background preloader

Accesskontrol

Facebook Twitter

Geçiş Kontrol Sistemlerinde Biyometrik Kimlik Doğrulamanın Avantajları. Çok fazla sayıda dijital kimliğimiz olmasına karşın sadece bir tane biyometrik kimliğimiz vardır.

Geçiş Kontrol Sistemlerinde Biyometrik Kimlik Doğrulamanın Avantajları

Biyometrik kimlik doğrulama denetlenen faktör doğrudan denetlenen kişinin biyometrik nitelikleridir. Bu niteliklerin taklit edilmesi ise neredeyse imkansızdır. Tam bir kimlik doğrulama, bina girişlerini kiminin yapıp yapmadığını net olarak belirlemek için elzemdir. Dahua Eco-savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu Kameralar Satışa Çıktı – Bina Güvenlik Sistemleri. Dünyaca ünlü ileri güvenlik çözümleri sağlayıcı Dahua Teknoloji, Genetec Security Center 5.6 GA sistemiyle entegre edilmiş Eco-savvy 3.0 ve 4K PTZ kamera sistemini görücüye çıkardı.

Dahua Eco-savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu Kameralar Satışa Çıktı – Bina Güvenlik Sistemleri

Artık Dahua kamera sistemiyle Genetec tamamen entegre edilmiş durumda. Sistem hakkında daha fazla bilgiyi Genetec’in web sitesindeki Dahua kategorisinden alabilirsiniz. Dahua Eco-savvy 3.0 kamera gerçek zamanlı 60FPS’li, 4Mp 1080p video akışı sağlayabilmekte ve 15 fps olarak 4K video akışı sunmaktadır. Sahip olduğu gerçek yüksek çözünürlük özellikle yüksek gözetleme kabileyeti gerektiren mekanlar için biçilmiş kaftandır. Sisteme en son eklenen H.265 sıkıştırması ile bant genişliğini yarıya inebilmekte ve veri depolama maliyetleri azalmaktadır. Bu seri akıllı tanımlama ile yüz tanıma, tetikleyici mekanizma denetleyici, ihlal denetleyici gibi etkileyici çeşitlilikte özellikler getiriyor. 1997 senesinden beri küresel bir yenilikçi olan Genetec, dünyadaki ikinci en büyük VMS platformuna sahip.

Dahua Eco-Savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu Kameralar Satışa Çıktı ~ Access Kontrol Sistemleri. Dünyaca ünlü ileri güvenlik çözümleri sağlayıcı Dahua Teknoloji, Genetec Security Center 5.6 GA sistemiyle entegre edilmiş Eco-savvy 3.0 ve 4K PTZ kamera sistemini görücüye çıkardı.

Dahua Eco-Savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu Kameralar Satışa Çıktı ~ Access Kontrol Sistemleri

Artık Dahua kamera sistemiyle Genetec tamamen entegre edilmiş durumda. Sistem hakkında daha fazla bilgiyi Genetec’in web sitesindeki Dahua kategorisinden alabilirsiniz. Dahua Eco-savvy 3.0 kamera gerçek zamanlı 60FPS’li, 4Mp 1080p video akışı sağlayabilmekte ve 15 fps olarak 4K video akışı sunmaktadır. Geçiş Kontrol Sistemleri — Dahua Eco-savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu... Access Kontrol – Bina Güvenlik Sistemleri. Access kontrol sistemi, ticari veya şahsi mülklerin giriş ve çıkış noktalarını kontrol eden yazılım ve donanımların bütününe denir.

Access Kontrol – Bina Güvenlik Sistemleri

Access kontrol sistemlerinin temel mantığı, okuyucu (proximity reader) özel bir kart, şifre veya parmak iziyle karşılaştığında, girdinin mevcut veritabanıyla eşleşip eşleşmediğini değerlendirip ona göre giriş izni verecek veya vermeyecektir. Sistem beş temel komponentten oluşmaktadır. Access Kontrol Paneli (kontrolör) bunlardan ilkidir. Kontrol paneli sistemin beynidir. Kapalı ve kilitli bir kutunun içinde, ebat olarak fazla büyük olmamasına karşın son derece gelişmiş bir donanımdır. İkinci temel komponent ise Access Kontrol Okuyucusudur. Sistem parmak izindeki spesifik noktaları haritalandırıp, koordinatlarını alarak bundan sonra yapılacak parmak izli girişin sistemdeki mevcut veriyle eşleşip eşleşmediğini kontrol edecektir.

