background preloader

Anigorolety

Facebook Twitter

Rolety zewnetrzne Krakow. Rolety zewnętrzne doskonale sprawdzają się jako izolacja cieplna okien.

Rolety zewnetrzne Krakow

Aluminiowy profil wypełniony jest pianką, dzięki czemu w zimie nie tracimy ciepła, zaś w lecie mocne słońce nie nagrzewa nadmiernie pomieszczeń. Rolety również spełniają funkcję zabezpieczającą nasze okna przed intruzami. Konstrukcja rolety stanowi dodatkową ochronę - sforsowanie jej zajmuje dużo czasu i wymaga użycia siły. Konieczność wyłamania rolety i związany z tym hałas może skutecznie zniechęcić włamywacza. Rolety zewnętrzne można wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe bądź w całości wykonać je jako antywłamaniowe (profil ekstrudowany) dzięki czemu zwiększa się ich odporność na włamanie. Montaż ich zależy od tego, na jakim etapie wykonania jest nasz budynek. Dla budynków jeszcze nieocieplonych można zastosować rolety podtynkowe. Ostatni typ rolet to system Vegas Revo. Rolety rzymskie Kraków. Rolety rzymskie to eleganckie zasłony które znajdą zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu.

Rolety rzymskie Kraków

Są one alternatywą dla tradycyjnych osłon okiennych, to rodzaj zasłony podnoszonej do góry za pomocą specjalnego mechanizmy, którym sterujemy z wykorzystaniem specjalnego łańcuszka. Rolety rzymskie po podniesieniu układają się w efektowne fałdki, które efektownie zdobią okno. Są bardzo uniwersalne, pasują do każdej stylistyki wnętrza, a dodatkowo praktyczne – można je zdjąć i wyprać. Szeroka gama materiałów i wzorów daje duże możliwości ozdobienia okna, a wygodny system mocowania materiału pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości.

Rolety dzień noc Kraków - ANIGO. Rolety dzień noc - innowacyjny system osłon okiennych Rolety typu dzień noc to innowacyjny system osłon okiennych dostępny dla naszych klientów w Krakowie i okolicach, który pozwala na dostosowanie ilości światła w pomieszczeniach dzięki paskowym ułożeniu materiału.

Rolety dzień noc Kraków - ANIGO

Rolety przyklejane są do listew przybyszowych, dzięki czemu montaż odbywa się bez konieczności wiercenia w ramy okienne. Doskonale pasują do okien drewnianych, PCV, a także aluminiowych. System posiada mechanizm łańcuszkowy, dzięki któremu można zahamować roletę i zatrzymać ją na dowolnej wysokości szyby, a prowadnice, w których są umocowane ułatwiają płynne rozwijanie i zwijanie tkaniny.

Zasłony Kraków. Firanki Kraków. Żaluzje pionowe Kraków. Rolety dzień noc Kraków - ANIGO Kraków. Rolety dzień noc Kraków. Rolety dzień noc - innowacyjny system osłon okiennych Rolety typu dzień noc to innowacyjny system osłon okiennych, który pozwala na dostosowanie ilości światła w pomieszczeniach dzięki paskowym ułożeniu materiału.

rolety dzień noc Kraków

Rolety przyklejane są do listew przybyszowych, dzięki czemu montaż odbywa się bez konieczności wiercenia w ramy okienne. Doskonale pasują do okien drewnianych, PCV, a także aluminiowych. System posiada mechanizm łańcuszkowy, dzięki któremu można zahamować roletę i zatrzymać ją na dowolnej wysokości szyby, a prowadnice, w których są umocowane ułatwiają płynne rozwijanie i zwijanie tkaniny. Rolety dzień noc sprawdzają się w porze nocnej dzięki doskonałej eliminacji prześwitów z zewnątrz, a za dnia pozwalają na odsłonięcie całkowite lub częściowe w zależności od pogody i preferencji mieszkańców. Jakie są zalety rolet typu dzień noc? 1. Żaluzje drewniane Kraków, żaluzje aluminiowe - ANIGO ROLETY Kraków. Żaluzje aluminiowe klasyczne to tradycyjne rozwiązanie w osłonach okiennych.

Żaluzje drewniane Kraków, żaluzje aluminiowe - ANIGO ROLETY Kraków

Regulacja położenia poziomych lameli pozwala swobodnie dostosować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Żaluzje drewniane Kraków. Rolety dzień noc Kraków. Rolety wolnowiszące to system roletowy bez kasety.

