zaczarowała wszystkich swoją prezentacją i profesjonalnym tutorialem dotyczącym magicznych segregatorków online. Pokazała jak tworzyć segregatorki online w aplikacji Livebinders oraz przedstawiła pomysły na gromadzenie i segregowanie materiałów takich jak: karty pracy w formacie pdf i doc, prezentacje PPT, linki do stron internetowych, interaktywne gry, ćwiczenia oraz obrazki.

Zapraszamy na podsumowanie webinaru: Taki przykładowy segregatorek można obejrzeć tutaj. Poniżej szereg przydatnych linków z webinarium: Trello.