background preloader

Anigorolety

Facebook Twitter

Rolety dzień noc Kraków - ANIGO Kraków. Rolety dzień noc - innowacyjny system osłon okiennych Rolety typu dzień noc to innowacyjny system osłon okiennych, który pozwala na dostosowanie ilości światła w pomieszczeniach dzięki paskowym ułożeniu materiału.

Rolety dzień noc Kraków - ANIGO Kraków

Rolety przyklejane są do listew przybyszowych, dzięki czemu montaż odbywa się bez konieczności wiercenia w ramy okienne. Doskonale pasują do okien drewnianych, PCV, a także aluminiowych. System posiada mechanizm łańcuszkowy, dzięki któremu można zahamować roletę i zatrzymać ją na dowolnej wysokości szyby, a prowadnice, w których są umocowane ułatwiają płynne rozwijanie i zwijanie tkaniny. Rolety dzień noc sprawdzają się w porze nocnej dzięki doskonałej eliminacji prześwitów z zewnątrz, a za dnia pozwalają na odsłonięcie całkowite lub częściowe w zależności od pogody i preferencji mieszkańców. Jakie są zalety rolet typu dzień noc? Rolety dzień noc Kraków. Rolety dzień noc - innowacyjny system osłon okiennych Rolety typu dzień noc to innowacyjny system osłon okiennych, który pozwala na dostosowanie ilości światła w pomieszczeniach dzięki paskowym ułożeniu materiału.

rolety dzień noc Kraków

Rolety przyklejane są do listew przybyszowych, dzięki czemu montaż odbywa się bez konieczności wiercenia w ramy okienne. Doskonale pasują do okien drewnianych, PCV, a także aluminiowych. System posiada mechanizm łańcuszkowy, dzięki któremu można zahamować roletę i zatrzymać ją na dowolnej wysokości szyby, a prowadnice, w których są umocowane ułatwiają płynne rozwijanie i zwijanie tkaniny. Rolety dzień noc sprawdzają się w porze nocnej dzięki doskonałej eliminacji prześwitów z zewnątrz, a za dnia pozwalają na odsłonięcie całkowite lub częściowe w zależności od pogody i preferencji mieszkańców. Jakie są zalety rolet typu dzień noc? Żaluzje drewniane Kraków, żaluzje aluminiowe - ANIGO ROLETY Kraków. Żaluzje aluminiowe klasyczne to tradycyjne rozwiązanie w osłonach okiennych.

Żaluzje drewniane Kraków, żaluzje aluminiowe - ANIGO ROLETY Kraków

Regulacja położenia poziomych lameli pozwala swobodnie dostosować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Żaluzje to uniwersalne rozwiązanie do każdego typu okien. Żaluzje aluminiowe Venus to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie. Płaska kaseta montowana w świetle okna kryje mechanizm, dzięki czemu żaluzja staje się integralną częścią okna. Koralikowy łańcuszek zapewnia wygodną obsługę żaluzji i równocześnie stanowi jej ozdobę.

Żaluzje drewniane Kraków. Rolety dzień noc Kraków. Rolety wolnowiszące to system roletowy bez kasety.

Rolety dzień noc Kraków

Przeznaczony jest to montażu na oknie lub do ściany/sufitu. Rolety wolnowiszące mogą być mocowane do okna za pomocą bezinwazyjnych wieszaków. Zaletą tego systemu jest prostota montażu i niska cena. Rolety dzień/noc to doskonałe rozwiązanie jeśli chcemy swobodnie kontrolować dopływ światła do mieszkania. Dzięki zastosowaniu podwójnego materiału w naprzemienne transparentne i zaciemniające pasy uzyskujemy funkcjonalną i estetyczną ozdobę okna. Rolety dachowe jest to rozwiązanie przeznaczone do okien dachowych typu Fakro lub Velux. Rolety dachowe posiadają kasetę i prowadnice, dzięki czemu ich budowa jest zwarta i doskonale wpasowuje się w okno, zapewniając pełne zakrycie powierzchni szyby. Www.anigorolety.pl. ANIGO Kraków - zasłony, żaluzje, plisy, rolety zewnętrzne i folie okienne. Rolety rzymskie - dlaczego warto je stosować? Firma Anigo działa na terenie Krakowa oraz w jego okolicach.

