background preloader

Комп‘ютерна графіка

Facebook Twitter

комп’ютерна графіка, векторна, растрова, фрактальна, кодування зображень

2 клас. Відеоурок "Комп'ютерна графіка". 6 клас. Основні поняття комп’ютерної графіки. 6 клас. Онлайн тест. Підсумковий тест з теми. 6 клас. Тест розроблено на основі матеріалу підручника «Інформатика (Морзе, Барна, Вембер, Кузьмінська) 6 клас за оновленою програмою 2017 року» мета: закріпити вміння і навички учнів з теми “Комп’ютерна графіка”; перевірити рівень засвоєння знань з даної теми. описання тесту: тест середньої складності, разрахований на 5-10 хв часу, в залежності від рівня підготовленості;тест найкраще використовувати для актуалізації знань на початку уроку, або для підведення підсумків в кінці уроку.

Підсумковий тест з теми. 6 клас.

Шановні відвідувачі сайту. Комп'ютерна графіка. Зображення. Поняття, історія розвитку, області застосування і види комп'ютерної графіки. Що таке комп'ютерна графіка. ВНТУ. Види комп’ютерної графіки. Комп'ютерна графіка. Комп'ютерна гра́фіка — 1) розділ інформатики, який вивчає методи цифрового синтезу і обробки зорового контенту; 2) вид сучасного мистецтва, яке також називають цифровим, що входить до загального медіа-арту — зображення, які створюються, перетворюються, оцифровуються, обробляються і виводяться засобами обчислювальної техніки, в тому числі апаратними і програмними засобами; рухома комп'ютерна графіка називається комп'ютерним відео або комп'ютерною анімацією.

Комп'ютерна графіка

Для виведення графіки використовують монітор, принтер, плотер тощо. Робота з комп'ютерною графікою — один з найпоширеніших напрямків використання персонального комп'ютера, до того ж виконують цю роботу не тільки професійні художники і дизайнери. На будь-яких підприємствах іноді виникає необхідність подачі рекламних оголошень в газетах і журналах або просто у випуску рекламної листівки або буклету.

Без комп'ютерної графіки не обходиться жодна сучасна мультимедійна програма. Розрізняють 3 види комп'ютерної графіки. Комп'ютерна графіка та її види - Інформатика. Комп’ютерна графіка – галузь інформатики, що вивчає методи та прийоми обробки графічних зображень за допомогою комп’ютерної техніки.

Комп'ютерна графіка та її види - Інформатика

В залежності від способу формування зображення комп’ютерну графіку розділяють на: · Растрову · Векторну. Комп'ютерна графіка. Графічний редактор Paint. ІнфорМат. Урок №1 з теми “Paint”.

Комп'ютерна графіка. Графічний редактор Paint. ІнфорМат

На цьому уроці ми почнемо вивчати новий розділ інформатики – комп’ютерну графіку. Сьогодні розглянемо поняття та види комп’ютерної графіки (растрову, векторну, трьохвимірну та фрактальну); ознайомимось з системами опрацювання графічних зображень та форматами графічних файлів; вивчимо властивості растрових зображень і елементи інтерфейсу вікна Paint; а також навчимось виконувати основні операції в Paint: створювати, відкривати, зберігати зображення та змінювати розміри аркушу і кольорову схему. Що таке комп’ютерна графіка? Комп’ютерна графіка — це розділ інформатики, який вивчає технології опрацювання графічних зображень за допомогою комп’ютерної техніки. 9 клас Комп'ютерна графіка. Комп`ютерна графіка - XEOL. Комп’ютерна графіка. Комп'ютерна графіка: міні-дослідження у картинках. Комп'ютерна графіка. Растрова чи Векторна? Комп'ютерна графіка. Комп'ютерна графіка. Растрова чи Векторна? Комп’ютерна графіка.9 клас. Онлайн тест.

Тест: Комп'ютерна графіка (Види) – «На Урок» Інтерактивний тест - Комп’ютерна графіка. У 10 класі.