background preloader

Bettyha

Facebook Twitter

בטי

‫מדריך בעברית Flippity Random Name Picker - בוחר שמות אקראי‬‎ הפאזל. בלוג של מנחם בגין. Tracks.roojoom. מסע אחר-בלוג תלמידי בית ספר הוברמן. Bookmarks of efratmima. פורטפוליו חלופות הערכה. רונית חילו ceflilmod. על עצמי: שמי רונית חילו ואני מורה בכתות א-ב מזה 18 שנים.

רונית חילו ceflilmod

סיימתי תואר שני בחינוך באוניברסיטה הפתוחה במגמת טכנולוגיות למידה. שילוב כלי מחשב בהוראה: בתהליך ההוראה אני משתדלת לשלב כמה שיותר מיומנויות מחשב וכלי מחשב, אשר תורמים להנאה ולהנעה בלמידה ובהוראה כאחד. אני מוצאת ששימוש בכלי מחשב משפר את תהליכי החקר, החשיבה הביקורתית, הסקרנות וכמובן ההנאה של התלמידים. בשנים האחרונות יצרתי מצגות, יחידות לימוד מתוקשבות ועוד לצד המשך ההתפתחות המקצועית בתחום זה. לראות את האור בעיניים של התלמידים במהלך שיעור "אחר" או למידה "שונה", לראות את הסקרנות המתפתחת, את הרצון לדעת עוד ועוד לצד הרצון להביא מהידע שלהם...

ה"אני מאמין" שלי: אני מאמינה ששיתוף בחומרים ובידע הוא המפתח להתקדמות ולצמיחה של צוות ההוראה. בעבודתי גיליתי שחשיפה של מורים לחומרי למידה והוראה שפותחו ולתוצאותיהם בשטח, הניעה את המורים לא פעם ללמוד את הכלים ולפתח עוד ועוד חומרים יותר מכל הרצאה או הנחיה אחרת. לפיכך בחרתי לשתף בחומרים שפיתחתי ויצרתי מתוך אמונה שהם ידביקו עוד אנשי מקצוע אשר ייצרו ויפתחו דברים דומים ושונים נוספים. על האתר: בהצלחה ובהנאה! ‫אבל לא ידעתי! הרצאה בנושא זכויות יוצרים 27.5.15‬‎ English Enrichment. השתלמות PBL - חינוך מיוחד במחוז מרכז. השתלמות PBL - חינוך מיוחד במחוז מרכז. Funny memes, Photo Frames and Photo Montage. ImageChef - Funny memes, Photo Frames and Photo Montage. Clip Art - Backgrounds - Clip Art Frames. יישומי הוראה וניהול למידה עבור טאבלטים של אנדרואיד. Default. דרופבוקס מציגה פתרון לכל הבעיות של צירוף קבצים במייל. שירות חדש של דרופבוקס מאפשר לכל אחד לקבל קבצים ישירות לחשבון הדרופבוקס שלו, גם אם לשולח אין חשבון דרופבוקס צילום מסך: גיקטיים למרות כל החסרונות שלו, המייל הוא עדיין הדרך הפופולארית ביותר לתקשר, בייחוד כשמדובר בקשר על בסיס עסקי ולא אישי.

דרופבוקס מציגה פתרון לכל הבעיות של צירוף קבצים במייל

אחת המגרעות הגדולות ביותר של המייל הוא אפשרות צירוף הקבצים (Attachment) המוגבלת שלו, שמציבה לכם רף של מספר מגה-בייטים לכל הודעה. כרגע, רובנו מפצלים הודעות או מעלים לשירותי איחסון שונים ואז מצרפים לינק, אבל לדרופבוקס, שירות איחסון הענן הפופולארי ביותר בעולם, יש פתרון גם לזה, והוא נקרא "בקשות קבצים". הנמענים לא חייבים חשבון דרופבוקס אז כיצד פועל פיצ'ר ה"בקשות קבצים" או file requests, עליו הכריזה עתה דרופבוקס? דרופבוקס תרוויח מהפיצ'ר הזה לא פחות מהמשתמשים השימושים לפיצ'ר החדש יכולים להיות רבים ומגוונים. דרופבוקס חצתה כבר מזמן את קו 300 מיליון המשתמשים הפעילים בשירות ובכל יום נשמרים בשרתי החברה כמיליארד מסמכים, אולם מולה ניצבים מתחרים עצומים בגודלם ועקשניים, שלא מתכוונים להפסיד ב"מלחמת העננים" הזו. הישארו מעודכנים עם גיקטיים! תגיות לכתבה: 7 טיפים מעולים לחיפוש יעיל יותר בגוגל. כשחושבים על חיפוש באינטרנט קצת קשה להאמין שהייתה אי פעם תחרות בתחום - עד כדי כך חזקה שליטתו של גוגל בזירה המקוונת בימינו.

