background preloader

Algimantas

Facebook Twitter

BNS: Naujiena. Papildymai visam tekste Vilnius, rugsėjo 7 d.

BNS: Naujiena

(BNS). Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti bendrosios praktikos gydytojos 50-metės Daivos Jakaitės ir chemikės išsilavinimą turinčios 52 metų Jurgitos Ingos Švedienės baudžiamąją bylą dėl neteisėtos pagalbos gimdyvėms namuose. „Byla bus nagrinėjama ne viešame teisiamajame posėdyje“, – pranešė teisėjas Robertas Rainys. Dvi vilnietės kaltinamos besivertusios neteisėta veikla – įtariama, kad viena jų priimdavo namuose gimdančių moterų naujagimius, o kita juos apžiūrėdavo ir išrašydavo gimimą patvirtinančias pažymas. BNS: Naujiena. Vilnius, rugsėjo 7 d.

BNS: Naujiena

(BNS). Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti bendrosios praktikos gydytojos 50-metės Daivos Jakaitės ir chemikės išsilavinimą turinčios 52 metų Jurgitos Ingos Švedienės baudžiamąją bylą dėl neteisėtos pagalbos gimdyvėms namuose. Žinios » LNK GO. Televizija tavo kompiuteryje Visi video Liko Žinios Žinios.

Žinios » LNK GO

Ant teisėjų stalo – reta byla. Vilniaus apylinkės teismo koridoriuje trečiadienį rytą krykštavo vaikai.

Ant teisėjų stalo – reta byla

Kelios vilniečių šeimos juos atsivedė lyg įrodymą, kad sveiki kūdikiai gali gimti ir namuose. Jiems gimti padėjusios moterys stojo prieš teismą. Bylą dėl gimdymo namuose atvertęs teisėjas nei teismo koridoriuje žaidusių vaikų, nei jų motinų nematė. Tradicinių medikų paslaugų atsisakiusios šeimos į teismą susirinko tik palaikyti neteisėta komercine veikla kaltinamų pribuvėjų – 50-metės Dalios Jakaitės ir 52 metų Jurgitos Švedienės. Vilniaus apygardos teismai - VILNIAUS MIESTO APYLINKĖS TEISMAS » Naujienos » Teismas pradėjo nagrinėti vadinamąją „pribuvėjų“ bylą.

Už uždarų durų – neteisėtai pagalbą gimdyvėms namuose teikusių vilniečių byla. „Byla bus nagrinėjama ne viešame teisiamajame posėdyje“, – pranešė teisėjas Robertas Rainys.

Už uždarų durų – neteisėtai pagalbą gimdyvėms namuose teikusių vilniečių byla

Dvi vilnietės kaltinamos besivertusios neteisėta veikla – įtariama, kad viena jų priimdavo namuose gimdančių moterų naujagimius, o kita juos apžiūrėdavo ir išrašydavo gimimą patvirtinančias pažymas,. Palaikyti teisiamų moterų atvyko didelis būrys tėvų su vaikais. Kai kurie pasakojo vaikų susilaukę namuose. Byla dėl gimdymų namuose: „pribuvėjas“ stojo ginti jaunos šeimos - DELFI Sveikata. Namuose gimdžiusioms moterims talkinusią chemikę ir vėliau kūdikius apžiūrėdavusią bei gimimą patvirtinančias pažymas išdavusią gydytoją stojo ginti būrys šeimų – jie įsitikinę, kad už pagalbą ateinant naujoms gyvybėms į pasaulį negali būti baudžiama.

Byla dėl gimdymų namuose: „pribuvėjas“ stojo ginti jaunos šeimos - DELFI Sveikata

Dalia Jakaitė, Jurgita Inga Švedienė Tuo metu prokurorai įsitikinę priešingai – gimdymai privalo būti atliekami legaliai, todė gimdyvėms talkinusias vilnietes Jurgitą Švedienę ir gydytoją Dalią Jakaitę apkaltino neteisėtu vertimusi ūkine, komercine, financine ar profesine vaikla. TV3 žinios - TV3 Play video portalas. Gimdymas namuose – vis dar neišspręstas klausimas. Teisiamųjų suole atsidūrė Inesos Kurklietytės filmo „Lengvas raganavimas“ herojė Jurga Švedienė.

Gimdymas namuose – vis dar neišspręstas klausimas

Ji kartu su dar viena, medicinos išsilavinimą turinčia pribuvėja, Dalia Jakaite, kaltinamos neteisėtai priimdavusios gimdymus namuose. Moterys neslepia, jų praktikoje yra pasitaikęs ir ne vienas atvejis kai toks gimdymas pasibaigdavo mirtimi, tačiau pribuvėjos teisinasi, kad visko būna net ir ligoninėse. Gimdymus namuose priiminėjusios moterys stojo prieš teismą. Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti bendrosios praktikos gydytojos 50-metės Daivos Jakaitės ir chemikės išsilavinimą turinčios 52 metų Jurgitos Ingos Švedienės baudžiamąją bylą dėl neteisėtos pagalbos gimdyvėms namuose.

Gimdymus namuose priiminėjusios moterys stojo prieš teismą

„Byla bus nagrinėjama ne viešame teisiamajame posėdyje“, – pranešė teisėjas Robertas Rainys. Dvi vilnietės kaltinamos besivertusios neteisėta veikla – įtariama, kad viena jų priimdavo namuose gimdančių moterų naujagimius, o kita juos apžiūrėdavo ir išrašydavo gimimą patvirtinančias pažymas,. Palaikyti teisiamų moterų atvyko didelis būrys tėvų su vaikais. Gimdymo namuose šalininkai – už legalią pribuvėjų veiklą. Gimdymus namuose priiminėjusios moterys stojo prieš teismą / Lrytas.tv. Ant teisėjų stalo – reta byla. Teisiamųjų suole – gimdymus namuose priiminėjusios vilnietės. Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti bendrosios praktikos gydytojos 50-metės Daivos Jakaitės ir chemikės išsilavinimą turinčios 52 metų Jurgitos Ingos Švedienės baudžiamąją bylą dėl neteisėtos pagalbos gimdyvėms namuose.

Teisiamųjų suole – gimdymus namuose priiminėjusios vilnietės

„Byla bus nagrinėjama ne viešame teisiamajame posėdyje“, – pranešė teisėjas Robertas Rainys. Dvi vilnietės kaltinamos besivertusios neteisėta veikla – įtariama, kad viena jų priimdavo namuose gimdančių moterų naujagimius, o kita juos apžiūrėdavo ir išrašydavo gimimą patvirtinančias pažymas. Palaikyti teisiamų moterų atvyko didelis būrys tėvų su vaikais. Skandalinga gimdymų namuose byla: prabilo dulų paslaugomis naudojęsi tėvai.