Rolety rzymskie - dlaczego warto je stosować?

W sprzedaży oferuje m. in. rolety zewnętrzne, rolety rzymskie, moskitiery, żaluzje (w tym żaluzje verticale i plisy). Realizacja każdego kolejnego zlecenia pomaga zespołowi pracowników coraz lepiej rozpoznawać potrzeby osób, które zgłaszają się do sklepu w poszukiwaniu korzystnego rozwiązania do ich mieszkania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej wiedzy obejmującej również najnowsze trendy, specjaliści Anigo są w stanie każdemu przedstawić korzystną ofertę. Indywidualne podejście, kompleksowa obsługa i troska o potrzeby użytkowników sprawiają, że grono zadowolonych klientów systematycznie się powiększa.

Rolety zewnętrzne - ochrona przed słońcem i hałasem. Dom lub mieszkanie to miejsce, gdzie spędzamy większość naszego czasu.

Rolety zewnętrzne - ochrona przed słońcem i hałasem

Dlatego tak ważne jest, żebyśmy czuli się w nim komfortowo i swobodnie. Latem powinniśmy odczuwać przyjemne ciepło, a nie unikać prażącego słońca, zimą natomiast nie chodzić w grubych papciach i dziesięciu swetrach, ale swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Żaluzje drewniane Kraków. Zasłony panelowe Kraków. Rolety rzymskie Kraków. Rolety rzymskie to eleganckie zasłony które znajdą zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu.

Rolety rzymskie Kraków

Szeroka gama materiałów i wzorów daje duże możliwości ozdobienia okna, a wygodny system mocowania materiału pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości. Rolety rzymskie z powodzeniem mogą zastąpić firanki czy zasłony. Charakterystyczny sposób w jaki materiał układa się, nadaje tej rolecie dekoracyjnego wyglądu. Zastosowanie pełnych materiałów da nam efekt jaki dają zasłony. Jeśli użyjemy lekkich, półprzeźroczystych materiałów, roleta rzymska nada oknu lekkości i zapewni intymność, zasłaniając okno przed widocznością z zewnątrz. Materiał mocowany jest do kasety za pomocą rzepów, zaś specjalne obszycie szprosów pozwala na prosty montaż i demontaż we własnym zakresie. Rolety rzymskie występują w dwóch wersjach: z taśmami transparentnymi pionowymi oraz z transparentnym szprosem. Zapraszamy! Www.anigorolety.pl. Plisy Kraków, żaluzje plisowane - Firma ANIGO ROLETY. Folie Kraków: okienne, antywłamaniowe, przeciwsłoneczne - ANIGO ROLETY.

Folie przeciwsłoneczne Folie okienne dzięki wysokim współczynnikom redukcji energii słonecznej pozwalają w znacznym stopniu ograniczyć nagrzewanie pomieszczenia.

Folie Kraków: okienne, antywłamaniowe, przeciwsłoneczne - ANIGO ROLETY

W zależności od parametrów zamontowanie folii okiennej pozwala obniżyć energię słoneczną od 50 do nawet 95%. Folie przeciwsłoneczne montuje się na zewnętrznej szybie, dzięki czemu stanowi ona pierwszą, najskuteczniejszą ochronę przed promieniowaniem cieplnym. Dodatkowo redukują one promieniowanie UV oraz podczerwone, chroniąc tym samym drewniane parkiety czy skórzane meble. Folie okienne różnią się od siebie również stopniem zaciemnienia szyby. Plisy Kraków, żaluzje plisowane - Firma ANIGO ROLETY.