background preloader

Accesskontrol

Facebook Twitter

BEGNA

Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri Nasıl Çalışır? ~ Varnost Türkiye. Eğer binanızın güvenlik düzeyi bakımından yüksek seviyede olmasını istiyorsanız kullanabileceğinizden en net çözüm parmak izi sistemleridir.

Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri Nasıl Çalışır? ~ Varnost Türkiye

Parmak izi ile geçiş kontrolü yapılan sistemlerle terminallerden kısa sürede ve güvenli biçimde geçiş yapabilirsiniz. Yüksek hassasiyete sahip olan bu sistemler, parmağın sensöre yerleştirilmesinden sonra yalnızca 1 saniye içinde parmak izinizi kayıtlı bulunan parmak iziyle eşleştirebilir. Parmak iziniz sistemdeki kayıtla eşleştikten sonra ekranda fotoğrafınız gösterilir. Dolayısıyla atlatılması neredeyse imkansız bir sistemdir. Parmak izi okuma terminalleri maliyet yönünden diğer terminallere göre daha uygun seçenekler sunuyor. Giriş ve çıkışlarda güvenliğin üst düzeyde olduğu özel-kamu fark etmeksizin her türlü kurum ve kuruluş binalarında parmak izi okuma sistemleri %100 güven vaat ediyor. PDKS Nedir? ~ Varnost Türkiye. Varnost ile güvenlik çözümleriniz parmak iziniz kadar özel.

PDKS Nedir? ~ Varnost Türkiye

Varnost Access Kontrol Sistemleri olarak 10 yılı aşkın deneyimimiz ve uzman teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Geçiş kontrol sistemleri üzerine 10 yılı aşkın deneyime sahip genç bir kadro ile 2014 yılı başında şahıs şirketi olarak kurulan Varnost; sunduğu optimum çözümler ve nitelikli teknik destek ile kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Devamında 2014 yılı Ekim ayı itibariyle Limited Şirket olarak hizmetlerini sürdürmüştür. Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Nasıl Çalışır? ~ Varnost Türkiye. Personel giriş çıkış, geçiş kontrol, yemekhane ve ziyaretçi takiplerinde kartlı geçiş sistemlerinden faydalanılır.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Nasıl Çalışır? ~ Varnost Türkiye

Binanızın giriş çıkışları için her türlü senaryoya uygun kart tanımlamaları yapmak gerekir. Personelin devam kontrolünde, geçiş kontrollerinde, ziyaretçi geçişlerinde ve daha birçok duruma özgü kartlı geçiş çözümleri mevcuttur. Kartlı geçiş sistemlerinde kartla geçişin yanı sıra şifreyle geçiş de mümkün. Kartın üzerine yapılacak şifre onaylamasıyla giriş-çıkış güvenliğine yeni bir katman eklenir.

Böylece kartın kaybolmasından fark edilip sistemde kart id’sinin değiştirilmesine kadarki süreçte muhtemel istenmeyen girişlerin önüne geçilmiş olur. Access Kontrol Sistemleri: Pratik, Ekonomik ve Güvenli ~ Varnost Türkiye. Access kontrol sistemleri pratik ve güvenlidir.

Access Kontrol Sistemleri: Pratik, Ekonomik ve Güvenli ~ Varnost Türkiye

Her bir çalışan ve ziyaretçi için ayrı ayrı programlanabilir. Bu sistem sayesinde anahtarlara gerek kalmaz. Yetkisiz girişler yüzde yüz doğrulukla önlenir. Access kodlarından çok daha güvenli bir yöntemdir. Varnost Güvenlik Sistemleri ~ Varnost Türkiye. Varnost ile güvenlik çözümleriniz parmak iziniz kadar özel.

Varnost Güvenlik Sistemleri ~ Varnost Türkiye

Varnost Access Kontrol Sistemleri olarak 10 yılı aşkın deneyimimiz ve uzman teknik ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Geçiş kontrol sistemleri üzerine 10 yılı aşkın deneyime sahip genç bir kadro ile 2014 yılı başında şahıs şirketi olarak kurulan Varnost; sunduğu optimum çözümler ve nitelikli teknik destek ile kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Devamında 2014 yılı Ekim ayı itibariyle Limited Şirket olarak hizmetlerini sürdürmüştür.