Diğer okuyucu türlerinden bazıları ise bağımsız (standalone) okuyucu, vandal-proof okuyucular. Bina Güvenlik Sistemleri – Access kontrol, personal takip, turnike geçiş, bariyer, kamera sistemleri. Access Kontrol Çeşitleri – Bina Güvenlik Sistemleri. Access kontrol herhangi bir konuma herhangi bir kişi tarafından yapılacak tüm giriş ve çıkışları düzenlemekle mükellef olan yüksek teknolojili bir sistemdir.

Access Kontrol Çeşitleri – Bina Güvenlik Sistemleri

Örnek vermek gerekirse, her gün yanınızda taşıdığınız kredi kartlarınızla alışveriş yaptığınızda girdiğiniz PIN yani şifre bir access kontrol sistemidir. Bankadaki hesabın sahibi ile girişi gerçekleştiren kişinin yetkisi bu sayede eşlenmiş olur. Yani, access kontrol sistemi günlük hayatta bize hiç de yabancı değil. Üniversite talebelerinin kampüse girerken kullandıkları kartlar, işçilerin plazalara giriş-çıkış yaparken turnikelerden geçirdikleri kartlar ve şifreler, banka memurlarının kasa odasına girerken gerçekleştirdiği parmak izi taramalarının tamamı access kontrol sistemlerinin gündelik hayatta kullandığımız şekilleridir. Biyometrik Access Kontrol Sistemleri – Tanım, Fonksiyon, Fiyat ve Avantajları.

Biyometrik Access Kontrol: Hızlı, Güvenli, Uygulanması Kolay ve Yüksek ROI Getirili ~ Access Kontrol Sistemleri. Birçok işletme bina güvenlikleri için Access kontrol sistemlerine başvuruyor.

Biyometrik Access Kontrol: Hızlı, Güvenli, Uygulanması Kolay ve Yüksek ROI Getirili ~ Access Kontrol Sistemleri

Bina yöneticileri Access kontrol sistemlerinden oldukça memnun. Kartlı geçiş sistemleri ve şifreli geçiş sistemleri, access kontrol sistemleri uygulamasında epeydir kullanılan yöntemlerdendir. Fakat son yıllarda bu yöntemlere ek olarak biyometrik geçiş sistemleri de popülerleşmeye başladı. Bina giriş çıkışları sırasında kimlik doğrulama işlerini daha hızlı, daha kolay, daha güvenilir yaptığından dolayı biyometrik geçiş sistemleri bina yöneticileri tarafından gittikçe çok daha fazla talep edilir oldu. Biyometrik sistemlerin bir diğer avantajı olan yüksek ROI getirisi, onu güvenlik kaygısı olan firmaların bir numaralı tercihi yaptı. Biyometrik Access kontrollerde insanlar sahip olduğu benzersiz biyometrik özellikleri ile binaya giriş ve çıkış yapabilmektedir. Hiper Güvenlik — Alternatif olarak çalışan takip sistemi, personel...

(Binanıza Access Kontrol Sistemi Kurmanın... - Geçiş Kontrol Sistemleri. Hiper Güvenlik — Binanıza Access Kontrol Sistemi Kurmanın... Binanıza Access Kontrol Sistemi Kurmanın Avantajları Nelerdir? ~ Access Kontrol Sistemleri. Bina güvenliği access kontrol sistemleriyle sağlandığında ilk öne daha az güvenlik görevlisine ihtiyaç duyulur.

Binanıza Access Kontrol Sistemi Kurmanın Avantajları Nelerdir? ~ Access Kontrol Sistemleri

Büyük ölçekli binalarda ve dev kampüslerde her giriş-çıkış noktasına ayrı ayrı güvenlik görevlisi koymak gerekecektir. Halbuki access kontrol sistemiyle bu sayı oldukça makul düzeylere indirilebilir ve bu sayede sistem kendini birkaç sene içinde amorti edebilir. Bir başka avantaj ise güvenlik için kapı kilitlerinin düzenli aralıklarla değişmesine gerek olmaması. Kartlı geçiş sistemleri sayesinde kaybolan kartın iptaliyle sorun çözülecektir. Ayrıca kartlı sistemlerin kopyalanması da oldukça zordur. Binaya giriş yapmasını istemediğiniz biri mi var? Ziyaretçi giriş çıkışları işletmelerde ciddi biçimde koordine edilmesi gereken bir süreçtir.

