background preloader

Anamariasanta

Facebook Twitter

Maria

ÚSTA NEJSOU ZDROJEM ZAPÁCHAJÍCÍHO DECHU - lifestile. MUDr.

ÚSTA NEJSOU ZDROJEM ZAPÁCHAJÍCÍHO DECHU - lifestile

Michael Petr předseda Národního institutu parazitických onemocnění, doktor Petr vydal více než 60 studií o molekulární parazitologii. 21 let zkušeností Národní institut parazitických onemocnění zjistil novou příčinu halitózy (zapáchajícího dechu): parazitickou infekci. Nedávno dokončená studie potvrzuje, že látky vylučované parazity jsou toxické a vytvářejí vhodné prostředí pro putrefaktivní bakterie v žaludku. Proto lidé, kteří jsou infikováni parazity, mívají zapáchající dech. Tento problém probereme s specialista Michaelem Petrem, předsedou Národního institutu parazitických onemocnění. — Specialista Petře, děkujeme vám, že jste přišel. Ano. . — Specialista Petře, jsou výsledky studií ohledně parazitů a jejich vlivu na zápach dechu správné?

Ještě před několika lety lékařská komunita věřila tomu, že zapáchající dech vzniká v dutině ústní. Já osobně věřím výzkumům, které náš institut provedl. Většinou máme na mysli běžné červy, když mluvíme o parazitech. Červi ve žlučových kamenech: SEX s manželem až 2 hodiny! Místo 3 minut!!! - lifestile. Zdravím vás, přátelé!

SEX s manželem až 2 hodiny! Místo 3 minut!!! - lifestile

Možná si budete pamatovat, že jsem si tady asi před půl rokem postěžovala, že manžel má při sexu vyvrcholení hned za sebou? Nebo i když mu to dělám rukou, tak je to stejně otázka 1-4 minut! A ještě mi vadí, že mu moc nestojí. A přitom v každém pornu jsou samý stožáry, pevné a pružné. Marie Vimmerová našla způsob, jak zhubnout a chce pomoci i ostatním - lifestile. Ahoj!

Marie Vimmerová našla způsob, jak zhubnout a chce pomoci i ostatním - lifestile

Všichni z mého okolí si všimli, že jsem hodně zhubla a začali mě bombardovat otázkami. Ze všech sil jsem se snažila odpovědět všem a všechny vás podpořit, ale nepodařilo se mi to - dostávala jsem tolik zpráv, že bych musela prakticky žít online. Rozhodla jsem se tedy napsat tento příspěvek, kterým odpovím na otázku: " Jak se vám podařilo zhubnout 35 kg? " (Neznamená to, že mi nemůžete napsat a na něco se zeptat, pouze se tím snažím usnadnit si život.) Historie. Jak jsem se zbavila křečových žil za 1 týden. - lifestile. Ahoj, zase jsem tu!

Jak jsem se zbavila křečových žil za 1 týden. - lifestile

Ráda bych se podělila o trochu radosti... Navzdory všemu se mi podařilo Zbavit se křečových žil doma jen za týden!!! ZBAVIT SE křečových žil doma jen za týden!!! Vzpomínáte si, že asi před rokem jsem psala, že mám strašnou bolest v nohou a že se u mě objevily křečové žíly? Ptala jsem se na vaši radu - jak se toho zbavit. O 4 cm větší bude do 3 týdnů. Dívky budou potěšeny - lifestile. Ahoj všichni!

O 4 cm větší bude do 3 týdnů. Dívky budou potěšeny - lifestile

Chlapi, řeknu vám, jak dostat do kolen každou dívku. Nedávno jsem vyzkoušel Titan gel, který mi změnil můj už tak velký nástroj na neuvěřitelné šukací nádobíčko. Dříve jsem zkoušel různé pumpy, krémy, spreje a další odpadky, které nikdy nefungovaly a nepřidaly mi k velikosti penisu ani centimetr : ( A nedávno jsem narazil na video-blog nějakého chlápka, který ukázal, jak si svoje nádobíčko skutečně zvětšil. Už žádné utrpení. Moje cesta ke štíhlé postavě - lifestile. Před několika lety jsou četla příběhy lidí, kterým se podařilo zhubnout a říkala jsem si: "Tohle se mi nikdy nepovede.

