background preloader

Bettyha

Facebook Twitter

בטי

הפאזל. בלוג של מנחם בגין. מסע אחר-בלוג תלמידי בית ספר הוברמן. Bookmarks of efratmima. פורטפוליו חלופות הערכה. רונית חילו ceflilmod. על עצמי: שמי רונית חילו ואני מורה בכתות א-ב מזה 18 שנים. סיימתי תואר שני בחינוך באוניברסיטה הפתוחה במגמת טכנולוגיות למידה. שילוב כלי מחשב בהוראה: בתהליך ההוראה אני משתדלת לשלב כמה שיותר מיומנויות מחשב וכלי מחשב, אשר תורמים להנאה ולהנעה בלמידה ובהוראה כאחד. אני מוצאת ששימוש בכלי מחשב משפר את תהליכי החקר, החשיבה הביקורתית, הסקרנות וכמובן ההנאה של התלמידים. בשנים האחרונות יצרתי מצגות, יחידות לימוד מתוקשבות ועוד לצד המשך ההתפתחות המקצועית בתחום זה. לראות את האור בעיניים של התלמידים במהלך שיעור "אחר" או למידה "שונה", לראות את הסקרנות המתפתחת, את הרצון לדעת עוד ועוד לצד הרצון להביא מהידע שלהם...

ה"אני מאמין" שלי: אני מאמינה ששיתוף בחומרים ובידע הוא המפתח להתקדמות ולצמיחה של צוות ההוראה. בעבודתי גיליתי שחשיפה של מורים לחומרי למידה והוראה שפותחו ולתוצאותיהם בשטח, הניעה את המורים לא פעם ללמוד את הכלים ולפתח עוד ועוד חומרים יותר מכל הרצאה או הנחיה אחרת. לפיכך בחרתי לשתף בחומרים שפיתחתי ויצרתי מתוך אמונה שהם ידביקו עוד אנשי מקצוע אשר ייצרו ויפתחו דברים דומים ושונים נוספים.

על האתר: בהצלחה ובהנאה! ‫אבל לא ידעתי! הרצאה בנושא זכויות יוצרים 27.5.15‬‎ English Enrichment. השתלמות PBL - חינוך מיוחד במחוז מרכז. השתלמות PBL - חינוך מיוחד במחוז מרכז. Funny memes, Photo Frames and Photo Montage. ImageChef - Funny memes, Photo Frames and Photo Montage. Clip Art - Backgrounds - Clip Art Frames.

יישומי הוראה/למידה לטאבלט | יישומי הוראה וניהול למידה עבור טאבלטים של אנדרואיד. Default. דרופבוקס מציגה פתרון לכל הבעיות של צירוף קבצים במייל. שירות חדש של דרופבוקס מאפשר לכל אחד לקבל קבצים ישירות לחשבון הדרופבוקס שלו, גם אם לשולח אין חשבון דרופבוקס צילום מסך: גיקטיים למרות כל החסרונות שלו, המייל הוא עדיין הדרך הפופולארית ביותר לתקשר, בייחוד כשמדובר בקשר על בסיס עסקי ולא אישי. אחת המגרעות הגדולות ביותר של המייל הוא אפשרות צירוף הקבצים (Attachment) המוגבלת שלו, שמציבה לכם רף של מספר מגה-בייטים לכל הודעה. כרגע, רובנו מפצלים הודעות או מעלים לשירותי איחסון שונים ואז מצרפים לינק, אבל לדרופבוקס, שירות איחסון הענן הפופולארי ביותר בעולם, יש פתרון גם לזה, והוא נקרא "בקשות קבצים".