7 טיפים מעולים לחיפוש יעיל יותר בגוגל

עם זאת, רוב משתמשי מנוע החיפוש לא מכירים כל כך את השיטות הקיימות לשיפור תוצאות החיפוש. קבלו שבעה טיפים שיעזרו לכם למצוא בקלות את כל מה שאתם מחפשים. דייקו את החיפוש שלכם במידה ותרצו לקבל רק תוצאות בהן מופיע ביטוי מדויק, בין אם צמד מילים או משפט, תוכלו לעשות שימוש במרכאות ("כך זה נראה לדוגמה"). במידה ותרצו עמודים ששתי מילים או ביטויים (או יותר) בהן מופיעות, השתמשו במילה AND ביניהם (מירי AND פסקל, לדוגמה). ידיעון סיכום שנה תשע"ה בנושא שיח מתמטי. AnswerGarden. AnswerGarden הוא כלי משוב מינימליסטי אותו ניתן לשתף באתר הכיתה באמצעות קישור או הטמעה.

AnswerGarden

המורה מעלה שאלה והתלמידים מקלידים אל הכלי את תשובותיהם (ללא צורך בהרשמה / סיסמה) – תשובות התלמידים יוצגו אוטומטית ב'ענן מילים'. הכנסו לאתר AnswerGarden לחצו על סימן הפלוס (+) createבדף שיפתח הזינו את שאלתכםבחרו את אופי (MODE) הפעילות המבוקש: במצב 'סיעור מוחות' (Brainstorm) – המשיבים יכולים להגיש מספר בלתי מוגבל של תשובות, כולל חזרה על תשובה שכבר הוגשה קודם לכן.

במצב 'כיתת לימוד' (Classroom) – המשיבים יכולים להגיש מספר בלתי מוגבל של תשובות, אך ללא אפשרות לחזור על תשובה שכבר הוגשה קודם לכן. במצב 'מנחה' (Moderator) – יתבקש המנחה לאשר באופן ידני כל תשובה. יצירת הפעילות והשימוש בכלי אינם מצריכים יצירת חשבון, במקום זאת – בכל יצירת פעילות חדשה תתבקשו להזין את כתובת הדוא"ל שלכם ולבחור סיסמה באמצעותה תקבלו גישה לפעילות במצב ניהול ותוכלו להסתיר תשובות או לשנות את MODE הפעילות. דוגמה לפעילות – הכנסו לקישור וענו: מה דעתך על הכלי ? עם איזה כלי היית פותח שיעור סינכרוני... אודות המסע. 4.

אודות המסע

ליווי התהליך: א. היוזמה וההובלה נעשתה במטה משרד החינוך ע"י האגף לתכנון ופיתוח ב. Create dynamic and engaging lesson plans and web presentations. יוצרים משחקים. ABCya Story Maker - Draw and Type Stories. ABCya's latest online tool is a tool for drawing and typing stories.

ABCya Story Maker - Draw and Type Stories

למידה שיתופית מקוונת. CreateYourWebsite. Online-teaching. Wikispaces. Connect With Students and Parents in Your Paperless Classroom. חינוך - החלום שלי. 'קינוחי כוסות לשבועות. שלום אורח, התחבר | צור קשר קינוחי כוסות, להכנה קלה של מגוון קינוחים מרשימים אירוח זה דבר נפלא.

'קינוחי כוסות לשבועות

ועוד יותר נפלא, זה שבפנים אתם יודעים שהשקעתם המון אהבה, הרשמתם את כולם, אבל לא השקעתם בזה את כל היום... סדרת "קינוחי כוסות" החדשה מציעה לכם בסיס נהדר להכנה קלה של מגוון קינוחי כוסות מרשימים. בכל ערכה תמצאו שקית של פודינג בטעם מרגש ובמרקם המתאים במיוחד לקינוחי כוסות, שקית פירורי פתי בר (כן, כבר טחנו אותם בשבילכם), שקית זילוף כדי שייצא לכם הכי יפה וחוברת מתכונים כדי שתוכלו כל פעם לרגש את האורחים מחדש. Wordle בכיתה. וורדל (Wordle) הוא כלי חינמי שמאפשר ליצור ייצוג ויזואלי של טקסט.