Už žádné utrpení. Moje cesta ke štíhlé postavě - lifestile

" Pravděpodobně jsem ztratila naději a vždy, když jsem viděla fotografie "před" a "po" lidí, kterým se podařilo zhubnout, bylo mi do pláče, protože jsem si myslela, že se mi nikdy nepodaří tímto způsobem zhubnout. Nyní na ty časy vzpomínám s úsměvem - byla jsem naivní! Můj život se změnil díky Slim Pectin. Nyní vám povyprávím, jak jsem se o něm dozvěděla. Příběh o tom, jak mi moje dítě pomohlo přestat kouřit - lifestile. Byl jsem obětí závislosti na tabáku po dobu 15 let.

Příběh o tom, jak mi moje dítě pomohlo přestat kouřit - lifestile

Možná víte, co mám na mysli: stálý pocit nepohodlí, nutkání najít místo, kde si můžu v klidu zapálit, pravidelná potřeba kouřit. Dlouhá léta pro mě bylo peklo, když jsem často musel létat na služební cesty. Snažil jsem se číst knihy o tom, jak přestat kouřit, používal jsem nikotinové náplasti, pilulky, a dokonce jsem chodil k psychiatrovi. Ale nic z toho nepomohlo. Maximálně tak týden až měsíc a byl jsem zase na začátku. Před rokem moje žena otěhotněla. Život bez problému s vbočeným palcem: jedinečný způsob, který vás zbaví deformace palce za 2 měsíce! 796 4 - lifestile. Vbočený palec je jev, který je mnohým lidem známý.

Život bez problému s vbočeným palcem: jedinečný způsob, který vás zbaví deformace palce za 2 měsíce! 796 4 - lifestile

Nejedná se ale pouze o estetický problém. Deformace chodidla nejenom že hyzdí vzhled nohou, ale způsobuje také diskomfort a bolest při chůzi a z výběru obuvi vám udělá hotové peklo. Současná medicína si dlouho klade otázku: jak DEFEKT ODSTRANIT DO NĚKOLIKA MĚSÍCŮ, aniž by byla nutná operace? Odpověď se nakonec podařilo najít! Doposud byla nejefektivnějším způsobem léčby „kotníku“ pouze chirurgická korekce.

Nejlepší péče o vaše vlasy - lifestile. Jak jsem se zbavila akné za jeden týden - lifestile. Zveřejněno 08.02.2017 | Autorka: Veronika Nikdy jsem si nemyslela, že budu zveřejňovat své osobní příběhy, ale opravdu se s vámi chci podělit o svoji změnu.

Jak jsem se zbavila akné za jeden týden - lifestile

Našla jsem efektivní metodu léčby akné, namísto neustálého schovávání! Prosím poslouchejte mě a já vám tuto metodu vysvětlím. Jsem si naprosto jistá, že jste promarnili spoustu času a peněz na produktech a metodách, jako jsou krémy, mléka, peelingy a podobné nesmysly, které vám podráždily pleť ještě více. SPECIÁLNÍ ZPRÁVA: NEJRYCHLEJŠÍ INOVATIVNÍ KRÉM NA ZVĚTŠENÍ POPRSÍ JE ODHALEN! - lifestile. Explozivní růst prsou v lahvičce?

SPECIÁLNÍ ZPRÁVA: NEJRYCHLEJŠÍ INOVATIVNÍ KRÉM NA ZVĚTŠENÍ POPRSÍ JE ODHALEN! - lifestile

Dívka z Česka Lucie, 26 let, vyzkoušela úplně nový přípravek, který jí zformoval poprsí za 3 týdny. Udělali jsme s ní rozhovor, aby nám tento proces popsala detailně. Lucie vždy chtěla mít velká prsa a zoufale trávila veškerý svůj volný čas v posilovně, aby se jí vylepšila. Nepovedlo se jí to ale více, než jak vidíte na první fotografii. "Myslela jsem si, že geneticky nemám velká prsa a všechny mé pokusy byly zbytečné, dokud mi moje máma neřekla, že viděla v televizi reklamu na nový přípravek na zvětšení poprsí. Plíseň nohou a nehtů Jaký druh nebezpečí se skrývá v této nemoci a jak se jí zbavit? - lifestile. Plíseň nohou a nehtů Jaký druh nebezpečí se skrývá v této nemoci a jak se jí zbavit?