הנמענים לא חייבים חשבון דרופבוקס אז כיצד פועל פיצ'ר ה"בקשות קבצים" או file requests, עליו הכריזה עתה דרופבוקס? דרופבוקס תרוויח מהפיצ'ר הזה לא פחות מהמשתמשים השימושים לפיצ'ר החדש יכולים להיות רבים ומגוונים. דרופבוקס חצתה כבר מזמן את קו 300 מיליון המשתמשים הפעילים בשירות ובכל יום נשמרים בשרתי החברה כמיליארד מסמכים, אולם מולה ניצבים מתחרים עצומים בגודלם ועקשניים, שלא מתכוונים להפסיד ב"מלחמת העננים" הזו. הישארו מעודכנים עם גיקטיים! תגיות לכתבה: 7 טיפים מעולים לחיפוש יעיל יותר בגוגל. כשחושבים על חיפוש באינטרנט קצת קשה להאמין שהייתה אי פעם תחרות בתחום - עד כדי כך חזקה שליטתו של גוגל בזירה המקוונת בימינו.

עם זאת, רוב משתמשי מנוע החיפוש לא מכירים כל כך את השיטות הקיימות לשיפור תוצאות החיפוש. קבלו שבעה טיפים שיעזרו לכם למצוא בקלות את כל מה שאתם מחפשים. דייקו את החיפוש שלכם במידה ותרצו לקבל רק תוצאות בהן מופיע ביטוי מדויק, בין אם צמד מילים או משפט, תוכלו לעשות שימוש במרכאות ("כך זה נראה לדוגמה"). השלימו מילים חסרות בעזרת כוכביות מחפשים שוב שיר וזוכרים רק חלק מהמילים שלו? מותר לשאול שאלות לא תמיד חייבים להמציא את הגלגל מחדש, ובמקום לשבור את הראש במחשבה על מילות מפתח אפשר פשוט לשאול את גוגל. חפשו באתרים ספציפיים אתרים רבים משלבים תיבת חיפוש של גוגל באתרים שלהם, אבל גם באלו שלא תוכלו לחפש באמצעות שירותי החיפוש של החברה. חיפוש תמונות הפוך אפשרות חיפוש התמונות בגוגל פופולרית כמעט כמו החיפוש הרגיל שלה, ומאפשרת הגדרה של פרמטרים מועדפים כמו גודל התמונה ורישיון שימוש חופשי, בין היתר. איתור קבצים ברשת מחפשים טופס רשמי ב-PDF או אולי דווקא קבצי MP3? חיפוש בטווח מספרים. ידיעון סיכום שנה תשע"ה בנושא שיח מתמטי. AnswerGarden | תשובות בענן.

AnswerGarden הוא כלי משוב מינימליסטי אותו ניתן לשתף באתר הכיתה באמצעות קישור או הטמעה. המורה מעלה שאלה והתלמידים מקלידים אל הכלי את תשובותיהם (ללא צורך בהרשמה / סיסמה) – תשובות התלמידים יוצגו אוטומטית ב'ענן מילים'. הכנסו לאתר AnswerGarden לחצו על סימן הפלוס (+) createבדף שיפתח הזינו את שאלתכםבחרו את אופי (MODE) הפעילות המבוקש: במצב 'סיעור מוחות' (Brainstorm) – המשיבים יכולים להגיש מספר בלתי מוגבל של תשובות, כולל חזרה על תשובה שכבר הוגשה קודם לכן. במצב 'כיתת לימוד' (Classroom) – המשיבים יכולים להגיש מספר בלתי מוגבל של תשובות, אך ללא אפשרות לחזור על תשובה שכבר הוגשה קודם לכן. יצירת הפעילות והשימוש בכלי אינם מצריכים יצירת חשבון, במקום זאת – בכל יצירת פעילות חדשה תתבקשו להזין את כתובת הדוא"ל שלכם ולבחור סיסמה באמצעותה תקבלו גישה לפעילות במצב ניהול ותוכלו להסתיר תשובות או לשנות את MODE הפעילות.

