background preloader

Adrtrading

Facebook Twitter

אריה כהן התמקצע בענף יצרני הרהיטים והמטבחים ופתח חנות קטנה ברחוב ויטל בתל אביב והתחיל לשווק מוצרי פרזול ליצרנים. כיום לאחר 50 שנות פעילות אנו נותנים מענה לכל צורך של יצרן הרהיטים.

עיצוב חדרי ילדים: הסגנון מתבגר יחד איתם. חדר הילדים הוא כבר לא החלל המצועצע והצבעוני בהגזמה כשהיה בעבר.

עיצוב חדרי ילדים: הסגנון מתבגר יחד איתם

עיצוב חדרי הילדים היום שואף למינימליזם, לפונקציונליות מירבית ועושה שימוש בפלטת צבעים רגועה ונייטרלית. כך תעשו זאת נכוןחדרי הילדים כיום הם כבר מזמן לא החלל המצועצע והצבעוני בהגזמה שהיה בעבר. טובי הפסיכולוגים ומומחים בתחום החינוך כבר העלו את הסברה שעודף של פריטים וצבעים אינו מיטיב עם הקשב והרוגע של הילדים, וגם אנחנו ההורים, מעוניינים בדרך כלל בעיצוב מתון, נעים ובוגר, שיוכל ללוות את הילדים לאורך זמן ולהתבגר יחד איתם. אז פלטת הצבעים נרגעה והפכה לנייטרלית יותר. מסתמן כיום טרנד של שימוש בגוונים אפורים, בז'ים ושחור-לבן, תוך שנגיעות צבעים עזים יותר משתלבות בהרמוניה עם העיצוב הכללי ואינן משתלטות. מתקני אחסון לארונות: האביזרים שיסייעו לכם להשליט סדר בבית. ארונות הבגדים שלנו וארונות המטבח הם חללי האחסון המועדים לפורענות מבחינת בלגן.

מתקני אחסון לארונות: האביזרים שיסייעו לכם להשליט סדר בבית

הסיבה לכך נעוצה בכך שאלו הם האזורים הכי דינמיים בבית, ואנחנו עושים בהם שימוש יומיומי. באמצעות אחסון נכון וסידור יעיל של הבגדים ושל תכולת ארונות המטבח, תוכלו להשליט סדר וגם להצליח לשמור עליו לאורך זמן. כמה טיפים שיחסלו את הבלגן ויעשו לכם "אור בעיניים" אין ספק ששני האזורים בבית שהם הכי מועדים לפורענות מבחינת שמירה על הסדר הם ארונות הבגדים שלנו וארונות המטבח. הסיבה לכך ברורה, מאחר ושני האזורים הללו הם הדינמיים ביותר בבית ואנחנו עושים בשניהם שימוש נרחב. שילוב עץ בעיצוב פנים ובאדריכלות: כך תשתמשו בחומר הגלם הפופולרי. שילוב עץ בעיצוב פנים ובאדריכלות: כך תשתמשו בחומר הגלם הפופולרידווקא בעידן של תעשייה מתקדמת, הייטק ודיגיטל, מתעורר הרצון לחזור למקורות ולסגנון עיצוב טבעי, כפרי וחמים יותר.

שילוב עץ בעיצוב פנים ובאדריכלות: כך תשתמשו בחומר הגלם הפופולרי

בנוסף, השפעות הסגנון הנורדי הבסיסי והרך בעיצוב הפנים - ממשיכות להתעצם. שתי המגמות הללו מחזירות את השימוש בעץ כחומר גלם המככב בעיצוב בתים, משרדים, מסעדות ובתי מלון. שימוש בלוחות עץ כמשטחי עבודה, תריסי עץ במראה עתיק ואביזרי עץ משלימים לעיצוב הבית מכניסים את הטבע הביתה לעתים נדמה שדווקא הקידמה והתפתחות הטכנולוגיה והדיגיטציה גורמות לנו לרצות לחזור למקורות, לטבע ולחומרי הגלס ובסיסיים. בנוסף, בשנה האחרונה נאלצנו, ועודנו - להישאר בתוך הבתים, בעקבות מגפת הקורונה, והתשוקה לטבע רק הולכת וגוברת. מכניסים חום ואור הביתה: טרנד העיצוב הנורדי בכל הקשור לאופנה, הסקנדינבים יודעים מה הם עושים… לא סתם מותגי ענק כמו H&M ואיקאה השוודיים כבשו את העולם המערבי בסערה. מאחר ובמדינות הנורדיות במשך רוב ימות השנה קר מאוד וחשוך, הם מקפידים על עיצוב פנים שייצור אווירה חמימה ומוארת. עוד דרכים להכניס את הטבע הביתה: פריטי עץ ועציצים. טרנד בעיצוב מטבחים: חיפויי קיר זכוכית. המטבח הפך זה מכבר לחלל הכי תוסס ופעיל בבית.

