background preloader

Adrtrading

Facebook Twitter

אריה כהן התמקצע בענף יצרני הרהיטים והמטבחים ופתח חנות קטנה ברחוב ויטל בתל אביב והתחיל לשווק מוצרי פרזול ליצרנים. כיום לאחר 50 שנות פעילות אנו נותנים מענה לכל צורך של יצרן הרהיטים.

בוצר עץ וידיות לארונות: מחדשים את המטבח לפסח. המטבח הוא החדר הפעיל ביותר בין כל חדרי הבית, ואי לכך גם זקוק לחידוש ורענון מעת לעת.

בוצר עץ וידיות לארונות: מחדשים את המטבח לפסח

עונת האביב היא הזדמנות נהדרת לשנות את העיצוב ולהשקיע קצת תשומת לב בפריטים המשמשים אותנו לפעולות הכנת האוכל. מהם הטרנדים הכי חמים בעיצוב מטבחים? צעדים פשוטים שיעניקו למטבח מראה חדש ומעורר השראה, בלי לקרוע את הכיסחג הפסח הוא תמיד בסימן התחדשות, ורבים נוהגים לחדש ולרענן את חדרי הבית השונים בפריטי ריהוט חדשים ובפריטים דקורטיביים שירעננו את האווירה ואת הסטייל בחללים השונים, ובעיקר יעניקו לנו תחושה של שינוי ופתיחה של דף חלק.

קלפה למטבח ומתקני אחסון לארונות: מינימליזם הוא שם המשחק. פחות זה יותר.

קלפה למטבח ומתקני אחסון לארונות: מינימליזם הוא שם המשחק

היום כבר מבינים ברחבי העולם המערבי שריבוי ועומס של פריטים רק מעיב על הבית ועל תחושת הרוגע והשלווה. ניפוי וסינון של החפצים שאתם לא באמת זקוקים להם, לצד אחסון נכון של הנותרים, יביא לבית מסודר ונעים. כך תאמצו את הטרנד המינמליסטי בארבעה שלבים פשוטים טרנד המינימליזם החל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות בכל מה שנוגע לעיצוב הפנים וסידור הבית. ארונות בגדים ומטבח - כך תארגנו את הבית מחדש לקראת הפסח. השנה יותר מתמיד, אנחנו מסתערים על חג האביב לצורך ניקיונות וסדר בבית, לאחר שהבנו את החשיבות של בית מטופח, נעים ומתוחזק.

ארונות בגדים ומטבח - כך תארגנו את הבית מחדש לקראת הפסח

כמה כללי אצבע לסידור נכון של ארונות הבגדים והמטבח, תוך שימוש במתקני אחסון חיוניים, יסייע לכם לא רק לסדר בקלות את הבית, אלא גם למנוע בלגן לאורך זמן. מספר טיפים חשובים לפני שאתם יוצאים לדרך חג הפסח המתקרב ובא, הוא המלך הבלתי מעורער של קדחת הניקיונות וסידור הבתים. במיוחד בשנה החולפת, במהלכה שהינו יותר מאי פעם בבתים, גם גברה הפעילות ואיתה הבלגן, וגם הבנו את החשיבות של החזקת בית נעים ומטופח. לקראת חג האביב שבא עלינו לטובה, איגדנו עבורכם כמה טיפים לסידור מחדש של ארונות הבגדים והמטבח, ושמירה על סדר וניקיון שיעשו לנו אור בעיניים ויטיבו עם הבריאות. טיפים לעיצוב מטבח: הסוד הוא במתקני האחסון. שימוש במתקני אחסון, בדלתות קלפה ובתריסים לארונות המטבח, יאפשר לכם לעצב את החדר הזה בסטייל, תוך כדי שאתם שומרים על הניקיון והסדר באופן אידיאלי המטבח כבר הפך לא מכבר לכוכב הבלתי מעורער של בתי המגורים.

טיפים לעיצוב מטבח: הסוד הוא במתקני האחסון

מגיפת הקורונה הפכה את כולנו, בין אם מרצון ובין אם בעל כורחנו, לבשלני-על המבלים שעות ארוכות במטבח, במטרה להכין אוכל לבני המשפחה, או לנסות מתכונים חדשים ויצירתיים בבישול ואפייה. כך או כך, לאחר שכולנו הבנו שהשנה יותר מתמיד כדאי להשקיע בבית, אפשר להתמקד בחדר הכי פעיל בדירה - הלא הוא המטבח. כל שף מקצועי יודע שלא ניתן להתחיל במלאכת הבישול לפני שהשטח נקי ומסודר למשעי. אי לכך, אחד העקרונות שצריכים להנחות אותנו בבואנו לעצב את חלל המטבח, הוא המינימליזם והשמירה על הסדר הטוב. עיצוב חדרי ילדים: הסגנון מתבגר יחד איתם. חדר הילדים הוא כבר לא החלל המצועצע והצבעוני בהגזמה כשהיה בעבר.

עיצוב חדרי ילדים: הסגנון מתבגר יחד איתם

מתקני אחסון לארונות: האביזרים שיסייעו לכם להשליט סדר בבית. ארונות הבגדים שלנו וארונות המטבח הם חללי האחסון המועדים לפורענות מבחינת בלגן.