Wordle בכיתה

התוצר מדגיש את המילים השכיחות ביותר באותו טקסט. לוורדל יש מגוון שימושים מדליקים, כמו למשל כרטיס ביקור או כרזה, ואפשר לעשות בו יופי של שימוש בכיתה – החל בכיתות היסוד וכלה בתיכון, בחדר ההרצאות באוניברסיטה ובהשתלמויות של "גדולים". קבלו 15 רעיונות לשימוש בוורדל בכיתה – מניסיוני האישי, מניסיונם של אחרים ומרחבי האינטרנט.

Assistir Amor à Vida - Ver Novelas Online Grátis - Part 8. Timer Pop - Mobile Countdown Timer. FutureMe.org: Write a Letter to the Future. FutureMe.org: Write a Letter to the Future. Roojoom. יוצרים סרטון. ממב"א ברשת. מנוע החיפוש של גוגל - גוגל גייד. זהו המקום והשירות המיוחד והכי פופולרי בקרב רוב הגולשים שברצונם לחפש נושא מסויים, שירות, מילים וכל מה שיעלה בדעתכם תוכלו למצוא כאן.

מנוע החיפוש של גוגל - גוגל גייד

מנוע החיפוש של גוגל מספק לגולשים נוחיות בשימוש ומגוון עצום ואדיר של מידע ואפשרויות חיפוש שכמעט כל מה שתבקשו נמצא. מנוע החיפוש של "גוגל" מבוסס על טכנולוגיה הנקראת PageRank שיטת דירוג מיוחדת לדפים הקובעת את "חשיבותו" של דף אינטרנט על בסיס אלגוריתם סטטיסטי. הטקסונומיה של בלום בלמידה עם אייפד - Google Slides. A web whiteboard. שאול המלך - מנהיג לעם ישראל. עבודה בנושא ניבים ופתגמים כתה ח7 - Google Slides. מה אפשר לעשות עם פתקיות? Little Bird Tales Tutorial Video. Assistir Amor à Vida - Ver Novelas Online Grátis - Part 8. 67 סיבות טובות להיות ישראלי - מחוז חיפה: למידה משמעותית על הרשת - טכנולוגיה מעצבת משמעות.

Paulinha passa mal em casa - Capítulo de 10/06/2013 - Amor à Vida. Parapara Animation. موقع البيداغوغيا المحوسبة - مجمع الوحدات التعليمية. 13 דרכים להשתמש בלימון שלא הכרתם עד היום. מסתבר שהביטוי "לימון מוסיף המון" הוא לא סתם סלוגן נהדר של של סבתא שלכם או של מוכר הירקות השכונתי.

13 דרכים להשתמש בלימון שלא הכרתם עד היום

מעבר להיותו פוטנציאל ללימונדה טרייה ומענגת, ללימון יש יתרונות בריאותיים ושימושים נהדרים שיכולים לעזור לכם בשלל דרכים. למיץ הלימון היכולת לנקות את הכבד, לשטוף מהגוף פסולת מיותרת והוא מכיל כ- 40% מהצריכה היומית הדרושה של ויטמין C. בנוסף, למרות טעמו החמוץ של הלימון כאשר הוא פוגש בבלוטות הטעם שלכם, הקיבה שלכם דווקא מקבלת ומאמצת אותו באהבה גדולה. זו הסיבה שתופעות כמו בחילות והקאות (הנחוות כתופעה חומצית) נרגעות בסביבת לימון. אספנו בפוסט 13 דרכים נהדרות וגאוניות לשימושים שונים בלימון שסביר להניח שלא הכרתם עד היום וחלקן עשויות להיות מאוד שימושיות עבורכם. מסכה לפנים מלימון ודבש לימון הוא מחטא טבעי שיכול לפתור שלל בעיות בעור. Login. Quizizz: Fun Multiplayer Classroom Quizzes. Quiz Show.

להיות מורה מקוון - הוראה בכיתה וירטואלית. הקטלוג החינוכי. 777 - הגלריה החופשית - שבע תמונות לשימוש פתוח מדי שבוע.777. %D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%94-%D7%93%D7%99%D7%92%D7%99%D7%98%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%99-10-4.pdf. גאות ושפל - Ourboox. Bakers, בצק סוכר, תמונות אכילות , דפי סוכר , תמונות על עוגות , קישוטים לעוגות, אביזרים לאפייה, תבניות, שוקולד, סכינים. DigitalPosterBasedInfographics.