דוגמה לפעילות – הכנסו לקישור וענו: מה דעתך על הכלי ? סרטון הדרכה בעברית מאת צוות השתלמודל, שבמהלך מפגש סינכרוני שקיימו נחשפתי לראשונה אל הכלי קשור כלי סקר שאינם דורשים רישום In "Flisti" In "kahoot" עם איזה כלי היית פותח שיעור סינכרוני... אודות המסע. 4. ליווי התהליך: א. היוזמה וההובלה נעשתה במטה משרד החינוך ע"י האגף לתכנון ופיתוח ב. במעגל הבית-ספרי – ליווי טלפוני זמין שאפשר לכל מנהל וצוותו להתבונן בעשייה, לזהות את עקרונות הלמידה, לשכללם ולהמשיך ולפתח אותם במודל בית-ספרי. במעגל הקבוצתי – יצרנו קבוצה פעילה הלומדת ומשתפת בתהליכים, מחשבות, דעות ותוצרים, ומהווה מנוף מקדם למנהלים ולמפקחים השותפים למסע. במעגל הארצי – ליווינו את בתיה"ס במיקוד המודל מבחינה עיונית, בהפקת מודל מצולם (סרטון) ובבחינת הדרכים להרחבתו ולהעמקתו. ג. הליווי המקצועי נעשה באמצעים טכנולוגיים עכשוויים, זמינים ומהירים נייד שיחות עם נציג מטה המשרד למיקוד ולקביעת מטרות להמשך ווצאפ 150 משתתפים (מטה המשרד, מפקחי המחוזות ומנהלים) משתפים במאמר יומי, במחשבות, בהרהורים, בעצות, במאמרים, בסרטים דוא"ל במה להפצת חומרים, סרטונים, ומודלים יישומיים מסך יומי וירטואלי להקרנת המודל היומי ולמתן משוב ע"י חברי הקבוצה מארחים ומתארחים מפגשים, טלפונים, ביקורים של השותפים למסע, באופן אישי זה אצל זה 5.

לפרטים נוספים: זהבה שמשמנהלת האגף לתכנון ופיתוחבמשרד החינוך0506282507Zahavash1@education.gov.il. Create dynamic and engaging lesson plans and web presentations. יוצרים משחקים. ABCya Story Maker - Draw and Type Stories. ABCya's latest online tool is a tool for drawing and typing stories. ABCya Story Maker is a free tool on which students can draw pictures then write text to support their pictures. Story Maker provides lots of drawing tools for students to pick from. After drawing a picture students can click the text icon to type. Stories can be one page or multiple pages. When students have finished writing they can print their stories and or save them as PDFs. Applications for EducationABCya Story Maker can be used by students without registering on the site. Thanks to Kevin Jarrett for telling me about ABCya Story Maker. למידה שיתופית מקוונת. CreateYourWebsite. Online-teaching. Wikispaces. Connect With Students and Parents in Your Paperless Classroom.

חינוך - החלום שלי. 'קינוחי כוסות לשבועות | אתר בישולים מבית אסם. שלום אורח, התחבר | צור קשר קינוחי כוסות, להכנה קלה של מגוון קינוחים מרשימים אירוח זה דבר נפלא. ועוד יותר נפלא, זה שבפנים אתם יודעים שהשקעתם המון אהבה, הרשמתם את כולם, אבל לא השקעתם בזה את כל היום... סדרת "קינוחי כוסות" החדשה מציעה לכם בסיס נהדר להכנה קלה של מגוון קינוחי כוסות מרשימים. מגוון מתכונים לקינוחי כוסות איך מזלפים בעזרת שקית זילוף. Wordle בכיתה | הדס מטס. וורדל (Wordle) הוא כלי חינמי שמאפשר ליצור ייצוג ויזואלי של טקסט. התוצר מדגיש את המילים השכיחות ביותר באותו טקסט. לוורדל יש מגוון שימושים מדליקים, כמו למשל כרטיס ביקור או כרזה, ואפשר לעשות בו יופי של שימוש בכיתה – החל בכיתות היסוד וכלה בתיכון, בחדר ההרצאות באוניברסיטה ובהשתלמויות של "גדולים". קבלו 15 רעיונות לשימוש בוורדל בכיתה – מניסיוני האישי, מניסיונם של אחרים ומרחבי האינטרנט.

