background preloader

ICELAND

Facebook Twitter

Circle Boat Tour - Visit Westman Islands Ferry Herjólfur Vestmannaeyjar. Ferry: Landeyjahöfn - Vestmannaeyjar - Landeyjahöfn passengers - Visit Westman Islands Ferry Herjólfur Vestmannaeyjar. EnjoyIceland.is - Fjaðrárgljúfur - A canyon - South East Iceland. Another Iceland. Sólheimajökull Glacier Walk. Glacier walk tour in South Iceland with amazing glacier terrain.

מפה של איסלנד - Another Iceland. Grocery stores in Iceland. ICELAND TRAVEL GUIDE BOOKINGS INFORMATION ONLINE ON LINE THE WEB WEBSITE. Another Iceland. איסלנד אוגוסט 2015 - סיכום נסיעה. איסלנד – אוגוסט 2015 איסלנד יום ראשון לטיול שבת 15/8/2105 את הטיול ערכתי בעזרת האתרים המומלצים והבלוגים באתר זה אודות איסלנד וכמובן בעזרת עשרות הטיפים שפורסמו כאן.

איסלנד אוגוסט 2015 - סיכום נסיעה

מעבר לכמה מילים על המסלול, לא אחזור על כל מה שנאמר, אלא אתייחס לטיפים ואוסיף כמה משלי. הטיול היה בעקרון על כביש מספר 1 סובב את האי עם כיוון השעון, כולל חזרה לרייקיאויק ומשם יציאה שוב ל"משולש" הזהב". Iceland Attractions. Hveravellir hot water pool Camping Midnight bath Sunrise at Hveravellir Geothermal field Hveravellir Blahver hot spring.

Iceland Attractions

Iceland Erupts - A Volcano Live Special 2012 (HD 720p) סרט BBC על הרי געש. This is Iceland: Breathtaking drone footage. Witness the stunning beauty of Iceland. Bridge3.130.0_en. איסלנד לשומרי כשרות ושבת. הבהרה: המידע הנמסר כאן הוא בבחינת עצות של בעלי ניסיון, אך אין בכוונתו לייצג פסיקה של רבנים או להוות תחליף לפסק הלכה כל שהוא, או לאישור כשרות זה או אחר.

איסלנד לשומרי כשרות ושבת

אימרה ידועה גורסת כי בכל מקום בו תמצאו קוקה קולה, תמצאו גם בית חב"ד, אך המציאות באיסלנד מפריכה את הכלל הזה. קוקה קולה תמצאו שם בכל פינה, אך בית חב"ד – עדיין לא. להוציא את הוותיקן ואולי עוד כמה מדינות זעירות, איסלנד היא גם אולי המדינה היחידה באירופה שלא תמצאו בה בית כנסת או שרידים של בית כנסת. מגן דוד על קבר במקומות רבים באיסלנד תמצאו חלונות או קירות בניינים, ואפילו קברים המעוטרים במגן דוד, אך אל נא תטעו – לא הגעתם לאתר יהודי. יהודים מעטים הגיעו לאיסלנד במהלך השנים, מי כסוחרים מדנמרק בשלהי המאה הקודמת, ומי כפליטים מגרמניה במלחמת העולם השנייה. בית הכנסת היחיד שהיה קיים באיסלנד היה למעשה בית כנסת צבאי בבסיס נאט"ו ב קפלוויק. בחודשי הקיץ אשר בהם מטיילים רוב הישראלים, שוקעת השמש קרוב לחצות, וזורחת כעבור שעה-שעתיים. צום תשעה באב, לעומת זאת, לא מומלץ כאן, כי הוא מתארך ומתארך, והבדלה במוצאי שבת עלולה להתקיים בשעות הקטנות של הלילה. איסלנד ארץ הקרח האש ותמרות עשן - חלום שהתגשם חלק 2.

המשך הטיול בין מכתשי הרי געש, שמורה צבעונית עם קרייטרים שבתחתיתם אגמים טורקיזיים והרים צבעוניים, מפלים שוצפים הנופלים מגובה רב עם עוצמת ספיקה מהגבוהות באירופה ואיים שנוצרו מפעילות וולקנית ובל נשכח גייזר אחד שהתמכרתי אליו טוטאלית.

