background preloader

Adamlusawa

Facebook Twitter

Adam Lusawa

Victor Wooten AMAZING "Yesterday" Cover Jam, @ NAMM2011. Take our free programming lessons - Codility. 6 skutecznych porad jak wynająć mieszkanie. Welcome to Doctrine 2 ORM’s documentation! — Doctrine 2 ORM 2 documentation. 5. Association Mapping — Doctrine 2 ORM 2 documentation. This chapter explains mapping associations between objects.

5. Association Mapping — Doctrine 2 ORM 2 documentation

Instead of working with foreign keys in your code, you will always work with references to objects instead and Doctrine will convert those references to foreign keys internally. A reference to a single object is represented by a foreign key.A collection of objects is represented by many foreign keys pointing to the object holding the collection This chapter is split into three different sections. Symfony - Bazy danych a Doctrine. Jednym z najczęstszych i trudnych zadań każdej aplikacji jest utrwalanie i odczytywanie informacji zapisanej w bazie danych.

Symfony - Bazy danych a Doctrine

Na szczęście Symfony jest zintegrowany z biblioteką PHP Doctrine, której jedynym celem jest dostarczenie skutecznych narzędzi do uczynienia tego zadania łatwym. W tym rozdziale zapoznasz się z podstawami filozofii stojącej za Doctrine i zobaczysz jak można łatwo pracować z bazą danych. Php - Doctrine2: Best way to handle many-to-many with extra columns in reference table. Vulfpeck - Journal. Moniaki.pl - Prześwietlamy Oferty Bankowe. Logging by Username or Email (FOS User Bundle documentation) FOSUserBundle Command Line Tools (FOS User Bundle documentation) The FOSUserBundle provides a number of command line utilities to help manage your application's users.

FOSUserBundle Command Line Tools (FOS User Bundle documentation)

Commands are available for the following tasks: Create a UserActivate a UserDeactivate a UserPromote a UserDemote a UserChange a User's Password Note. Getting Started With FOSUserBundle (The Symfony Bundles Documentation) The Symfony Security component provides a flexible security framework that allows you to load users from configuration, a database, or anywhere else you can imagine.

The FOSUserBundle builds on top of this to make it quick and easy to store users in a database, as well as functionality for registration, reset password and a profile page. So, if you need to persist and fetch the users in your system to and from a database, then you're in the right place. Databases and Doctrine (current)

One of the most common and challenging tasks for any application involves persisting and reading information to and from a database.

Databases and Doctrine (current)

FOSUserBundle Command Line Tools (FOS User Bundle documentation) Dlaczego warto założyć konta IKE i IKZE? Jak wybrać idealną spółkę dywidendową w 9 krokach? Operators - Reference - What does this symbol mean in PHP? Untitled. Co zrobić aby odzyskać kontakty z telefonu Sony Xperia™ opartego na systemie Android, a który ma uszkodzony ekran i interakcja z telefonem jest niemożliwa?

untitled

Ostatnio miałem taką przygodę z modelem Sony Xperia™ Z. Ekran pękł, nie można było nic uruchomić, poza bocznym przyciskiem. Za pomocą oprogramowania Sony PC Companion udało mi się wykonać pełną kopię zapasową telefonu ale osobno kontaktów, które były mi potrzebne natychmiast, nie mogłem odzyskać, bo wymagało to uruchomienia aplikacji lub wykonania kopii książki adresowej bezpośrednio w telefonie. Untitled. Konfiguracja pulpitu zdalnego w systemie Windows 10. Poprawne skonfigurowanie usługi zdalny pulpit umożliwia zdalne przejęcie kontroli nad komputerem przez inny komputer znajdujący się w tej samej sieci lokalnej lub internecie.

Konfiguracja pulpitu zdalnego w systemie Windows 10

W dzisiejszym artykule zaprezentuję sposób na poprawne i szybkie przebrnięcie przez całą procedurę konfiguracji wyżej wymienionej usługi. Przygotowanie komputera do zdalnego przejęcia rozpoczynamy od wywołania Panelu sterowania. Wywołanie przystawki Panel sterowania w systemie Windows 10. Common Lunge Matrix Stretch. How Can I Become My Best Possible Runner? How Can I Become My Best Possible Biker? Bieganie: core training. Uważaj na deskę! Mocne plecy i brzuch – niezbędne dla biegających sióstr i braci.