מתיא כרמל וחוף. שילוב אמצעי קצה בהוראה ולמידה לתלמידים עם צרכים מיוחדים. חידון הבחירות הגדול 2015. QR CODE המחברת עולה כיתה. "השלימו את החסר - שימוש בטלפון בשיעור _________ אותי"... מה את אומרת - אתר ביקורות והמלצות שיספר לכם את האמת, רק את האמת ואת כל האמת. יישומים טכנולוגיים לשילוב בהוראה - לחנך את הטכנולוגיה- האתר של שיר שוורץ. Untitled. עץ התמר - עבודה בכלים דיגטליים. למידה מבוססת משחקים מתוקשבים – תמונת מצב 2011. ראה קובץ מצורף מצד שמאל המאפיינים של פעילות משחקית הם רבים ואף מנוגדים, הם באים לידי ביטוי במהלך המשחק. בעוצמות ובהדגשות שונות, בזמנים ובתנאים שונים, בהתאם לאופיים של המְשַׂחֲקים ולרצונותיהם. המאפיינים הבולטים הם: התמודדות על הישג אישי – זכייה; שיתוף פעולה קבוצתי – הסכמה על כללים מוגדרים; מקריות – המזל; תכנון ואסטרטגיה; שמירה על מערכת כללים מוסכמים; בחירה חופשית של כיוון מהלכים; מרכיבים הלקוחים מהמציאות – חיקוי; יישום משחקי, בדרך דמיונית ויצירתית – בהתייחסות אל המציאות (ד"ר יחיאל פריש, תמי יהושע) שימוש במשחקי מחשב ומשחקי למידה יכול להעשיר את חווית הלמידה המסורתית ולהפוך את תהליך ההקניה של חומר משעמם לחוויה מלהיבה ומרתקת ע"י יצירת אלמנטים של תחרות והחדרת מוטיבציה בלומדים.

משחקים חינוכיים מתוקשבים בהם הושקעה חשיבה פדגוגית יכולים לסייע רבות ביצירת עניין ומוטיבציה של תלמידים בלמידה וגם בהעמקת ההבנה של הילדים לגבי נושאים מורכבים בתכנית הלימודים. "אין דבר רציני יותר ממשחק" משחקי סימולציה וירטואליים בבתי ספר בארה"ב. ללמוד באייפד. כשהגיימרים ניצחו את המדענים... במדע. השחקנים הטובים ביותר הצליחו לפתח אינטואיציה לגבי המשחק והדרך בה השרשראות יתקפלו. בדרך זו, נחסכו כמויות עצומות של חישובים מיותרים שהמחשב היה נאלץ לבצע, על קיפולים ששחקן אנושי היה מבין מיד שאינם מובילים לתוצאה ברת קיימא.

תמונת מסך של FOLDIT שחקני מחשב נלהבים ומוכשרים, הידועים גם בכינוי הפופולרי 'גיימרים', הצליחו לפענח כיצד בנוי חלק חשוב מוירוס, אשר הצליח לתעתע במדענים מזה למעלה מעשור. כניסת עורך. נוטעים יער וירטואלי במחוז חיפה תשע"ה - מחוז חיפה: למידה משמעותית על הרשת - טכנולוגיה מעצבת משמעות. ט"ו בשבט הגיע חג לאילנות"נוטעים" יער וירטואלי של מחוז חיפה השנה היא שנת שמיטה, שנה בה לא נוטעים עצים ושתילים. "שֵׁשׁ שָׁנִים תִּזְרַע שָׂדֶךָ, וְשֵׁשׁ שָׁנִים תִּזְמֹר כַּרְמֶךָ; וְאָסַפְתָּ, אֶת-תְּבוּאָתָהּ. וּבַשָּׁנָה הַשְּׁבִיעִת, שַׁבַּת שַׁבָּתוֹן יִהְיֶה לָאָרֶץ--שַׁבָּת... " ויקרא, כ"ה אנו מציעים לכם להשתתף ב"נטיעת" עצים וירטואלית של מחוז חיפה. כל תלמיד יבחר ויצלם את העץ המשמעותי עבורו מאזור מגוריו, ויעלה אותו על סביבת "היער המקוון" בהתאם להנחיות בהמשך.

