background preloader

Maciej Stuhr

Facebook Twitter

Prezentacja poświęcona polskiemu aktorowi filmowemu i teatralnemu - Maciejowi Stuhrowi.

Maciej Stuhr. Maciej Stuhr-fotografia. Fotografia z gali Orłów. Zdjęcie. Fotografia. Maciej Stuhr-Facebook. Maciej Stuhr - biografia. Maciej Stuhr (born 23 June 1975) is a Polish actor, comedian and impressionist, also a psychologist.

Maciej Stuhr - biografia

He established the cabaret Po Żarcie. He is a son of a prominent Polish actor Jerzy Stuhr. Selected filmography[edit] Maciej Stuhr-strona na Filmwebie. Wywiad z Maciejem Stuhrem. Dziennikarskie spotkanie z Maciejem Stuhrem dziś to spotkanie nieco inne niż te sprzed dwóch czy trzech lat.

Wywiad z Maciejem Stuhrem

Aktor, który miał wtedy dość napięte relacje z niektórymi mediami, ingerującymi w jego prywatność, sprawia obecnie wrażenie człowieka o wiele bardziej wyluzowanego i po prostu szczęśliwszego. - Wiele spraw mi się wyjaśniło i ułożyło, także w głowie, nie mam problemu z wiekiem i sytuacją, w jakiej się znajduję. Co więcej, z ogromnym optymizmem patrzę w przyszłość – mówi, wyraźnie nawiązując do faktu, że niedawno po raz drugi się ożenił – ku zaskoczeniu prasy, która o wszystkim dowiedziała się po fakcie! W piątek, 5 lutego, na ekrany kin wchodzi komedia „Planeta Singli” w reżyserii Mitji Okorna („Listy do M.”). Maciej Stuhr wciela się w showmana Tomka, który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Maciej Stuhr - Forum. ,,Planeta Singli" ,,Listy do M. 2" Maciej Stuhr czyta ,,Książkę bez obrazków". Maciej Stuhr - Skecz „Rozmowa telefoniczna" Maciej Stuhr - reklama. Maciej Stuhr - informacje. Maciej Stuhr na Orłach 2016.

Maciej Stuhrfot: EastNews Wczoraj poznaliśmy zwycięzców Polskich Nagród Filmowych Orły 2016, które w tym roku potwierdziły swoją dojrzałość. 18. edycja nagród, nazywanych "polskimi Oscarami", została uświetniona podczas uroczystej gali, prowadzonej przez komika Michała Sufina, który zadebiutował w roli konferansjera.

Maciej Stuhr na Orłach 2016

Szczególną uwagę przykuł jednak występ Macieja Stuhra, który przed wyczytaniem zwyciężczyni w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa pozwolił sobie na serię politycznych żartów.