Gece Görüş Özellikli Güvenlik Kameraları Gerçekten İşe Yarıyor Mu? ~ Access Kontrol Sistemleri. Gün ışığında binanızı korumak için kullanılacak bir çok yöntem var.

Gece Görüş Özellikli Güvenlik Kameraları Gerçekten İşe Yarıyor Mu? ~ Access Kontrol Sistemleri

Gün ışığı bina güvenliği için avantaj olarak görülse de hırsızlıkların %65’inin gündüz yapılıyor olduğu gerçeğini de dikkate almak gerekiyor. Yine de hırsızlık vakalarının %35’ini riske atmak doğru olmayacaktır. Karanlık, hırsızlık veya vandalizm yapanlar için büyük fırsatlar sunuyor. Güvenlik kamerası olmayan binalara hırsız girme olasılığı olanlara göre üç kat fazladır. Gece görüş özelliği olmayan güvenlik kameralarına sahip binalar da buna dahil. Geçiş Kontrol Sistemlerinin Temel Mantığı ~ Access Kontrol Sistemleri. Elektronik geçiş kontrol sistemleri her türlü geçiş kontrol kararlarını tek bir merkezi işlem ünitesinde toplayan sistemlerdir.

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Temel Mantığı ~ Access Kontrol Sistemleri

Basitçe ifade etmek gerekirse, bir geçiş kontrol sistemi bina giriş-çıkışlarının kısıtlanması, engellenmesi ve kontrol altına alınası hususlarında bina yöneticilerinin güvenlik ve disiplin ihtiyaçlarını karşılamaya yarar. Geçiş Kontrol Ünitelerinin Temel FonksiyonlarıKart/pin geçiş kontrol işlemleri: Karttaki verilerle sistemde kayıtlı olan bilgiler arasında eşleşme olup olmadığının kontrolü.Kapı denetleme ve kontrol: Yetkisiz kişilerin giriş-çıkış yapmasının önüne geçilmesi.REX işlemleri: Request to Exit (Çıkma Talebi), bina içinden dışarıya yapılan çıkışları kolaylaştıran REX butonunun kullanım logları.Alarm takip: Yetkisiz girişlerin kaynağının tespit edilmesi.Girdi-çıktı bağlantısı: Kart sahiplerinin binada olup olmadığının sistemde kaydedilmesi.Etkileşim depolaması ve raporlama: Genel giriş-çıkış zamanları ve detaylı raporlama.

Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir? ~ Access Kontrol Sistemleri. Geçiş kontrol sistemlerini eğer daha önce hiç kullanmadıysanız, başlangıçta size bağlantıları, kabloları, boardları, kart okuyucular, yazılımıyla oldukça karmaşık ve anlaşılması zor gelebilir.

Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir? ~ Access Kontrol Sistemleri

Bu makalede size geçiş kontrol sistemlerinin (diğer bir deyişle access kontrol sistemi) temel niteliklerine değinip bu güvenlik sistemini daha anlaşılır kılmaya çalışacağız. Her bir kapıda geçiş kontrolleri için kullanılan çok önemli dört temel komponent bulunmaktadır. Bunlar: girdi, kontrolör, çıktı ve yazılımdır. Girdi, kontrolörün bir etkinliğin olduğunu bilmesini sağlar. Örneğin, birisi kart okuyucusuna kartını soktu, birisi kapıyı açtı, birisi kapıyı açık bıraktı, içeriden birisi dışarı çıkma isteğinde bulundu vs. Hiper Güvenlik — Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri Nasıl...

Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri Nasıl... - Geçiş Kontrol Sistemleri. Access Kontrol Sistemleri : parmak izi okuma sistemleri nasıl çalışır. Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri Nasıl Çalışır? ~ Access Kontrol Sistemleri. Eğer binanızın güvenlik düzeyi bakımından yüksek seviyede olmasını istiyorsanız kullanabileceğinizden en net çözüm parmak izi sistemleridir. Parmak izi ile geçiş kontrolü yapılan sistemlerle terminallerden kısa sürede ve güvenli biçimde geçiş yapabilirsiniz. Yüksek hassasiyete sahip olan bu sistemler, parmağın sensöre yerleştirilmesinden sonra yalnızca 1 saniye içinde parmak izinizi kayıtlı bulunan parmak iziyle eşleştirebilir.

