background preloader

Sievietes

Facebook Twitter

Veselība - Pētījums: Franču skūpsts mūsu veselību dara krietni stiprāku! Kas gan var būt jaukāks, uzzinot, ka kaislīgs franču skūpsts patiesi spēj uzlabot mūsu veselību!

Veselība - Pētījums: Franču skūpsts mūsu veselību dara krietni stiprāku!

Beidzot pētnieki to arī spēj pierādīt ar rezultātiem un izskaidrot, kāpēc tā varam apgalvot. Kas tad īsti notiek mūsu organismos pozitīvs, ja piekopjam biežu skūpstīšanos? Holandiešu pētnieki veikuši apjomīgu pētījumu, kas pierāda, ka 10 sekunžu ilga skūpsta laikā mūsu mutes mikloflorā spēj rasties 80 miljons jaunu baktēriju, raksta izdevums «Microbiome». Sekss ir labs! Sekss ir visur un par to runā katru dienu, it īpaši pēdējā laikā, kad sekss un seksualitāte tiek pielīdzināta kultam.

Sekss ir labs!

Turpretī, kādam šis temats izraisa apjukumu vai pat nepatiku. Tomēr, cilvēks ir dzīva būtne un raugoties no veselības viedokļa, sekss tāpat kā pārtika, miegs vai kustība ir nepieciešams. Jautāsiet kāpēc? Lūk, kāpēc. Sekss - 17 ieteikumi: Ko vīriešiem der zināt par seksu. Ja vīrietim neveicas gultā, tiek ievainota viņa pašcieņa.

Sekss - 17 ieteikumi: Ko vīriešiem der zināt par seksu

Pašcieņa ir vīrieša visievainojamākais orgāns, raksta «pulsplus.ru» Tagad pēc kārtas izplatītākās vīriešu kļūdas gultā: 1. Attiecības - Tu vari noīrēt savu sapņu vīrieti! Viņš tev vairs nepērk ziedus?

Attiecības - Tu vari noīrēt savu sapņu vīrieti!

Nelutina ar pārsteigumiem un neveic masāžu? Tu jūties aizmirsta? Lūk, ir risinājums - noīrē sev vīrieti, kurš tevi apkalpos un dievinās, kamēr vien ritēs nomas laiks. Amerikā darbojas uzņēmums «ManServants», kur par 125 dolāriem stundā tu varēsi tikties ar vīrieti, kurš visu atvēlēto laiku tev pakalpos un izpildīs tavas iegribas. «Orālā seksa māksla» - praktiskas nodarbības, tagad arī Tallinā. 17 ieteikumi: Ko vīriešiem der zināt par seksu. Ja vīrietim neveicas gultā, tiek ievainota viņa pašcieņa.

17 ieteikumi: Ko vīriešiem der zināt par seksu

Pašcieņa ir vīrieša visievainojamākais orgāns, raksta «pulsplus.ru» Foto: PantherMedia/Scanpix Tagad pēc kārtas izplatītākās vīriešu kļūdas gultā: 1. Tu neesi bijis dušā! Sekss - Ko 100 gadus veca seksa terapeite domā par mūsdienu seksu?! Praktizējošā seksa terapeite Šērlija Zasmena (Shirley Zussman) ir ļoti zinoša eksperte pāru seksuālo attiecību līkločos.

Sekss - Ko 100 gadus veca seksa terapeite domā par mūsdienu seksu?!

Interesanti, ka, lai gan viņa jau ir sasniegusi simt gadu slieksni, viņas domas par mūsdienu seksu ir fascinējoši mūsdienīgas un noderīgas. Šerija Zasmena. Foto: Ekrānšāviņš Lai gan šarmantajai lēdijai jau ir simts gadu, viņa turpina praktizēt seksa terapiju Ņujorkā, raksta time.com. Viņa jau vairāk nekā piecdesmit gadus diendienā ir konsultējusi simtiem pāru, kuri meklē atbildi dzimumattiecību nesaskaņās. Sekss - Ideāls sekss ilgst 10 minūtes: mīlēties visu nakti ir pretdabiski! Ja tev jautātu, cik ilgi ilgst ideāls sekss, vai tu spētu atbildēt?

Sekss - Ideāls sekss ilgst 10 minūtes: mīlēties visu nakti ir pretdabiski!

Visticamāk, ka nē, jo katru reizi taču labi ir savādāk... Lūk, zinātnieki izskaitļojuši, ka tomēr laba vajag samērīgi daudz - desmit minūtes ir ideālais variants! Pēc amerikāņu pētījumiem secināts, ka ideālais seksa ilgums ir desmit minūtes. Секс - 21 эрогенная зона мужчины: пульт управления страстью. Cекс на одну ночь: не длина пениса имеет значение! А что? Facebook. Untitled. Sekss - 7 fakti, ko nezināji par sievietes noslēpumaināko vietiņu! Sekss - Sievietēm ar platiem gurniem ir vairāk seksa partneru. Interesants pētījums atklāj, ka sievietēm, kurām ir platāki gurni, ir vairāk seksa partneru nekā sievietēm, kurām ir šaurāki gurni.

Sekss - Sievietēm ar platiem gurniem ir vairāk seksa partneru

Turklāt arī vienas nakts sakarus sievietes ar platiem gurniem uztver vieglprātīgāk. Sievietes ar platiem gurniem nereti dēvē par sievietēm, kuras ir kā radītas bērnu iznēsāšanai un dzemdēšanai. Izrādās, ka daļa patiesības šeit ir, jo tieši šādas sievietes grūtniecību un dzemdības uztver mazāk traumatiski, Stils - Iegaumē: 10 pareizas ģērbšanās baušļi!