ESIN AKAN HANDBAGS

KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEÇERKEN BU YANLIŞLARA ASLA DÜŞMEYİN VARNOST. Kamera Güvenlik Sistemleri Seçerken Bu Yanlışlara Asla Düşmeyin. Ev ve iş yerlerinizin güvenliği için kamera güvenlik sistemleri günümüzde vazgeçilmezlerimizden olmuştur.

Kamera Güvenlik Sistemleri Seçerken Bu Yanlışlara Asla Düşmeyin

Sokakta, caddede, dükkan önlerinde, iş yerlerinde, bankalarda ve kamuya açık olsun olmasın sayısız mekanda güvenlik kameraları olmazsa olmaz bir yere sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ip kamera sistemleri en fazla tercih edilen güvenlik kamerası modelidir. Bu kategoride yüzlerce marka ve ürün çeşidi bulunmaktadır. Doğru modeli ve bütçenize uygun markayı bulmak zaman alabilir. İhtiyacınıza en uygun çözümleri sunan, uygun fiyat kalite performansına sahip güvenlik kameraları ile güvenliğinize yönelik tehditlere karşı caydırıcılık kazanabilirsiniz.

Varnost. Access Kontrol Sistemleri. IP Kamera Sistemleri. X-Ray Cihazları. Personel Takip Sistemleri. Turnike Sistemleri. Otopark Bariyer Sistemleri. Parmak İzi Sistemleri. Varnost. 2018'de Boks Dersi Almaya Başlamak İçin 3 Neden - Nafiz Başaran Boks Okulu. Yeni yılda boks dersi alarak daha kuvvetli, daha kararlı ve daha çevik olmaya ne dersiniz?

2018'de Boks Dersi Almaya Başlamak İçin 3 Neden - Nafiz Başaran Boks Okulu

Boks dersleri alarak iyi bir sporcu olmak istemez misiniz? Geçtiğimiz yılın yorgunluğunu ve hımbıllığını bir kenara atmak, toplantılarınızda öz güveninizle iş arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi şaşırtmak, yaza zinde ve formada girmek, televizyon başında saatlerce harcamak yerine sağlığınız ve mutluluğunuz için doğru şeyler yapmak sizin elinizde! 2018’de boks dersleri almaya başlamak için aklınızda bulundurmanız gereken 3 neden: Düzenli Bir Hayat İyi bir sporcu, beslenmesine dikkat eden, alkol ve sigara kullanmayan, gece hayatından uzak duran, zinde ve fit olmak için düzenli antrenman yapan sporcudur.

Doğal Olarak Vücut Gelişimi Boks, bir savunma sporu olarak kendinizi ve sevdiklerinizi korumanız için inanılmaz fırsatlar sunar. Mental Açıdan Güçlenme Boks her yönüyle bir tutkudur. Boks dersi almaya karar verdiniz ama size uygun bir boks okulu mu arıyorsunuz? Access Kontrol Sistemleri Nedir? – Varnost Access Kontrol. Güvenliğin son derece önemli olduğu günümüzde bireysel ve kurumsal bina girişlerinin korunması gerekiyor.

Access Kontrol Sistemleri Nedir? – Varnost Access Kontrol

Access kontrol sistemleri ile binalarınızın giriş çıkışlarını kontrol edebilir ve yüksek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Denetimli olarak giriş ve çıkış yapılan alanlarda kontrolü sağlayan Access kontrol sistemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Access kontrol sistemi; güvenilir, farklı fonksiyonlarda kullanılabilir, yetki mertebesine göre programlanabilen, özel ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen bir güvenlik sistemidir. İşverenlerin çalışanlarını kontrol edebilecekleri, bina giriş çıkışlarında denetimlerin sağlanabileceği bu sistemle iş yerlerinde büyük ölçüde düzen sağlanır.

Kartlı Geçiş Sistemlerinin Faydaları – Varnost Access Kontrol. Kartlı geçiş sistemleri firmalarda personelin giriş çıkışlarını denetlemek ve bina güvenliğini sağlamak için sıklıkla kullanılıyor.