Parmak iziniz sistemdeki kayıtla eşleştikten sonra ekranda fotoğrafınız gösterilir. Dolayısıyla atlatılması neredeyse imkansız bir sistemdir. Parmak izi okuma terminalleri maliyet yönünden diğer terminallere göre daha uygun seçenekler sunuyor. Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) Nedir? ~ Access Kontrol Sistemleri. Personelin işe giriş-çıkışları nüfusun artışı ve organizasyonları daha karmaşık hale gelmesi sebebiyle gittikçe takibi zor hal aldı. Varnost Access Kontrol Sistemleri olarak deneyim güvenlik sistemleri uzmanlarımız vasıtasıyla personel geçiş kontrollerini kolaylaştırıcı, verimliliği ve güvenliği artırıcı çözümler sunuyoruz. Personel takip yazılım paketleriyle beraber gereken cihazların kurulumu, diğer güvenlik sistemleriyle entegrasyonu, personelin mesai hesaplaması, iş-performans kritiğinde firmalara yardımcı oluyoruz. Kurduğumuz personel devam kontrol sistemleriyle muhasebe ve diğer firma yazılımlarınızı entegre etmekteyiz. Personel Takibinin Zaman İçindeki Evrimi.

Access Kontrol Sistemleri Nedir? ~ Access Kontrol Sistemleri. Access kontrol sistemi, ticari veya şahsi mülklerin giriş ve çıkış noktalarını kontrol eden yazılım ve donanımların bütününe denir. Access kontrol sistemlerinin temel mantığı, okuyucu (proximity reader) özel bir kart, şifre veya parmak iziyle karşılaştığında, girdinin mevcut veritabanıyla eşleşip eşleşmediğini değerlendirip ona göre giriş izni verecek veya vermeyecektir. Sistem beş temel komponentten oluşmaktadır. Access Kontrol Paneli (kontrolör) bunlardan ilkidir. Kontrol paneli sistemin beynidir. Personel Takip Sistemi Nedir, Neye Yarar? ~ Access Kontrol Sistemleri. Alternatif olarak çalışan takip sistemi, personel devam kontrol sistemi veya personel yönetim sistemi olarak adlandırılan personel takip sistemi çalışanların bina giriş-çıkış noktalarının ve zamanlarının koordine edildiği, güçlü yazılımlar tarafından desteklenen bir sistemdir. Personel takip sistemi sayesinde yöneticiler çalışanlarının çalışma saatlerini ve çalışma alanına giriş-çıkış yaptıkları noktaları denetleyebilir.

Yöneticilerin çalışanlarıyla ilgili en çok merak ettiği noktalar, iş yerine ne zaman giriş yaptığı, ne zaman öğle arasına çıktığı, ne zaman izin kullandığı, ne zaman çıkış yaptığı, hangi kapılardan giriş yaptığı gibi sayısız detaydır. Tüm bunların klasik denetleme sistemleriyle yönetilip düzenlenmesi, özellikle çalışan sayısı fazla olan firmalarda imkansıza yakındır. Neden Personel Takip Sistemi Kullanmalısınız? Operasyonel anlamda nelerin olup bittiğini, nerelerde sıkıntılar yaşandığını, nerelerde verimlilik kaybı yaşadığınızı görmek mi istiyorsunuz? Turnike Geçiş Sistemleri Nedir? Nasıl Çalışır? ~ Access Kontrol Sistemleri. Access kontrol sistemleri arasında en çok talep edilen ve uygulanan sistemlerden biri de turnike sistemleridir. Turnike sistemleri ile her türlü bina, kampüs, blok girişlerinde hızlı ve güvenli geçişler sağlanabilmektedir.