מתקני אחסון לארונות: האביזרים שיסייעו לכם להשליט סדר בבית

הסיבה לכך נעוצה בכך שאלו הם האזורים הכי דינמיים בבית, ואנחנו עושים בהם שימוש יומיומי. באמצעות אחסון נכון וסידור יעיל של הבגדים ושל תכולת ארונות המטבח, תוכלו להשליט סדר וגם להצליח לשמור עליו לאורך זמן. כמה טיפים שיחסלו את הבלגן ויעשו לכם "אור בעיניים" אין ספק ששני האזורים בבית שהם הכי מועדים לפורענות מבחינת שמירה על הסדר הם ארונות הבגדים שלנו וארונות המטבח. הסיבה לכך ברורה, מאחר ושני האזורים הללו הם הדינמיים ביותר בבית ואנחנו עושים בשניהם שימוש נרחב. שילוב עץ בעיצוב פנים ובאדריכלות: כך תשתמשו בחומר הגלם הפופולרי. שילוב עץ בעיצוב פנים ובאדריכלות: כך תשתמשו בחומר הגלם הפופולרידווקא בעידן של תעשייה מתקדמת, הייטק ודיגיטל, מתעורר הרצון לחזור למקורות ולסגנון עיצוב טבעי, כפרי וחמים יותר.

שילוב עץ בעיצוב פנים ובאדריכלות: כך תשתמשו בחומר הגלם הפופולרי

בנוסף, השפעות הסגנון הנורדי הבסיסי והרך בעיצוב הפנים - ממשיכות להתעצם. שתי המגמות הללו מחזירות את השימוש בעץ כחומר גלם המככב בעיצוב בתים, משרדים, מסעדות ובתי מלון. שימוש בלוחות עץ כמשטחי עבודה, תריסי עץ במראה עתיק ואביזרי עץ משלימים לעיצוב הבית מכניסים את הטבע הביתה. טרנד בעיצוב מטבחים: חיפויי קיר זכוכית. המטבח הפך זה מכבר לחלל הכי תוסס ופעיל בבית.

טרנד בעיצוב מטבחים: חיפויי קיר זכוכית

מקלחונים, אריחים ושיש: טרנדים בעיצוב חדרי אמבטיה. חדרי הרחצה, שנחשבו בעבר לחללים פונקציונליים בלבד, בהם אנחנו אמורים להתרחץ ותו לא, עברו מהפך בשנים האחרונות, כאשר חלחלה ההבנה שהזמן שאנחנו מבלים בהם משפיע מאוד על איכות החיים ואפילו על מצב הרוח.

מקלחונים, אריחים ושיש: טרנדים בעיצוב חדרי אמבטיה

גם שימושיים וגם תורמים לעיצוב הבית: אביזרי חשמל לריהוט. גם שימושיים וגם תורמים לעיצוב הבית: אביזרי חשמל לריהוט החודשים האחרונים הביאו אותנו לשהות ממושכת יותר בתוך הבתים, מה שהביא ליותר השקעה בעיצוב הפנים.

גם שימושיים וגם תורמים לעיצוב הבית: אביזרי חשמל לריהוט

אנחנו רוצים שחלל הבית יהיה נוח ופונקציונלי מצד אחד, אבל גם נעים לעין, עדכני ומסוגנן מצד שני. שילוב אביזרי חשמל בריהוט הביתי מגלם את השילוב המושלם בין שני העולמות, כאשר הפונקציונליות הטמונה בתאורה משולבת מעניקה מראה יוקרתי לכל חלל. טרנדים בעיצוב פנים הבית הוא המלך. הפרדה בין חללים ודלתות הזזה - לחולל מהפך בבית ללא צורך בשיפוץ. באופן מתמיד, אנחנו מעוניינים לנצל את חלל הבית או המשרד עבור כמה שיותר פונקציות. במקרים רבים הסיטואציה הטכנית ואולי גם החוקית, אינה מאפשרת בניית קיר בטון בתוך הבית. כאן נכנסות לתמונה המחיצות ודלתות ההזזה. מהם הסוגים הפופולריים ביותר וכיצד תוכלו להשתמש בהם? כמובן שכולנו מעדיפים בית מרווח ורחב ידיים, עם חללים פתוחים ומאווררים. אבל יש גם את המציאות, ובמקרים רבים, אנחנו נדרשים למצוא פתרונות יצירתיים, על מנת לנצל חלל מסוים ומוגבל – לצורך כמה שיותר חדרים או אזורים מוגדרים.

הנה כמה דוגמאות למחיצות ודלתות שיכולות להוות פתרון אצלכם בבית: מחיצות לצורך הסתרה. מקומי ואיכותי: האתר שאפשר לסמוך עליו בקניית מוצרי פרזול ובנייה. מקומי ואיכותי: האתר שאפשר לסמוך עליו בקניית מוצרי פרזול ובנייה עד לא מזמן, רכישת מוצרי פרזול לא היתה נהוגה באמצעות אתרי אונליין, ובוודאי לא מאתרים מקומיים. אבל ריבוי היצרנים והתחרות לא הותירו ברירה ליצרנית ישראלית גדולה להקים אתר נגיש ונוח.