Kartlı Geçiş Sistemlerinin Faydaları – Varnost Access Kontrol

Birçok alternatif güvenlik sistemi varken kartlı geçiş sistemi kullanmanın ne gibi avantajları olduğunu ve bu sistemi kullanmanın faydalarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Firmalarda farklı bölgelere farklı yetkilere sahip personellerin girmesi gerektiğinde kartlı sistemler en iyi çözümleri üretir. Her personel için özel olarak oluşturulan kart kimliği firma içerisinde yetkilere göre alanlar arasında geçiş yapabilme imkanı sağlar. Eğer bir personelinizin belli alanlara girmesini engellemek isterseniz bu personelin kartına ait verileri düzenlemeniz yeterlidir. Binada hangi personelin nerede olduğunu öğrenmek, ne zaman hangi bölüme giriş çıkış yaptığını bilmek için kartlı geçiş sistemleri oldukça kullanışlıdır. Diğer güvenlik sistemlerine göre kartlı geçiş sistemi kullandığınızda en büyük avantaj esnek kullanım imkanının olmasıdır. Personelleriniz Kontrol Altında Mı? – Varnost Access Kontrol. İşletmeler her ne kadar büyük veya küçük olurlarsa olsunlar personellerini kontrol altında tutmak zorundadırlar.

Personelleriniz Kontrol Altında Mı? – Varnost Access Kontrol

Firma içerisinde farklı kıdemlere sahip olan personellerin birbirinden bağımsız olarak yönlendirilmeleri gerekir. Bazı personellerin giriş yetkisinin bulunduğu özel alanlar olabilir ve bu alanlara izinsiz girişlerin engellenmesi gerekir. Çalışanlarınızın maaşları, izin günleri, mesai saatleri birbirinden farklılık gösterebilir ve bunları kontrol etmeniz gerekir. Bu gibi birçok durumda personel devam kontrol sistemi kullanmak akıllıca bir çözümdür. Personel devam kontrol sistemleri firmanızdaki personellerin kişisel olarak denetlenmesi ve kontrol edilmesini sağlarlar. Turnike Sistemlerinde Akılcı Çözümler – Varnost Access Kontrol. Turnikeler birçok yerde kullanılmaktadır. Kampüslerde, işyerlerinde, sinema salonlarında, metrolarda, stadlarda, konser alanlarında ve daha birçok ortak kullanım alanında kontrollü geçişler için başvurulan turnikeler güvenliğin sağlanmasında büyük rol oynarlar.

Ülkemizde turnike sistemleri başta güvenliğin sağlanması için hemen her alanda ihtiyaç duyulan bir ekipmandır. Ancak işyerlerinde genellikle personel takip sistemi olarak kullanılırlar. Siz de turnike sistemleriyle işyerinizde geçiş kontrolü sağlayabilirsiniz. Personel Takip Sistemi Önerisi Access Kontrol – Varnost Access Kontrol. Binaların, otoparkların, bahçelerin, kampüslerin ve yaşam alanlarımızın korunmaya ihtiyacı vardır. Güvenliğin en önemli husus olduğu günümüzde işyerlerinde gereken tedbirlerin de alınması gerekir. Personellerinizin işyerine giriş çıkışlarında güvenlik sağlamalısınız. Biyometrik Geçiş Kontrol Sistemi Nereden Alınır? – Varnost Access Kontrol. Her şeyden önce biyometrik geçiş kontrolün anlamını bilmemiz lazım arkadaşlar. Kullandığımız kartların veya başka bir platforma ait şifrelerin, anahtarların yerine yapılan yüz tanıma sistemine verilen isimdir.

İnsani olarak bazı fiziksel davranışlarınız, parmak iziniz, gözünüzden ve daha birçok çeşitte olmak üzere bu sistem kullanılır. Dataya kişisel bilgileriniz kayıt edilir bu sayede her geçişinizde sistem sizi otomatik olarak tanır ve güvenli bir giriş yapılmış olur böylece. Bina Güvenliğini Varnost İle Sağlayın – Varnost Access Kontrol. Bugün iş merkezi, plaza, holding olarak kullanım amacıyla çok büyük yapılar inşa ediliyor. İnsanlar yaşamlarının büyük bir kısmını geçirdikleri bu iş merkezlerinde bir firmanın geleceğini belirliyorlar, büyümesinde büyük bir katkı sahibi oluyorlar. Hem bu insanların hem de binanın korunmaya, insanlarının da güvenilir bir ortamda olmasını sağlamak amacıyla yapılmış güvenlik sistemleri hakkında bilginiz ne kadar kuvvetlidir bilinmez ama bina güvenlik uygulamaları gerçekten çok önemli bir statüdedir.