ועוד אחד – בונוס לוועד ההורים. שנה טובה – מה הציפיות של כל חברי הכיתה מהשנה החדשה. שרון הוא עיוור צבעים, ולכן לא נבזבז עליו את המגוון המרהיב שוורדל מאפשר לנו. איך משתמשים בוורדל פתחו קובץ וורד (הכי נוח) וכתבו בו את הטקסט שלכם.העתקלכו לוורדל על CreateהדבקGOהתפעלו ממה שיצא לכם.לחצו על Rundomize כדי לראות אופציות אחרות של אותו טקסט – בגדלים שונים, בצבעים שונים, סידור שונה וכיוצא בזאת.אין אפשרות לשמור את מה שיצרתם כקובץ גרפי.

טיפים מילים שברצונכם להדגיש – הקלידו 2-3 פעמים או יותר.כדי לצרף 2 מילים יש לחבר ביניהן באמצעות טילדה חמודה ~באנגלית יש מגוון מעורר קנאה של גופנים. 3. Assistir Amor à Vida - Ver Novelas Online Grátis - Part 8. Timer Pop - Mobile Countdown Timer. FutureMe.org: Write a Letter to the Future. FutureMe.org: Write a Letter to the Future. Roojoom. יוצרים סרטון. ממב"א ברשת. מנוע החיפוש של גוגל - גוגל גייד. זהו המקום והשירות המיוחד והכי פופולרי בקרב רוב הגולשים שברצונם לחפש נושא מסויים, שירות, מילים וכל מה שיעלה בדעתכם תוכלו למצוא כאן. מנוע החיפוש של גוגל מספק לגולשים נוחיות בשימוש ומגוון עצום ואדיר של מידע ואפשרויות חיפוש שכמעט כל מה שתבקשו נמצא.

מנוע החיפוש של "גוגל" מבוסס על טכנולוגיה הנקראת PageRank שיטת דירוג מיוחדת לדפים הקובעת את "חשיבותו" של דף אינטרנט על בסיס אלגוריתם סטטיסטי. המטרה מהשימוש בטכנולוגיה זו היא ספירה של מספר הפעמים בהם מגיעים אל הדף בשיטוט אקראי ברשת.ישנם שיקולים גלובאליים של המבנה הכולל של הרשת כמו מספר ההפניות לאותו דף. לכן מנוע החיפוש של גוגל הולך וגדל יותר ויותר כתוצאה מהמידע האמין והדירוג המיוחד הזה של המידע בתוך הדפים. החיפוש של גוגל מתחלק לכמה אפשרויות חיפוש כמו: ועוד . .. הסרט הבא מציג את הכלי המיוחד של גוגל – שורת החיפוש ואיך להשתמש בו : הקישור הבא יעביר אותכם למנוע ושורת החיפוש של גוגל. הטקסונומיה של בלום בלמידה עם אייפד - Google Slides. A web whiteboard. שאול המלך - מנהיג לעם ישראל. עבודה בנושא ניבים ופתגמים כתה ח7 - Google Slides.

מה אפשר לעשות עם פתקיות? Little Bird Tales Tutorial Video. Assistir Amor à Vida - Ver Novelas Online Grátis - Part 8. 67 סיבות טובות להיות ישראלי - מחוז חיפה: למידה משמעותית על הרשת - טכנולוגיה מעצבת משמעות. Paulinha passa mal em casa - Capítulo de 10/06/2013 - Amor à Vida. Parapara Animation. موقع البيداغوغيا المحوسبة - مجمع الوحدات التعليمية. הפטריה | 13 דרכים להשתמש בלימון שלא הכרתם עד היום. מסתבר שהביטוי "לימון מוסיף המון" הוא לא סתם סלוגן נהדר של של סבתא שלכם או של מוכר הירקות השכונתי. מעבר להיותו פוטנציאל ללימונדה טרייה ומענגת, ללימון יש יתרונות בריאותיים ושימושים נהדרים שיכולים לעזור לכם בשלל דרכים. למיץ הלימון היכולת לנקות את הכבד, לשטוף מהגוף פסולת מיותרת והוא מכיל כ- 40% מהצריכה היומית הדרושה של ויטמין C. בנוסף, למרות טעמו החמוץ של הלימון כאשר הוא פוגש בבלוטות הטעם שלכם, הקיבה שלכם דווקא מקבלת ומאמצת אותו באהבה גדולה.