Virtual Dice. זונדל - הדרכה למורים בתקשוב עם אורית אבן חיים. הפקת עיתון בית ספר. הפליירים שלנו כתה ו'2. Zondle. Pixabay - Free Images. MMORPG - The No.1 Free Online Multiplayer Game. איחולון 4 להורדה (איחולן 4) - תוכנה ליצירת כרטיסי ברכה בגרסא חדשה. MARISA MONTE E ERASMO CARLOS - Mais Um Na Multidão - TRILHA SONORA SALVE JORGE - Tema de Érica. Clyp - Record and share audio, simply. Free Stock Photos: 75 Best Sites To Find Awesome Free Images – Design School. Looking for the perfect stock photo for your blog or website? To help you find them, we’ve compiled a list of 74 terrific sources of high-quality, free photos. Want to use any of the photos in Canva?

Click here to sign up if you haven’t already (if you haven’t — are you kidding me?!) Upload them (here’s how) and start designing like a professional for free now. Before We Get Started: In order to organize the best resources, we’ll use these star ratings: גלובס - משחקים זה עניין רציני. CityOne של יבמ הוא משחק וידאו רציני המעניק למְשַׂחֵק תפקיד של מתכנן ערים עליו מוטלת האחריות לפתור בעיות המאפיינות את הסביבה העירונית של ימינו. הנחת היסוד של המשחק מבוססת על נתונים מן העולם האמיתי: ערים צורכות כיום 75% מאנרגיית העולם ופולטות 80% מהזיהום, הן גדלות בקצב מסחרר, שלא לדבר על כך שהאוכלוסייה העירונית הכלל עולמית צפויה להכפיל את עצמה עד 2050.

האתגרים ב CityOneנוגעים כולם לענייני השעה והם כוללים ניהול אנרגיה, מים, בנקאות וקמעונאות. דוגמא לסיטואציה משחקית אך לגמרי אמיתית היא מה תעשו אם יום אחד תיאלצו להתמודד עם עלייה חדה בצריכת המים בעירכם בשל גידול באוכלוסין, בעוד אתם מאבדים 40% מאספקת המים בשל דליפה במערכת הצינורות. פדרה בוינודיריס, יזמית משחקים בעבר ועובדת יבמ בהווה ומי שעמדה בראש צוות מפתחי המשחק, מאמינה כי בסופו של דבר ניתן יהיה להשתמש במשחק בזמן אמת בחיים האמיתיים. אנשים המשחקים משחקים ברשת, או בעגה המקצועית: גיימרים, מבלים 3 מיליארד שעות שבועיות בלשחק אל מול המחשב. פיענוח טקסט סרוק והמרה מתמונה לטקסט (OCR) בחינם. עוד דברים בחינם | כאשר אנחנו סורקים דף כלשהו המכיל טקסט, התוצאה שאנו מקבלים היא תמונה. בין אם הקובץ הוא של תמונה (JPG או אחרים) או PDF, בכל אופן הטקסט אינו קריא למחשב. אין לנו יכולת עריכה של הטקסט, יכולת חיפוש או כל שאר היתרונות שאנו מקבלים בתור קובץ טקסט.

שירות OCR זהו שירות המאפשר למסמכים סרוקים המכילים טקסט להפוך לקובץ טקסט ובכך בעצם לאפשר את כל היתרונות הללו. המשימה לא פשוטה, התוכנות השונות מנסות לפענח את התמונה ולזהות את הטקסט. ישנם אתרים שונים המספקים שירותי OCR בחינם. אתרי פיענוח טקסט סרוק תומכים בעברית (בנוסף לשפות אחרות): רוני לוית- גרף שווה אלף מילים. אינפוגרפיקה היום. גלישה בטוחה ברשת. אורייאנית -תקשוב בחינוך המיוחד-רינה כהן. 10 free tools for creating infographics.

For all the importance we place on text, it's an indisputable fact that images are processed in the brain faster than words. Hence the rise and rise of the infographic which, at its best, transforms complex information into graphics that are both easy to grasp and visually appealing. No wonder magazine readers and web visitors love the best infographics. The only problem is, infographics that look like they were simple to make are often anything but.

על פדגוגיה דיגיטלית, חדשנות בהוראה ומיני מטעמים נוספים… Play online, learn online and feed the hungry. מת''י חדרה.