Redakce: Podle statistik trpí téměř jeden z pěti lidí plísní nohou a nehtů. Příčiny se liší - od oslabeného imunitního systému až po boty, které nevyhovují vašim nohám. Dnes vám kandidát lékařských věd (ČR), lékař nejvyšší kategorie MUDr. Alexandr Poslušný řekne, jak vám moderní úspěchy v oblasti medicíny pomohou zbavit se tak nebezpečného a nepříjemného onemocnění, jako je plíseň nohou a nehtů za jediný měsíc doma. Sára / Trvale jsem se zbavila křečových žil doma. Jak se mi to povedlo? - lifestile. Dnes se s vámi chci podělit o tajemství, jak se mi povedlo zbavit se křečových žil. Před dvěma měsíci jsem byla naprosto přesvědčena o tom, že mám jen dvě možnosti: první - operace se všemi důsledky, a druhá - smíření se s problémem.

Smířit se byl nesmysl - je mi jen 39. Změna tvaru nosu doma JE MOŽNÁ - lifestile. MUDr. Andrej Makovec CSc.plastický chirurg Dobrý den, jmenuju se Andrej Makovec, jsem vedoucí lékař, plastický chirurg kliniky plastické chirurgie. Osobní kosmetička, neboli JAK JSEM SI ZVĚTŠILA POPRSÍ O TŘI VELIKOSTI V POHODLÍ DOMOVA - lifestile. Zveřejněno: 14.02.2017 Ahoj všichni!

Holky, už dávno jsem vám slibovala, že vám napíšu o tom, jak jsem si zvětšila poprsí z velikosti A na velikost C. Moje prsa jsou nyní pevná, zvednutá a plná. Už je to půl roku a jsou stále hezčí. Ale začnu od začátku. Jak jsem se stal machem v posteli za pouhý týden! - lifestile. Lékaři žasnou – za 4 týdny zhubnula Lindsay Lohan 13 kg - lifestile. Sexy herečka ohromila přátele a fanoušky dramatickým zhubnutím – Lindsay nedávno přiznala, že používá látku na hubnutí, která snížila její chuť k jídlu tak moc, že téměř přestala jíst – zhubnula na neuvěřitelných 47 kg! Během posledního měsíce se více než 10 000 českých žen odvrátilo od únavných a neúčinných diet, škodlivých léků na hubnutí , aby rychle a snadno zhubnuly pomocí stejného způsobu jako Lindsay. I vy tu možnost máte, bez ohledu na to, jak vypadáte, po měsíci uvidíte překvapené tváře mužů, kteří se za vámi budou otáčet, za vašimi pevnými hýžděmi, plochým bříškem a krásnou postavou.

Sníte o svůdné postavě, plochém bříšku a štíhlých, pevných nohou? Můžete toho dosáhnout během jediného měsíce - zrcadlo vám řekne pravdu. Vaši přátelé si všimnou změny. Přírodní přípravek minimalizuje chuť k jídlu a umožní vám zhubnout zcela přirozeně. Co říká Lindsay Lohan o přípravku Nidora – produktu, díky kterému zhubnula bez jakéhokoli úsilí: " Nidora je kombinace přírodních přísad. Beyonce. Unikátní technika, která vám pomůže zbavit se vbočeného palce za 2 měsíce! - lifestile. Výrůstek na palci u nohy je známá věc. Tento problém není jen estetický. มารี มาริสสา เปิดเผยเคล็ดลับความอ่อนเยาว์ตลอดกาล - lifestile.

ภัทรธิดา กมลทิพย์ : สุดยอดเคล็ดลับช่วยให้ผิวกระจ่างใส เปล่งประกาย – C – สถาบันทางการแพทย์ - lifestile. ไม่ต้องพึ่งโบท็อกซ์ - รับประกัน อ่อนเยาว์ลง 15 ปี - lifestile. ลดน้ำหนักง่ายขนาดนี้เลยเหรอ! ลด 23 กิโลใน 14 วัน – ถ้ารู้ว่าง่ายแบบเนี่ย ผอมไปนานแล้วค่า - lifestile. จะใช้ขนตาของคุณดึงดูดผู้ชายซักคนได้ยังไง? - lifestile. ÚSTA NEJSOU ZDROJEM ZAPÁCHAJÍCÍHO DECHU - lifestile.