זו הסיבה שתופעות כמו בחילות והקאות (הנחוות כתופעה חומצית) נרגעות בסביבת לימון. אספנו בפוסט 13 דרכים נהדרות וגאוניות לשימושים שונים בלימון שסביר להניח שלא הכרתם עד היום וחלקן עשויות להיות מאוד שימושיות עבורכם. מסכה לפנים מלימון ודבש לימון הוא מחטא טבעי שיכול לפתור שלל בעיות בעור. קליפת לימון מגורדת קליפות הלימון מכילות 5 עד 10 פעמים יותר ויטמינים ממיץ הלימון עצמו. שמירה על טריות הכנסתם לשקית האוכל פלחי תפוח לקראת ארוחת בוקר קלילה בעבודה. מוצר ניקיון טבעי ערבבו כמות שווה של מים ומיץ לימון בבקבוק ספריי וקיבלתם תרסיס ניקוי טבעי שפועל כמו קסם. פוליש לציפוריים. Login. Quizizz: Fun Multiplayer Classroom Quizzes. Quiz Show. להיות מורה מקוון - הוראה בכיתה וירטואלית. הקטלוג החינוכי. 777 - הגלריה החופשית - שבע תמונות לשימוש פתוח מדי שבוע.777 | הגלריה החופשית – שבע תמונות לשימוש פתוח מדי שבוע. %D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%94-%D7%93%D7%99%D7%92%D7%99%D7%98%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%99-10-4.pdf.

גאות ושפל - Ourboox. Bakers, בצק סוכר, תמונות אכילות , דפי סוכר , תמונות על עוגות , קישוטים לעוגות, אביזרים לאפייה, תבניות, שוקולד, סכינים. DigitalPosterBasedInfographics. מתיא כרמל וחוף. שילוב אמצעי קצה בהוראה ולמידה לתלמידים עם צרכים מיוחדים. חידון הבחירות הגדול 2015. QR CODE המחברת עולה כיתה. "השלימו את החסר - שימוש בטלפון בשיעור _________ אותי"... מה את אומרת - אתר ביקורות והמלצות שיספר לכם את האמת, רק את האמת ואת כל האמת. יישומים טכנולוגיים לשילוב בהוראה - לחנך את הטכנולוגיה- האתר של שיר שוורץ. Untitled. עץ התמר - עבודה בכלים דיגטליים. למידה מבוססת משחקים מתוקשבים – תמונת מצב 2011. ראה קובץ מצורף מצד שמאל המאפיינים של פעילות משחקית הם רבים ואף מנוגדים, הם באים לידי ביטוי במהלך המשחק. בעוצמות ובהדגשות שונות, בזמנים ובתנאים שונים, בהתאם לאופיים של המְשַׂחֲקים ולרצונותיהם.

המאפיינים הבולטים הם: התמודדות על הישג אישי – זכייה; שיתוף פעולה קבוצתי – הסכמה על כללים מוגדרים; מקריות – המזל; תכנון ואסטרטגיה; שמירה על מערכת כללים מוסכמים; בחירה חופשית של כיוון מהלכים; מרכיבים הלקוחים מהמציאות – חיקוי; יישום משחקי, בדרך דמיונית ויצירתית – בהתייחסות אל המציאות (ד"ר יחיאל פריש, תמי יהושע) שימוש במשחקי מחשב ומשחקי למידה יכול להעשיר את חווית הלמידה המסורתית ולהפוך את תהליך ההקניה של חומר משעמם לחוויה מלהיבה ומרתקת ע"י יצירת אלמנטים של תחרות והחדרת מוטיבציה בלומדים. משחקים חינוכיים מתוקשבים בהם הושקעה חשיבה פדגוגית יכולים לסייע רבות ביצירת עניין ומוטיבציה של תלמידים בלמידה וגם בהעמקת ההבנה של הילדים לגבי נושאים מורכבים בתכנית הלימודים. "אין דבר רציני יותר ממשחק" משחקי סימולציה וירטואליים בבתי ספר בארה"ב יישומים של משחקי מחשב לימודיים ( דוגמאות) בבתי הספר קישור 2 Squire, K.