Rolety dzień noc Kraków

Przeznaczony jest to montażu na oknie lub do ściany/sufitu. Rolety wolnowiszące mogą być mocowane do okna za pomocą bezinwazyjnych wieszaków. Zaletą tego systemu jest prostota montażu i niska cena. Www.anigorolety.pl. ANIGO Kraków - zasłony, żaluzje, plisy, rolety zewnętrzne i folie okienne. Rolety rzymskie - dlaczego warto je stosować? Firma Anigo działa na terenie Krakowa oraz w jego okolicach.

Rolety rzymskie - dlaczego warto je stosować?

W sprzedaży oferuje m. in. rolety zewnętrzne, rolety rzymskie, moskitiery, żaluzje (w tym żaluzje verticale i plisy). Realizacja każdego kolejnego zlecenia pomaga zespołowi pracowników coraz lepiej rozpoznawać potrzeby osób, które zgłaszają się do sklepu w poszukiwaniu korzystnego rozwiązania do ich mieszkania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej wiedzy obejmującej również najnowsze trendy, specjaliści Anigo są w stanie każdemu przedstawić korzystną ofertę. Indywidualne podejście, kompleksowa obsługa i troska o potrzeby użytkowników sprawiają, że grono zadowolonych klientów systematycznie się powiększa. Z roletami rzymskimi zabijesz nudę w twoim mieszkaniu Jeśli zależy ci na tym, aby zasłony były nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i oryginalne, zapoznaj się z ofertą sklepu Anigo.

Szybko, sprawnie i wygodnie. Rolety zewnętrzne - ochrona przed słońcem i hałasem. Dom lub mieszkanie to miejsce, gdzie spędzamy większość naszego czasu.

Rolety zewnętrzne - ochrona przed słońcem i hałasem

Dlatego tak ważne jest, żebyśmy czuli się w nim komfortowo i swobodnie. Latem powinniśmy odczuwać przyjemne ciepło, a nie unikać prażącego słońca, zimą natomiast nie chodzić w grubych papciach i dziesięciu swetrach, ale swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Rolety zewnętrzne to rozwiązanie, które zapewni najlepszą izolację termiczną mieszkania i nie tylko! Zamontowanie osłon okiennych ochroni mieszkanie przed promieniami słonecznymi, włamaniami, a ponad to zapewni mu nowoczesny design. Rolety zewnętrzne - zabezpieczenie przed słońcem i nie tylko!

Rolety zewnętrzne to nie tylko idealne zabezpieczenie mieszkania i mebli przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, ale także to ochrona dla szyb przed działaniem innych czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz czy śnieg. Nie tylko bezpieczeństwo, ale też design! Żaluzje drewniane Kraków. Zasłony panelowe Kraków. Rolety rzymskie Kraków. Rolety rzymskie to eleganckie zasłony które znajdą zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu.

Rolety rzymskie Kraków

Szeroka gama materiałów i wzorów daje duże możliwości ozdobienia okna, a wygodny system mocowania materiału pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości. Rolety rzymskie z powodzeniem mogą zastąpić firanki czy zasłony. Charakterystyczny sposób w jaki materiał układa się, nadaje tej rolecie dekoracyjnego wyglądu. Zastosowanie pełnych materiałów da nam efekt jaki dają zasłony. Jeśli użyjemy lekkich, półprzeźroczystych materiałów, roleta rzymska nada oknu lekkości i zapewni intymność, zasłaniając okno przed widocznością z zewnątrz. Materiał mocowany jest do kasety za pomocą rzepów, zaś specjalne obszycie szprosów pozwala na prosty montaż i demontaż we własnym zakresie. Www.anigorolety.pl. Plisy Kraków, żaluzje plisowane - Firma ANIGO ROLETY. Folie Kraków: okienne, antywłamaniowe, przeciwsłoneczne - ANIGO ROLETY.

Folie przeciwsłoneczne Folie okienne dzięki wysokim współczynnikom redukcji energii słonecznej pozwalają w znacznym stopniu ograniczyć nagrzewanie pomieszczenia.

Folie Kraków: okienne, antywłamaniowe, przeciwsłoneczne - ANIGO ROLETY

W zależności od parametrów zamontowanie folii okiennej pozwala obniżyć energię słoneczną od 50 do nawet 95%. Folie przeciwsłoneczne montuje się na zewnętrznej szybie, dzięki czemu stanowi ona pierwszą, najskuteczniejszą ochronę przed promieniowaniem cieplnym. Dodatkowo redukują one promieniowanie UV oraz podczerwone, chroniąc tym samym drewniane parkiety czy skórzane meble. Folie okienne różnią się od siebie również stopniem zaciemnienia szyby. Folie ochronne i przeciwłamaniowe. Plisy Kraków, żaluzje plisowane - Firma ANIGO ROLETY.