Bina güvenliğinin nasıl sağlandığını bilmiyorsanız size şöyle bir açıklama yapalım. Güvenlik şirketleri bu işi profesyonel bir şekilde yapıyor. Girişlere turnike sistemleri kuruyorlar ve üst taraması yaparak, ya da giriş kartı oluşturarak binaya giren çıkan insanların takiplerini sağlayabilirsiniz. Eğer bina güvenliği konusunda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız www.varnost.com.tr web sitesi ile temasa geçiniz. Kartlı Geçiş Sistemlerinde Varnost Güvencesi – Varnost Access Kontrol.

Günümüzde teknoloji koşulları hızla gelişmekte ve gün geçtikçe yeni yeni şeyler icat edilegelmektedir. Bunlardan en önemlisi şehirleşen ve kalabalıklaşan metropollerde kartlı geçiş sistemlerinin kullanılıyor olmasıdır. İnsanların belli bir alanda toplanması veya devamlı gidip geldiğinin takip edilmesi adına kurulan sisteme verilen isimdir bu. Kartlı geçiş sistemleri bugün dershanelerde, stadyumlarda, bankada, hastanelerde, Bu sisteme sahip olabilmek için öncelikle güvenlik sistemleri ile ilgili hizmet veren bir firma seçmeniz lazım.

Bu firmanın müşterilerine karşı ne derecede dürüst olup olmadığını da çevreden araştırmalısınız. Bagaj Dedektörü mü Arıyorsunuz ? VARNOST Sizi Bekliyor. Güvenlik sistemlerinin başında gelen bagaj dedektörü hakkında anlatımda bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar biliyorsunuz Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde son zamanlarda yaşanan terör olayları yüzünden güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarıldı. Gittiğimiz hemen hemen her mekanda veya alışveriş merkezleri, havalimanları, sinema salonları da dahil olmak üzere detektörlerle üst araması veya bavul araması gibi daha birçok faktörle karşı karşıyayız. Birde araba park yerleri için de bu önlemler alınmaktadır. Bu önlemler alınırken bagaj dedektörü kullanılmaktadır. Metal Kapı Dedektörünü Nereden Bulabilirim? – Varnost Access Kontrol – Medium.

Bu sorunun gerçekte çok sayıda cevabı olduğunu biliyoruz ancak piyasada o kadar fazla güvenilmez kaynaklar var ki hangilerinin metal kapı dedektörü konusunda profesyonel bir destek sağlıyor, hangisi gerçekten profesyonel olarak hizmet veriyor bilemeyebiliriz. Arkadaşlar bugün kısaca özetler halinde bu konuyu işleyeceğiz. EL DEDEKTÖRÜNÜ VARNOST’DAN TEDARİK EDİN – Varnost Access Kontrol – Medium. Güvenliğin en önemli unsurlardan biri haline geldiği bugünkonumuz el dedektörü üzerine olacak. Hem kullanımı itibari ile oldukça kolay olması, insanların üzerlerini ve eşyaları oldukça kolay bir şekilde aramaya yarayan, elle tutarak kontrol edilecek bölge üzerinde gezdirip güvenlik riskinin üstüne çıkan bir metal veya başka bir şey varmı onu görebilmenize yarayan sistemdir. El dedektörünün başlıca kullanıldığı yerler, kamuya açık alanlar, sinemalar, havaalanları, sinema salonları gibi yerlerdir.

Kapı Dedektörü Satın Alabileceğiniz Firmalar – Varnost Access Kontrol – Medium. Kapı dedektörlerini daha önce duydunuz mu? Mutlaka görmüşsünüzdür ve karşılaşmışsınızdır. X-RAY CİHAZLARINIZI VARNOST’DAN SATIN ALIN – Varnost Access Kontrol – Medium. Türkiye’de güvenlik kavramı oldukça öneme sahiptir çünkü bölgesel anlamda yaşanılan olumsuz durumlar bizleri herzaman tedbirli olmaya itmektedir. Toplumsal alanların yani kamuya açık alanları güvenliğinin sağlanması da bir okadar öneme sahiptir. Kapı Açma Butonlarında Varnost Farkı – Varnost Access Kontrol – Medium. Varnost ile firmanıza tam kapasiteli bir güvenlik çemberi örmeye hazır olun. Kapı kilitlerinden x-ray cihazlarına, dedektörlerden turnikelere, parmak okuyuculardan kapı açma butonlarına kadar bir firmanın ihtiyacı olan tüm güvenlik ekipmanıVarnost ile sağlanabiliyor.