Bieganie: core training. Uważaj na deskę!

Nikt nie zaprzeczy. Ale co powiecie, jeżeli napiszę, że jakże popularne wśród biegaczy ćwiczenie, jakim jest deska (plank), może Wam więcej szkód przynieść niż korzyści? [Publikowane na blogu treści są prywatnymi opiniami autora. Jeżeli chcecie je stosować, robicie to na własną odpowiedzialność. Ultra porady - debiut w ultra i proza życia. Planujesz debiut w ultra?

Ultra porady - debiut w ultra i proza życia

Chcesz się mordować godzinami po bezdrożach? Nie rekomenduję. Nie zniechęcam. Nie ostrzegam. Twoja sprawa. Oszczędności / Rachunki oszczędnościowe - www.liczyc.pl. Kalkulator umożliwia wyliczenie przyszłej kwoty oszczędności.

Oszczędności / Rachunki oszczędnościowe - www.liczyc.pl

Oszczędzanie nabiera coraz większego znaczenia w obliczu niepewnego jutra. Każda osoba, która potrafi i może wygospodarować wolną gotówkę każdego miesiąca, może zacząć bardziej efektywnie oszczędzać. Dzięki kalkulatorowi oszczędności można sprawdzić, jaką sumę pieniędzy zgromadzi się, dzięki systematycznemu odkładaniu pewnej kwoty pieniędzy i mądrym zarządzaniu oszczędnościami. Finanse bardzo osobiste. Subiektywnie o finansach. Wolnymbyc.pl - niezależność finansowa, finanse osobiste, minimalizm, oszczędzanie.

7 Best Bodyweight Exercises for Stronger Legs. Google Map Pedometer / GMaps Pedometer for Running, Walking, Cycling, and Hiking. Superman. Russian twist. Czasy, gdy trening biegacza polegał wyłącznie na nabijaniu kolejnych kilometrów, bezpowrotnie minęły.

Russian twist

Jak dowodzą badania oraz biegacze odnoszący sukcesy wzmacnianie gorsetu mięśniowego to konieczność, sposób na uniknięcie kontuzji i przeciążeń. Spróbuj! Wybierz cały zestaw lub kilka ćwiczeń i wykonuj je 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące. Zajmie ci to 15 minut. Gwarantujemy, że poczujesz różnicę! Ćwiczenia wzmacniające dla biegaczy. Zestaw obowiązkowy w twoim planie treningowym [4 PRZYKŁADY]

Przygotowania do biegowego startu to nie tylko samo bieganie. Tak samo ważne jest dbanie o odpowiednią dietę i stan zdrowia. Ale także ćwiczenia wzmacniające. Unikniesz kontuzji Realizując plan treningowy do maratonu, pamiętaj również o tym, że samo bieganie to nie wszystko. Write to a log file with PHP – Redips spideR Net. Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3 - Ben Frain.

The Screen Capture Utility. Żłobek poborzańśka. GitHub - ziadoz/awesome-php: A curated list of amazingly awesome PHP libraries, resources and shiny things. GitHub - ziadoz/awesome-php: A curated list of amazingly awesome PHP libraries, resources and shiny things. Awesome Python. Na wakacje z rocznym dzieckiem. Kiedy? Gdzie? - Mama Carla. Nasze pierwsze rodzinne wakacje zaczęłam planować, jak to ja, z półrocznym wyprzedzeniem. Zadałam sobie kilka pytań, szukałam odpowiedzi i sprytnych rozwiązań. Oto, co z tego wynikło 1.

Ulga na dzieci 2016 (rozliczenie za 2015 rok) Ulga prorodzinna. W zeszłym roku wzrosły kwoty ulgi na dzieci na trzecie, czwarte i kolejne dzieci. Ulga na pierwsze i drugie dziecko pozostała bez zmian - 1112,04 zł od dziecka. Ulga na trzecie dziecko wzrosła z 1668 zł do 2000,04 zł, a na czwarte i kolejne z 2224 zł do 2,7 tys. zł. Ile można odliczyć ulgi na dzieci w 2016 roku Możliwości odliczenia ulgi prorodzinnej są znacznie większe. Obecnie można ją odliczać nie tylko od podatku, ale również od zapłaconych składek ZUS i zdrowotnej, ale tylko od 7,75 proc. wymiaru tej składki (cała składka wynosi 9 proc. podstawy wymiaru). Ulga prorodzinna za 2015 - odlicz ulgę na dziecko w 2016. Ulga na dzieci to jedna z najpopularniejszych metod wspomagania obywateli przez państwo.