ראה גם : ללמוד באייפד. כשהגיימרים ניצחו את המדענים... במדע. השחקנים הטובים ביותר הצליחו לפתח אינטואיציה לגבי המשחק והדרך בה השרשראות יתקפלו. בדרך זו, נחסכו כמויות עצומות של חישובים מיותרים שהמחשב היה נאלץ לבצע, על קיפולים ששחקן אנושי היה מבין מיד שאינם מובילים לתוצאה ברת קיימא. תמונת מסך של FOLDIT שחקני מחשב נלהבים ומוכשרים, הידועים גם בכינוי הפופולרי 'גיימרים', הצליחו לפענח כיצד בנוי חלק חשוב מוירוס, אשר הצליח לתעתע במדענים מזה למעלה מעשור.

השחקנים הצליחו במשימה באמצעות משחק ב- Foldit, משחק אונליין המאפשר לשחקנים לשתף פעולה ולהתחרות בניתוח וחיזוי המבנה של חלבונים שונים. בשלב המתקדם ביותר של המשחק, התבקשו הגיימרים להשתמש בחוקי הסימולציה כדי לפענח את מבנהו של חלבון מורכב במיוחד, הקיים בוירוס הדומה לוירוס ה- HIV הגורם למחלת האיידס. הגיימרים הצליחו לפתור את הבעיה תוך שלושה שבועות בלבד. מדענים בכל רחבי העולם מתקשים לפענח את מבני החלבונים, המורכבים ממאות ואפילו מאלפי תת-יחידות, בדומה לאבני לגו הקשורות אחת לשנייה בשרשרת. זוהי סוגייה קריטית במיוחד עבור מדע הרפואה, מכיוון שחלבונים משחקים תפקיד חשוב בחייהם של תאים אנושים, בחיידקים ובוירוסים. כניסת עורך. נוטעים יער וירטואלי במחוז חיפה תשע"ה - מחוז חיפה: למידה משמעותית על הרשת - טכנולוגיה מעצבת משמעות. ט"ו בשבט הגיע חג לאילנות"נוטעים" יער וירטואלי של מחוז חיפה השנה היא שנת שמיטה, שנה בה לא נוטעים עצים ושתילים.

"שֵׁשׁ שָׁנִים תִּזְרַע שָׂדֶךָ, וְשֵׁשׁ שָׁנִים תִּזְמֹר כַּרְמֶךָ; וְאָסַפְתָּ, אֶת-תְּבוּאָתָהּ. וּבַשָּׁנָה הַשְּׁבִיעִת, שַׁבַּת שַׁבָּתוֹן יִהְיֶה לָאָרֶץ--שַׁבָּת... " ויקרא, כ"ה אנו מציעים לכם להשתתף ב"נטיעת" עצים וירטואלית של מחוז חיפה. כל תלמיד יבחר ויצלם את העץ המשמעותי עבורו מאזור מגוריו, ויעלה אותו על סביבת "היער המקוון" בהתאם להנחיות בהמשך. צלמו את העץ שבחרתם בצורה ברורה ושתפו אותנו בתמונות המקוריות שצילמתם (אין לקחת תמונות מהאינטרנט).