Kaliteli ürünleriyle nam salan, montajını yaptığı her işte daha çok büyüyerek marka haline gelmiş Varnost ile kapı açma butonlarına sahip olmanın ayrıcalıklarına değinmek istiyoruz. Varnost ile Firmalara Kapı Güvenliği Çözümleri – Varnost Access Kontrol – Medium. Günlük hayatımızda veya iş hayatımızda güvenlikten şüphe duyduğumuz bir yerde bulunmak istemeyiz. Firmaların çalışanlarına güvenli iş sahaları oluşturmakla yükümlü olması, bazı önlemlerin alınmasını zorunlu kılıyor.

Kapı Güvenliği VARNOST Ürünlerinden Sorulur – Varnost Access Kontrol – Medium. Güvenlik konusunda artık herkesin ilk olarak aklına gelen, marka itibarını her geçen gün yükselten VARNOST kapılardan geçişler sırasında da birçok yaratıcı çözümler üretiyor. Her çeşit kapıya, her ortamda ve her materyalde farklı çözümlerle hizmet veren VARNOST, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ürünler sunuyor.

Manyetik Kilitler Nedir ve Nasıl Çalışırlar? – Varnost Access Kontrol – Medium. Manyetik kilit sistemleri mıknatıslı kilitlerdir ve elektrikle çalışırlar. Kilit sisteminde bulunan mıknatısın aktifleşmesi ve görevini yerine getirebilmesi için elektriğe ihtiyaç duyulmaktadır. Elektronik Kilitlerle Yaşam Alanlarınızı Koruyun – Varnost Access Kontrol – Medium. Güvenlik hem evde, hem iş yerlerinde sağlanması gereken en önemli durumdur. Can ve mal güvenliğinin sağlanması için evlerde ve iş yerlerinde gerekli önlemlerin alınması gerekir.

Yaşam alanlarının daha güvenli hale getirilmesinde en etkili yollardan biri olan elektronik kilitlerle siz de önlem alabilirsiniz. Havaalanı Access Kontrol Sistemleri ~ Access Kontrol Sistemleri.

VARNOST

Geçiş Kontrol Sistemlerinde Biyometrik Kimlik Doğrulamanın Avantajları. Dahua Eco-savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu Kameralar Satışa Çıktı – Bina Güvenlik Sistemleri. Dahua Eco-Savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu Kameralar Satışa Çıktı ~ Access Kontrol Sistemleri. Geçiş Kontrol Sistemleri — Dahua Eco-savvy 3.0 & 4K PTZ Genetec Uyumlu... Access Kontrol – Bina Güvenlik Sistemleri. Bina Güvenlik Sistemleri – Access kontrol, personal takip, turnike geçiş, bariyer, kamera sistemleri. Access Kontrol Çeşitleri – Bina Güvenlik Sistemleri. Biyometrik Access Kontrol Sistemleri – Tanım, Fonksiyon, Fiyat ve Avantajları. Biyometrik Access Kontrol: Hızlı, Güvenli, Uygulanması Kolay ve Yüksek ROI Getirili ~ Access Kontrol Sistemleri. Hiper Güvenlik — Alternatif olarak çalışan takip sistemi, personel... (Binanıza Access Kontrol Sistemi Kurmanın... - Geçiş Kontrol Sistemleri. Hiper Güvenlik — Binanıza Access Kontrol Sistemi Kurmanın... Binanıza Access Kontrol Sistemi Kurmanın Avantajları Nelerdir? ~ Access Kontrol Sistemleri.

Gece Görüş Özellikli Güvenlik Kameraları Gerçekten İşe Yarıyor Mu? ~ Access Kontrol Sistemleri. Geçiş Kontrol Sistemlerinin Temel Mantığı ~ Access Kontrol Sistemleri. Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir? ~ Access Kontrol Sistemleri.