background preloader

Różne dziedziny wiedzy

Facebook Twitter

Zintegrowana Platforma Edukacyjna. Nauka i technologia. Centrum Nauki Kopernik. Naukowo TV. Politechnika Otwarta. Paleontologia. Zapraszamy Państwa serdecznie na “Środowe spotkania z dziejami Ziemi” czyli nowy cykl wykładów online o tematyce paleontologicznej, które prowadzi dr Daniel Tyborowski.

Paleontologia

Spotkania realizowane są we współpracy z Wszechnicą. 100 pytań o dzieje Ziemi #3 Kto jest gadem, a kto ptakiem? PhET - interaktywne symulacje naukowe. Media Nauka - Portal Edukacyjny. Crazy Nauka – Crazy Nauka – o nauce lekko i poważniej. Wiadomości, ciekawostki, cytaty, zdjęcia. Nauki przyrodnicze - Fizyka, Biologia, Chemia - Wortal - Maciej Panczykowski, ciekawostki chemiczne, fizyczne, biologiczne, ornitologia, ciekawe strony, ciekawe książki, ciekawe artykuły, zdjęcia przyrodnicze, galerie zdjęć przyrodniczych, pierwiastki, sł. TED-Ed. Szkolnictwo.pl - test, testy wiedzy, platforma edukacyjna. Uwaga! Naukowy Bełkot. 📚 MOJA KSIĄŻKA!

Uwaga! Naukowy Bełkot

Wejdź na i zamów swój „Przepis na człowieka”! Do 7.04.2020 darmowa wysyłka na terenie Polski, a na pierwszych 5000 książek mój własnoręczny autograf! #przepisnaczłowieka pomoże Ci zrozumieć, co tak naprawdę odkrywają naukowcy na całym świecie i jak te odkrycia przekładają się na Twoje życie. Po lekturze będziesz świadomy, że nasze geny nie wydały na nas wyroku i że to, czym jest człowiek, to efekt oddziaływania genów ze środowiskiem. Patronite ► Mix audio ► Nauka. To Lubię. Kasia Gandor. SciFun. Polimaty. Podobało Ci się?

Polimaty

Kliknij łapkę w górę – to wiele znaczy! 👍💥 Tu kupisz moją książkę, „Włam się do mózgu”, idealną na czas zarazy: Chcesz otrzymywać informację o odcinkach jeszcze przed premierą? Emce. Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS. Open AGH – Otwarte Zasoby Edukacyjne. Open Educational Resources.