איסלנד ארץ הקרח האש ותמרות עשן - חלום שהתגשם חלק 2

על אלה ועוד בדרום איסלנד להלן. מעבר לחלק 1 של הכתבה לחץ כאן 29.6. איסלנד ארץ הקרח האש רחל לבון- חלום שהתגשם חלק 1. טיול בן 19 יום בו חווינו פיורדים מדהימים, שייט בין לוויתנים, צוקים עם ציפורים,ימת יבחושים, הרבה מקומות "מעשנים" , קרייטרים , מפלים גועשים ,הרי געש אימתנים ויום שכולו קרחונים .

איסלנד ארץ הקרח האש רחל לבון- חלום שהתגשם חלק 1

איך הכל התחיל? בחוברת "מסע אחר" של יולי 2009 נטמן הזרע לטיול לאיסלנד. עם הרבה כתבות עליה ותמונה אחת מנצחת. Home-page - Icelandic Meteorological Office. אגם מיוואטן - Mývatn. אגם מיוואטן - Mývatn מיוואטן (Mývatn) הוא אגם רדוד הממוקם באזור של פעילות געשית פעילה בצפון איסלנד, לא רחוק מהר הגעש קרפלה (Krafla).

אגם מיוואטן - Mývatn

יצירות מופת אלימות של אמא טבע נמצאות בכל אזור האגם: מכתשי ענק, מעיינות גופרית מבעבעים, בריכות בוץ ושאריות קפואות של התפרצויות וולקניות טריות נותנות הרגשה של טיול בכוכב אחר. שמו של האגם בתרגום לעברית הוא "אגם היבחושים" (מאיסלנדית "Mý" = יבחוש, "vatn" = אגם) האגם קיבל את שמו ממספר עצום של זבובים (ברחשים) ששורצים במקום כל קיץ.

Cave Exploration - Lofthellir. Explore an underground world of ice wonders Explore caverns filled with gem like treasure Lofthellir, a 3500 year old lava cave, is a world of ice and darkness, located in the northeastern part of Iceland near Lake Myvatn.

Cave Exploration - Lofthellir

It is about 370 metres long. You can choose whether you want to start the tour from Akureyri or the Lake Myvatn area. "Welcome to Iceland" Full Film. Lost in Iceland. Activities in Vatnajokull Region in Southeast of Iceland - Glacier walking, Horse riding, Snowmobiles, Kayaking. SKAFTAFELL NATIONAL PARK ICELAND. The second national park, Skaftafell., established in 1967 (400-500 square kilometres), contains some of the most precious natural pearls of the country.

SKAFTAFELL NATIONAL PARK ICELAND

The rugged landscapes, mountains and glaciers, the flora and the fauna have a magnetic influence on the visitors. In 1984, it was increased in area (1736 square kilometres) including a considerable part of Glacier Vatnajokull. In November 2004 the area of the park was still increased to 4,807 square kilometres. Jökulsárlón Glacier Lagoon Boat Tours in Iceland. איסלנד - טיול באי הרחוק שהפך קרוב. מה כדאי לדעת לפני הטיול תכנון הטיול - תקופת התיירות באיסלנד משתרעת על פני כשלושה חודשים (יוני-אוגוסט).

איסלנד - טיול באי הרחוק שהפך קרוב

במהלך תקופה זו מגיעים לאיסלנד מספר גדול של תיירים ועל כן רוב מקומות הלינה, במיוחד הזולים, תפוסים. ההמלצה שלנו היא להזמין את כל מקומות הלינה מראש (להתחיל להזמין מקומות כבר בסוף חודש אפריל), במיוחד אם אתם מטיילים באוטובוס ומוגבלים לתחנות העצירה של האוטובוס ואם אתם מעוניינים שלא לחרוג מתקציב הנסיעה שהקצבתם לכם. לינה - האתר הטוב ביותר לחיפוש מקומות לינה ובכלל הוא www.visiticeland.com. אתר זה מאגד בתוכו את כל אפשרויות הלינה באיסלנד. להלן פירוט קצר של אפשרויות הלינה באיסלנד: רשת האכסניות של אנ"א (HI) - אכסניות נקיות וזולות, הממוקמות ברוב המקומות המרכזיים. תחבורה - צורת האי היא עגולה ורוב היישובים והתושבים גרים בהיקפו של האי ולא בפנים האי. כסף - כדאי מאוד לא להחליף כסף בשדה תעופה, אלא רק באי עצמו. עיתון - יש עיתון שבועי באנגלית, שמחולק חינם ואפשר לקבל אותו במרכז המידע לתיירים. לתחילת הכתבה מתחילים בריקייוויק, אקווררי והוסוויק אנחנו טיילנו באיסלנד על כביש הטבעת, לפי כיוון השעון.

Iceland Vacation Travel Guide.