יש לציין ליד הצילום את הפרטים: שם התלמיד, שם בי"ס, ישוב, ופרטים על העץ: שם העץ, ומדוע עץ זה מיוחד עבורך (תכונותיו, יחודו, תרומתו). את התמונות העלו ללוח השיתופי : לוח הפאדלט. הנחיות: 1. 2. רשמו בחלק העליון את שמכם. בחרו בהוספת הקובץ והוסיפו תמונת לוגו מתאימה להודעה... בהצלחה! Virtual Dice. זונדל - הדרכה למורים בתקשוב עם אורית אבן חיים. הפקת עיתון בית ספר.

הפליירים שלנו כתה ו'2. MMORPG - The No.1 Free Online Multiplayer Game. איחולון 4 להורדה (איחולן 4) - תוכנה ליצירת כרטיסי ברכה בגרסא חדשה | טאזון - הבלוג של אלעד. MARISA MONTE E ERASMO CARLOS - Mais Um Na Multidão - TRILHA SONORA SALVE JORGE - Tema de Érica. Clyp - Record and share audio, simply. Free Stock Photos: 75 Best Sites To Find Awesome Free Images – Design School. Looking for the perfect stock photo for your blog or website?

To help you find them, we’ve compiled a list of 74 terrific sources of high-quality, free photos. Want to use any of the photos in Canva? Click here to sign up if you haven’t already (if you haven’t — are you kidding me?!) Upload them (here’s how) and start designing like a professional for free now. Before We Get Started: In order to organize the best resources, we’ll use these star ratings: ★★★★ – Near perfect ★★★☆ – Great resource ★★☆☆ – Not perfect, but still worth checking out ★☆☆☆ – Last resort, but better than clipart Alright, let’s go!

01. Wylio is an easy to use Creative Commons image finder. Searchable: Yes Membership Required: Yes Attribution Required: Sometimes Size of Gallery: 112,000,000 High Resolution: Some 123RF is a popular royalty free resource that offers over 35 million images, audio, videos, and vectors for a fee. 03. 500px ★★★☆ 04. 05. Ever need an image of King William II or the latest in 1845 fashion? 06. 07. גלובס - משחקים זה עניין רציני. CityOne של יבמ הוא משחק וידאו רציני המעניק למְשַׂחֵק תפקיד של מתכנן ערים עליו מוטלת האחריות לפתור בעיות המאפיינות את הסביבה העירונית של ימינו. הנחת היסוד של המשחק מבוססת על נתונים מן העולם האמיתי: ערים צורכות כיום 75% מאנרגיית העולם ופולטות 80% מהזיהום, הן גדלות בקצב מסחרר, שלא לדבר על כך שהאוכלוסייה העירונית הכלל עולמית צפויה להכפיל את עצמה עד 2050. האתגרים ב CityOneנוגעים כולם לענייני השעה והם כוללים ניהול אנרגיה, מים, בנקאות וקמעונאות. דוגמא לסיטואציה משחקית אך לגמרי אמיתית היא מה תעשו אם יום אחד תיאלצו להתמודד עם עלייה חדה בצריכת המים בעירכם בשל גידול באוכלוסין, בעוד אתם מאבדים 40% מאספקת המים בשל דליפה במערכת הצינורות.

פדרה בוינודיריס, יזמית משחקים בעבר ועובדת יבמ בהווה ומי שעמדה בראש צוות מפתחי המשחק, מאמינה כי בסופו של דבר ניתן יהיה להשתמש במשחק בזמן אמת בחיים האמיתיים. אנשים המשחקים משחקים ברשת, או בעגה המקצועית: גיימרים, מבלים 3 מיליארד שעות שבועיות בלשחק אל מול המחשב. פיענוח טקסט סרוק והמרה מתמונה לטקסט (OCR) בחינם | ללא גזל - דברים בחינם. רוני לוית- גרף שווה אלף מילים. אינפוגרפיקה היום. גלישה בטוחה ברשת. אורייאנית -תקשוב בחינוך המיוחד-רינה כהן. 10 free tools for creating infographics | Infographic. כלים קטנים גדולים | אפרת מעטוף | על פדגוגיה דיגיטלית, חדשנות בהוראה ומיני מטעמים נוספים… Play online, learn online and feed the hungry. מת''י חדרה.