Büyük şehirlerde sayısı hızla artan plazalar, adalet sarayları, devlet binaları, üniversiteler, hastaneler, siteler, stadyumlar, yemekhaneler başta olmak üzere giriş çıkış trafiğinin fazla olduğu her türlü yapıda turnike geçiş sistemleri sorunsuz uygulanabilir. Uygulanacak alanın özel durumuna göre farklı farklı modellere başvurulabilir. Turnikeli sistemleri access kontrol sistemi dendiğinde akla ilk gelen sistemlerden biridir. Talep edildiğinde mevcut güvenlik sistemiyle entegre edilir. En yaygın turnike çeşitleri optik turnike, tripod turnike, swing gate ve tam boy turnikelerdir.

Talep edildiği takdirde tüm bu turnike sistemlerine ayrıca parmak izi okuma özelliği de eklenebilir. Turnike sistemlerinin fiyatları birden çok parametreye göre değişkenlik gösterir. Gecis Kontrol ve Turnike Sistemleri. Dahua İSAF'16 Fuarına Damgasını Vurdu - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. DAHUA 2017 Tanıtım ve Eğitim Seminerlerimize sizleri bekliyoruz - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Varnost olarak Security China 2016 Fuarındaydık - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Dahua 2017 Kayseri Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerini Tamamladık. - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri.

Dahua 2017 Ankara Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerini Tamamladık. - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Dahua 2017 İzmir Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerini Tamamladık - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Dahua 2017 İstanbul Yeni Teknoloji Ürünleri Tanıtım Seminerini Tamamladık - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Access Control Sistemleri - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Bina Güvenliği Bina içi ve bina dışı güvenlik uygulamaları için HD kameralar kullanılmasının yanı sıra; giriş çıkış denetimleri için Kapı Access Kontrolleri ve Video İntercom Sistemleri sunulmaktadır. Tüm bina giriş ve çıkışlarını daha rahat ve güvenli hale getirmek için erişim denetimine ihtiyacımız vardır. Kart Okuyucu ve Parmak izi sistemi ile giriş çıkışların kim tarafından yapıldığını hangi yerlere giriş yapıldığını görebilirsiniz. Ses istemi 30.000 geçerli kartları ve 150.000 kayıt destekler Destek kart, şifre, parmak izi ve kombinasyon PC> TCP / IP veya RS-485 arabirimi Okuyucularına> Wiegand ya da RS-485 arabirimi Kapı zaman aşımı alarmı, hırsız alarmı, zorlama alarm ve sabotaj alarmı Çoklu kart açık, geri Anti-pas Seyirci fonksiyonu.

4K Ultra HD Teknolojisi - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Parmak İzi Geçiş Ve Kontrol Sistemleri - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Parmak izi okutma sistemi günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir sistemdir. Kamu Kurumları da dâhil olmak üzere birçok kurum ve kuruluş söz konusu sistemi kullanarak personelinin işe giriş çıkışlarını kontrol etmekte, binalarının- şirketlerinin güvenliğini bu sistem ile sağlamaya çalışmaktadır. Kurulacak olan sistem Kapalı Devre Sistemidir. Lokal bir alanda, sadece ilgili kişilere görüntü ve izleme yetkisine izin veren sistemdir. Bu sistem sayesinde sistem ve kişisel bilgiler 3. Kişiler ile paylaşımı mümkün değildir. “Parmak izi alma” Dahua 4K Ultra HD IP Serisi Kameralar İle Kaliteyi İzleyin - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Video izleme ürünlerinde dünyanın lider üreticisi olan Dahua Technology, Dahua 4K Ultra HD IP Kamera Serisi yeni ürünleri ile 12 megapiksel çözünürlüğü(4K UHD) ve a4K ultra HD codec ve akıllı algılama özelliğini bir arada sunuyor. 4K Ultra HD IP Kamera Serisinin tüm modelleri, muhteşem görüntüler sunmak için tam kare hızında 3840 X 2160 toplam çözünürlüğünü sağlar.

Dahua IP Kamera Çözümleri - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri. Dahua IP Teknolojisi Dahua IP kamera serisi ürünler ile ihtiyacınıza uygun serileri yakalayabilirsiniz, Otopark Bariyer Sistemleri - PinRoti - Tanıtım Yazısı Gönder - Ücretsiz Makale Backlink. Moden çağın bir sonucu olarak özellikle 70’li yıllarda itibaren yoğun biçimde binek otomobiller kullanıyoruz. İşyeri Güvenliğiniz İçin Ne Tür Turnike Geçiş Sistemi Tercih Etmelisiniz? Personel Devam Kontrol Sistemi Nedir, Kaça Mal Olur? - PinRoti - Tanıtım Yazısı Gönder - Ücretsiz Makale Backlink. İşletme büyüklüğünden bağımsız olarak işletmeye bağlı tüm çalışanların başta giriş-çıkış saatleri olmak üzere, yemek araları, yıllık izinleri, fazla mesai durumları, tatilleri gibi her türlü bilginin kayıt edildiği takip sistemine personel devam kontrol sistemi (pdks) denir.