טרנד בעיצוב מטבחים: חיפויי קיר זכוכית

רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו מבלים שם מסביב לשעון, במיוחד בתקופות הסגר. כלל חשוב במטבח הוא הקפדה על ניקיון והיגיינה, אבל לא פחות חשוב - אסתטיקה ועיצוב נעים, יפה וטרנדי. חיפויי קיר זכוכית מהווים תוספת נאה, צבעונית ועדכנית לקירות המטבח, שגם מאפשרת לנו להקפיד על ניקוי בקלות רבה יותר. שלל דוגמאות וצבעים מחכים לכם במפעלים המתמחים, ולכם נותר רק לבחור איך לאמץ את הטרנד החם בעיצוב הפנים המטבח זכה לאחרונה לעדנה מחודשת והפך להיות הכוכב של הבית.

אם החלטתם ללכת על האופציה של חיפויי קיר זכוכית במטבח שלכם, בשלב הראשון יש למדוד את הקירות עליהם תרצו להדביק את החיפויים, לאחר מכן יש לפנות למפעל המתמחה בהדפסה על זכוכית. תמו ימי הקרצוף האגרסיבי - איך מנקים את חיפויי הזכוכית במטבח? עמידות לאורך שניםאזור המטבח נודע לשמצה בעקבות הבלאי המהיר של הציוד בו, מאותן סיבות של שימוש תכוף, ופעולות בישול ואפייה הכוללות לחות גבוהה ושימוש בשמן ובעוד מוצרים מלכלכים. מקלחונים, אריחים ושיש: טרנדים בעיצוב חדרי אמבטיה. חדרי הרחצה, שנחשבו בעבר לחללים פונקציונליים בלבד, בהם אנחנו אמורים להתרחץ ותו לא, עברו מהפך בשנים האחרונות, כאשר חלחלה ההבנה שהזמן שאנחנו מבלים בהם משפיע מאוד על איכות החיים ואפילו על מצב הרוח.

מקלחונים, אריחים ושיש: טרנדים בעיצוב חדרי אמבטיה

הטרנדים העדכניים בעיצוב חדרי האמבטיה, כמו תוספת מקלחונים יוקרתיים ובחירה בחומרים כמו שיש, זהב ואריחים בוהקים - מעניקים לחדר הזה מעמד של כוכב בבית, בו אנחנו נרגעים ונהנים, ויכולים לחוש ממש כמו בספא אם בעבר חדרי הרחצה נדחקו לפינה של חשיבות משנית מבחינת עיצוב, תאורה ואווירה, הרי שהיום כולנו מבינים שדווקא בהם כדאי להשקיע. חדר האמבטיה הוא לרוב המקום הראשון אליו אנחנו נכנסים בבוקר, ואי לכך מאוד משפיע על האופן בו יתחיל היום שלנו. גם שימושיים וגם תורמים לעיצוב הבית: אביזרי חשמל לריהוט. גם שימושיים וגם תורמים לעיצוב הבית: אביזרי חשמל לריהוט החודשים האחרונים הביאו אותנו לשהות ממושכת יותר בתוך הבתים, מה שהביא ליותר השקעה בעיצוב הפנים.

גם שימושיים וגם תורמים לעיצוב הבית: אביזרי חשמל לריהוט

אנחנו רוצים שחלל הבית יהיה נוח ופונקציונלי מצד אחד, אבל גם נעים לעין, עדכני ומסוגנן מצד שני. שילוב אביזרי חשמל בריהוט הביתי מגלם את השילוב המושלם בין שני העולמות, כאשר הפונקציונליות הטמונה בתאורה משולבת מעניקה מראה יוקרתי לכל חלל. טרנדים בעיצוב פנים הבית הוא המלך. הפרדה בין חללים ודלתות הזזה - לחולל מהפך בבית ללא צורך בשיפוץ. באופן מתמיד, אנחנו מעוניינים לנצל את חלל הבית או המשרד עבור כמה שיותר פונקציות.

הפרדה בין חללים ודלתות הזזה - לחולל מהפך בבית ללא צורך בשיפוץ

במקרים רבים הסיטואציה הטכנית ואולי גם החוקית, אינה מאפשרת בניית קיר בטון בתוך הבית. כאן נכנסות לתמונה המחיצות ודלתות ההזזה. מהם הסוגים הפופולריים ביותר וכיצד תוכלו להשתמש בהם? כמובן שכולנו מעדיפים בית מרווח ורחב ידיים, עם חללים פתוחים ומאווררים. אבל יש גם את המציאות, ובמקרים רבים, אנחנו נדרשים למצוא פתרונות יצירתיים, על מנת לנצל חלל מסוים ומוגבל – לצורך כמה שיותר חדרים או אזורים מוגדרים. הנה כמה דוגמאות למחיצות ודלתות שיכולות להוות פתרון אצלכם בבית: מחיצות לצורך הסתרה. מקומי ואיכותי: האתר שאפשר לסמוך עליו בקניית מוצרי פרזול ובנייה. מקומי ואיכותי: האתר שאפשר לסמוך עליו בקניית מוצרי פרזול ובנייה עד לא מזמן, רכישת מוצרי פרזול לא היתה נהוגה באמצעות אתרי אונליין, ובוודאי לא מאתרים מקומיים.

מקומי ואיכותי: האתר שאפשר לסמוך עליו בקניית מוצרי פרזול ובנייה

אבל ריבוי היצרנים והתחרות לא הותירו ברירה ליצרנית ישראלית גדולה להקים אתר נגיש ונוח.