Z ulgi korzystać należy trzymając się ściśle określonych zasad. Biegaczu, wylecz się sam! Jeśli ból nie przechodzi przez kilka dni (trzy-siedem, zdania są różne) - zgłoś się do lekarza. Wcześniej, o ile nie doszło do gwałtownego urazu, możesz samodzielnie walczyć z kontuzją. Uwaga! Nie rób badań diagnostycznych na własną rękę - najpierw pójdź do lekarza. Arsenał biegacza. The Single Secret to Becoming a Better Runner. Do you want to know the secret to becoming a better runner? Can't Touch Your Toes? Find and Fix the Root of the Problem. Size Doesn't Matter - But Your Technique Does (For Running, That Is) Babbel.

What’s possible in a week? If you dedicated seven days to the achievement of one goal, how ambitious could you make this goal? Quick strength training for runners. 10 Essential Strength Exercises for Runners. We asked our experts to come up with 10 essential strength exercises for runners. Nawet 7% na zwykłej, bezpiecznej lokacie! Nie żartuję. Czy można zarobić 7% na zwykłej lokacie? Można! Właśnie ruszyła taka promocja, ale trzeba umieć czytać „między wierszami”. Dziś pokazuję, jak to robić. Ruszyła nowa promocja – tym razem w Toyota Banku. Dużo w niej dobrych rzeczy dla osób zainteresowanych zarabianiem na bankach: łatwa do uzyskania premia w wysokości 110 zł, możliwość założenia kilku 100-dniowych lokat oprocentowanych na zacne 2,75% rocznie, do tego jeszcze możliwość uzyskania zwrotów za zakupy na stacjach paliwowych (w tym paliwo) oraz szansa na wygranie kamer GoPro, 50-ciu tabletów oraz 50 książek.

5 proste angielskie audiobooki z polskim tekstem. Witaj Jeden z naszych towarzyszy niedoli na angielskiej ścieżce poprosił mnie, abym znalazł proste angielskie audiobooki z polskim tekstem. A ponieważ znam kilka stronek postanowiłem skompletować kilka tytułów. Discipline player [Archive] - CM 01/02 Website. Małe mieszkanie na wynajem - jak je urządzić?; aranżacje wnętrz, architekt radzi, wnętrza, mieszkanie na wynajem, małe mieszkanie; Wiadomości - Serwis DOM i NIERUCHOMOŚCI. Gmail - Free Storage and Email from Google. CARETERO BISTRO instrukcja uzytkowania www. Fotografie to podstawa sukcesu w e-commerce i sprzedaży. Luxury Lingerie Brands, Bras, Briefs, Underwear, Swimwear. Yoga For Runners. How to manually install Apache, PHP and MySQL on Windows? How to fix read only USB pen drive in Ubuntu.

Jak i za ile zrobić ogrodzenie z siatki. Domy prefabrykowane: dom gotowy od zaraz. PHP 5 File Upload. Ustalanie wyglądu tabeli za pomocą CSS ( tabele table border-collapse css ) - webmade.org. Login. Shantala - Frédérick Leboyer (Massagem para bebês) EUROCONTROL. Statistics and forecasts. PHP XTemplate Wiki: Wiki Related Category. PHP XTemplate Wiki: XTemplate Documentation Category. GEN%20STUDENT%20GUIDE%20001.27.pdf. Online Courses and Nanodegree Programs to Advance Your Career - Udacity. Jimmy Haslip. Radius Functions. 20+ Foods You’ve Been Eating The Wrong Way Your Whole Life. The PHP-LOGIN project. Live, Work, Play, Retire & Invest Abroad.

Aplikacje

Bieganie. Dieta. Dziecko. English. Gry planszowe. Kariera. Literatura. Pieniądze. Podróże. Programowanie. Zakupy.