Personel devam kontrol sistemleri sayesinde çalışanların dönem boyunca yaptığı her türlü giriş-çıkışların tamamına göre ay sonunda bordrolar otomatik olarak hazırlanır. Özellikle çalışan sayısı yüzün üzerinde olan işletmelerde personelin binaya girdiği ve binadan ayrıldığı saatlerin takip ve kontrol edilmesi bu otomasyon sistemiyle son derece kolaylaşıyor. Personelin vaktini nerede, ne kadar harcadağının kayıtları geçmesiyle beraber personel verimlik kayıplarında telafilere gidilebiliyor.

PDKS sayesinde tek tek tüm çalışanların çalışma saatlerini hesaplamaktansa bu sistemin otomasyon yazılımları sayesinde otomatik olarak çalışma saatleri sistemde depolanabiliyor. Geçiş Kontrol Sistemleri. Geçiş Kontrol Sistemleri - Parmak İzi Sistemleri. Geçiş Kontrol Sistemleri - Geçiş Kontrol Sistemlerinin Mantığını Anlamak. Geçiş Kontrol Sistemleri - Kartlı Geçiş Sistemleri. Geçiş Kontrol Sistemleri - OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ NEDİR? Otopark bariyer... X-Ray Cihazları ve Kapı Dedektörleri - Varnost Geçiş Kontrol.

Türk Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) onaylı Varnost x-ray cihazı ve kapı dedektörü ile üst düzey güvenlik. Varnost, yüksek güvenlik ve detaylı denetim gerektiren alanlarda üst düzey güvenliğin sağlanması için; TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) onaylı x-ray cihazları ile kapı ve el dedektörleri aracılığı sayesinde hızlı, güvenli, kolay biçimde üst, çanta ve bagaj araması yapılmasına olanak sağlıyor. Varnost, X-ray cihazları ve dedektörleri, yüksek güvenlik gerektiren kritik denetimin önemli ve zorunlu olduğu havaalanları, gümrükler, limanlar, oteller, alışveriş merkezleri, toplantı ve kongre merkezleri, büyük plazalar gibi alanlarda personel ile ziyaretçilerin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için üretiliyor.

Turnike Sistemleri - Varnost Turnike Geçiş Sistemleri. Varnost’un sunduğu yerli malı turnike sistemleri ile uzun süreli ve hızlı destek. Varnost, müşterilerinin güvenliklerini ve isteklerini önemsiyor ve her müşterisine özel çözümler üretiyor. Otomatik Otopark Bariyer Sistemleri - Varnost ® Varnost otopark bariyer sistemleri ile araçların park alanlarına giriş çıkışları hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanır. Parmak İzi Sistemleri - Varnost ® Access Kontrol. Varnost parmak izi sistemleri; sürekli güncellenen, gelişmiş algoritması ve hassas optik sensörlü okuyucuları sayesinde 1 saniye gibi kısa bir sürede parmak izi okuma ile eşleşmeyi gerçekleştiriyor. Kullanıcının kayıtlı resmini ekrana yansıtıyor, kontrollü, hızlı ve güvenli biçimde geçiş performansı sağlıyor. Manyetik kilit, kapı sensoru ve çıkış butonlarına bağlantı yapabilen parmak izi okuyucu terminaller; aynı zamanda WI-FI, Ethernet ve USB portları ile bağlantı kurabiliyor.

Bu sayede parmak izi ve resimli görüntüleme ile personel bilgisine, mesai saatleri giriş ve çıkış zamanları bilgilerine ulaşılarak, mesai hesaplaması gibi verileri gerçek zaman ve doğrulukla kayıt altına alınabiliyor. Kartlı Geçiş Sistemleri - Varnost ® PDKS Personel Takip Sistemi - Varnost ®